Du žodžiai, kuriuos reikia kartoti kiekvieną rytą

Visiems pasitaiko periodų, kai užplūsta apatija ir viskas krinta iš rankų. Tokiais momentais neskubėkite pulti į neviltį. Yra galimybė pakeisti situaciją. Viena paradoksali frazė gali sugrąžinti į pusiausvyrą, priversti veikti ir išlaisvinti emocijas. Įsiveskite taisyklę kartoti mintyse šiuos žodžius kiekvieną rytą, kai tik pabundate.

Amerikiečių investuotojas ir rašytojas Geris Vainerčiukas (kilęs iš Baltarusijos) įsitikinęs, jog ši frazė būtina, kad žmogus visada prisimintų, kas gyvenime svarbiausia.

Geriausia, ką galima padaryti pabudus – ištarti sau vos du žodžius: „Tu neamžinas“. Neišsigąskite, frazės esmė jums ir taip jau seniai žinoma. Tai viso labo priminimas, kad siekdami laimės, disponuojate tik vienu bandymu. Kito šanso nebus.

Neverta drybsant ant sofos bambėti, jog esate priverstas švaistyti laiką nemėgstamam darbui ir negalite užsiimti mėgstamu. Reikia pradėti veikti.

Aplinkui pakanka žmonių, kurie baisiai rūpinasi aplinkiniais, nors būtų visai ne pro šalį pirmiausiai pasirūpinti savimi. Teikti žmonėms laimę ir motyvuoti juos sėkmei galėsite tada, kai patys pasijausite laimingi. Kažkas tokį teiginį gali pavadinti egoizmu, tačiau tokia yra gyvenimiška tiesa: iš pradžių tapk laimingas pats, ir tik tada turėsi ką duoti kitiems.

Pagalvokite, kaip praleidžiate dieną. Ką veikiate darbo valandomis ir laisvalaikiu? Laimingi žmonės žino, kad svarbu ne uždirbtų pinigų kiekis, o tai, kokiu būdu jie buvo uždirbti.

Tie, kuriems teko daugiau pabendrauti su pagyvenusiais žmonėmis, žino, kiek daug pastarųjų žodžiuose apgailestavimo. Pagyvenę žmonės apgailestauja, kad per mažai laiko skyrė vaikams, nesirūpino mylimaisiais. Kartu su senatve ateina liūdesys dėl tuščiai iššvaistyto laiko, tačiau nieko pakeisti jau nebegalima.

Bendravimas su pagyvenusiais žmonėmis moko, kad pati geriausia data pradėti veikti – šiandien.

Net jeigu jums virš dvidešimt metų, šita diena jau atėjo. Ir kalba eina ne apie pinigų kalimą ir prašmatnių daiktų pirkimą, ne apie automobilius ir ne apie nekilnojamą turtą.

Jums duoti dar 5-7 metai susikurti savam pasauliui, kuriame patiks gyventi. Leiskitės į kelionę su draugais, pasižvalgykite po pasaulį, realizuokite gabumus, suburkite su bendraminčiais kokį nors interesų klubą. Būtent šiame amžiuje žmogus kol kas dar neturi begalės pareigų ir tai suteikia susikurti tokį gyvenimą, kokio norėtųsi.

Tačiau ir tada, kai jums 45, 50, 60 ir daugiau metų, jūs vis dar turite laiko tapti laimingu. Tai visiškai įmanoma, tereikia tik noro. Vietoje slydimo į nuokalnę, įprasto darbo ir nykaus pensininko gyvenimo, vertėtų susikoncentruoti į tai, ko jums išties norisi.

Visi kažkada miršta. Nesvarbu, jaunas jūs dabar ar jau pagyvenęs, panaudokite savo laiką laimės siekimui. Šiuolaikinis pasaulis suteikia begalę galimybių susikurti tokį gyvenimą, kokio norisi.

Apsidairius aplinkui galima pastebėti, kiek daug žmonių pražiopso patogius šansus – vieną po kito. Jie labai klysta, manydami, kad šansai ir toliau pilsis kaip lietus ir kad vieną iš jų jie galiausiai pasičiups. Daugybė žmonių elgiasi taip, tartum priešakyje jų lauktų amžinas gyvenimas. Kaip nebūtų gaila, mes visi puikiai žinome, kad nė vienas iš mūsų nėra amžinas.

Bet kokį, netgi paties menkiausio šanso praleisti nevalia.

Frazės „Tu neamžinas“ kartojimas kiekvieną rytą, vos pabudus, padės pradėti įgyvendinti savo norus ir pajudėti link tikslo, neatidėliojant. Liaukitės pagaliau ieškoti pasiteisinimų. Jums duotas vienas bandymas, laikas pradėti žengti keliu link laimės. Niekas taip neapnuodija žmogaus gyvenimo, kaip apgailestavimai dėl pražiopsotų šansų.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.