Kaip teisingai tarkuoti save per išeigines

Jūsų dėmesiui – vienintelė, bent jau kol kas, instrukcija, kaip neduoti sau ramybės per išeigines. Kaip ilsėtis dvi dienas ir nepailsėti.

Pabudai… O jau viskas per vėlu!

Ir nesvarbu kelintą pabudai. Vis tiek atsikėlei vėliau, nei reikėjo. Normalūs žmonės šeštadienį tokiu laiku lovoje nesivolioja. Tokiu laiku jie jau vakarieniauja. Ir iki to laiko jau sutvarkė butą, išsiskalbė, išlygino skalbinius, parašė pusę disertacijos ir užaugino pusę vaiko. O tu nevykėlė. Mieganti gražuolė.

Gerai, atsikėlei. Netgi iki virtuvės nuėjai. Pusryčius pasigaminai. Po galais, kiek gi galima ryti!

Pirma – tu ryji labai ilgai. Normalūs žmonės pasigamina pusryčius, suvalgo juos ir išplauna indus per 15 minučių. O tu čia jau valandą triniesi.

Antra – normalūs žmonės tokio mėšlo nevalgo.

Trečia – jie neprišiukšlina ir neišterlioja virtuvės, kaip tu ką tik padarei.

Sveikinu, tu dviguba nevykėlė. Be to, dar ir stora, riebi…

Dabar, kad nusiteiktum tinkama banga, įsijungei kompiuterį. Viskas, tai absoliutus krachas

Sėdi idiotiškuose tinklapiuose jau penkias valandas, o Basanavičius tavo amžiuje lietuvių kalbą reformavo. Jau seniai galėjai nuveikti kažką naudingo, pavyzdžiui, sutvarkyti tą drabužių krūvą, susikaupusią per darbo savaitę.

Žiūri serialą? O Dieve, tai pats bukiausias serialas pasaulyje! Dar ir su titrais! Kaip tau ne gėda savo amžiuje žiūrėti serialus su apgailėtinais mėgėjiškais titrais? Galėjai jau seniausiai išmokti anglų kalbą ir žiūrėti serialus be vertimo. Ir serialai, žinoma, būtų visai kiti.

O dar geriau – ne serialai, o kažkas baisiai intelektualaus. Arba skaitytum, pavyzdžiui, šveicarų profesorių veikalus apie vėžio gydymą.

Štai pasižiūrėk į svetimus tinklaraščius – ten viena ištekėjo ir 13 vaikų pagimdė, kitas sėkmingą verslą sukūrė, trečia sugalvojo unikalią technologiją, kaip atskirti apelsiną nuo mandarino, dar vienas penkis vaikus įsisūnijo, o tu…

O tu – niekam tikusi menkysta. Interneto žiurkė. Nuo interneto priklausoma idiotė. Ar dar kažkas panašaus…

Oho, visgi eini tvarkyti drabužių krūvos?

Kaip galima nešioti tokius skudurus? Neturi nei skonio, nei stiliaus, be to, dar suglamžyta viskas ir… (čia mes artėjame prie svarbiausio!) – visą savaitę sėdi debiliškame darbe, kur priversta rengtis kaip nykus ofiso planktonas, o dar ir moka tiek, kad nieko padoraus už tokius pinigus nenusipirksi. Nevykėlė!

Jau aštuonios. Viskas, jau niekur nebenueisi…

Nei pasivaikščioti neišlindai, nei į kiną, nei į muziejų, nei į parduotuvę. Visą dieną prakiurksojai internete kaip buka višta. Ką? Nutarei eiti dabar? Kur tu dabar nueisi, jau tamsu. Ir šalta. Eik geriau virtuvę sutvarkyk, ten dar nuo pusryčių indai neplauti…

Nenori? Aišku, kad nenori. Nes esi tinginė. Visiškai niekam tikusi nevykėlė.

Jau dvylika

Viešpatie, vėl visą dieną sunaikinau, tupėdama internete ir kažkokiems buitiniams menkniekiams – net nesusitvarkiau normaliai. Nepadariau nieko naudingo.,

Ir šitaip – pastoviai. Ilsiesi, ilsiesi per visas išeigines, o jautiesi pavargusi.

O juk vietoje to galėtum…

.Naujienos iš interneto

Kovinės senojo pasaulio kiaulės

Per visą žmonijos istoriją gyvūnai buvo efektyviai jaukinami ir naudojami kaip papildoma…

Venkite bendrauti su žmonėmis, kurie atima iš jūsų džiaugsmą

Visomis jums prieinamomis priemonėmis ignoruokite bet kokius kontaktus su negatyviais žmonėmis. Nedalinkite…

Visatos ženklai

Ar dažnai susiduriate su ženklais? Jeigu taip, tai tikriausiai žinote, koks jausmas…

One thought on “Kaip teisingai tarkuoti save per išeigines”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *