Sėkmės dėsniai

Sėkmės dėsniai veikia visada ir su visais. Jie pakankamai aiškūs ir paprasti, tačiau ne visada lengva pradėti jų laikytis.

Panašumo dėsnis

Jei norite būti, pavyzdžiui, turtingas, turite tapti tokiu pirmiausiai savyje, savo viduje. Štai kodėl daugelis žmonių taip ir neišsikapsto iš skurdo. Jie tiesiog nuo vaikystės buvo mokomi, kad sėkmė yra kažkas tokio, su kuo jau ateinama į šį pasaulį, o ne tai, ką žmogus pats pasiekia.

Sėkmė nėra išrinktųjų dalia. Tai – kelias, kuriuo eiti gali kiekvienas. Tam reikia stipraus pasitikėjimo savimi ir didesnės, nei įprasta, motyvacijos. Kai tik suprasite, kad tapti pasiturinčiu yra pakankamai paprasta, tai su jumis ir atsitiks. Žinoma, savo svajonės linkui teks žingsniuoti mažais žingsneliais, tačiau tai ir yra maloniausia – ne ant lėkštutės viską jau gatavą gauti, o viską pasiekti savarankiškai.

Panašumo dėsnis susijęs su dar vienu svarbiu patarimu: pasistenkite apsupti save sėkmingais žmonėmis. Iš jų galėsite perimti svarbias charakterio savybes, išmokti ko nors įdomaus, pasisemti motyvacijos iš bendravimo su jais. Jei bendrausite tiktai su tais, kurie jumis netiki, nieko nesigaus. Jei bendrausite tik su tais, kurie yra pesimistai ir netiki savimi, nieko neišmoksite.

Jei skaitote knygas, rinkitės knygas apie sėkmę. Perskaitykite tai, kas pagerins jūsų įgūdžius ir padarys jus sėkmingesniu. Tai padės ne šiaip išmokti ko nors naujo, bet ir pritaikyti tai praktiškai. Pravartu skaityti žmonių, kurie prasiveržė į patį viršų, biografijas. Tai labai įkvepia.

Pirmiausia duodame, paskui gauname

Šis sėkmės dėsnis taip pat veikia visada ir visur, visiems ir kiekvienam. Pirmasis ir svarbiausias jo postulatas skelbia, kad norint, jog jūsų gyvenime atsirastų pinigų ir naujų daiktų, pirmiausia turite išlaisvinti jiems vietą. Jeigu jūsų namuose ir apskritai gyvenime yra daug visko, ko jums nereikia, pasidalykite tuo su kitais. Neįmanoma ko nors gauti, jei jūsų gyvenime ir taip jau visko gausu.

Antrasis šio visuotinio dėsnio postulatas byloja, kad žmogus niekada negali pasiekti sėkmės be pastangų. Tai nereiškia, kad visi turėtų dirbti kaip vergai plantacijose, nes poilsis – irgi labai svarbus dalykas. Tai reiškia, kad jeigu nieko nedarysite, tai nieko ir negausite. Viskas labai paprasta, juk tik darbštūs žmonės išsikapsto iš skurdo.

Patys sėkmingiausi žmonės yra tie, kurie stengiasi ką nors žmonėms duoti. Pavyzdžiui, genialūs inžinieriai ir išradėjai uždirba milijonus ir milijardus iš tų išradimų, kurie padeda žmonėms optimizuoti savo darbo procesus, patogiai keliauti dideliais atstumais arba gydyti ligas ir negalavimus. Svarbiausia, kad jūsų veikla ar pomėgis būtų naudingi žmonėms ir niekam nepakenktų. Tokiu atveju jūsų sėkmė nuolat augs.

Neribotų galimybių dėsnis

Žmogus iš tiesų yra didis. Jūsų didybę riboja tik jūsų vaizduotė. Tik jūs pats nustatote sau tam tikras ribas ir prisistatote kliūčių savo kelyje. Jūs galite padaryti viską, ką tik norite. Vienintelė kliūtis laimei, klestėjimui ir sėkmei – laikas. Nešvaistykite jo dykinėjimui ir kvailystėms, juk tai – pats vertingiausias resursas. Turtas – tai ne prašmatnūs daiktai ir ne skaičiai banko sąskaitoje. Turtas – tai galimybė užsiimti tuo, kas jums patinka. Jūs tampate laisvas, tačiau daugelis to, deja, nesupranta.

.Naujienos iš interneto

Konfliktas – nuostabi santykių forma

Į žodį "konfliktas" dauguma mūsų reaguojame negatyviai - įžvelgiame jame agresiją, peštynes,…

Liaukitės kapstytis problemų priežastyse. Ieškokite sprendimų

30 metų stažą turintis psichiatras, knygos F*ck Feelings: One Shrink's Practical Advice…

Pasakyti „Man tai nepatinka” ir nesusibarti

Kaipgi sunku būna parodyti savo nepasitenkinimą! Ar tiesiog išdėstyti savo požiūrį, kai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *