Paraleliniai pasauliai

Paraleliniai pasauliai, apie kuriuos mažai ką žinome

Jeigu visatoje esame vieniši, tai galbūt mūsų proto broliai „gyvena” kituose – paraleliniuose pasauliuose? Kodėl nepadarius prielaidos, kad mūsų pasaulis turi „antrininką”? Gali būti, kad yra gyvenamų gretutinių pasaulių, o jų gyventojai gali būti panašūs į mus. Jūs paklausite: o kur moksliniai įrodymai? Nors jie ir netiesioginiai, bet įrodymų yra.

Paraleliniai pasauliai egzistuoja

Hipotezę apie gretutinių pasaulių egzistavimą, ko gero, žino visi. Versija, kad dėl atsitiktinių kvantinių procesų Visata „dauginasi” tarsi gyvas organizmas ir sukuria daugybę savo kopijų, yra labai patraukli.

Taip pat galima paminti fizikos dėsnius ir laikyti juos gryna abstrakcija. Visai neseniai Europos kosmoso agentūros mokslininkai padarė išties sensacingą atradimą. Pasitelkę itin galingus teleskopus mokslininkai Visatoje aptiko anomalių sričių, kurios taip ryškiai švyti, kad šis reiškinys tiesiog neatitinka fizikos dėsnių. Šis faktas patvirtina teoriją apie paralelinius pasaulius, galinčius tarsi prasiskverbti vienas į kitą. O „švytinčios dėmės” yra seniai užsimezgusio kontakto su kita erdve pėdsakas. Skirtingiems išmatavimams tikriausiai būdingos skirtingos fizikinės konstantos.

Egiptiečių kilmės Kalifornijos astrofizikas Ranga-Ramas Čari (Ranga-Ram Chari), išanalizavęs daugybę duomenų, atrado „triukšmą”, kurį gali palikti tik dviejų sferų kontaktas. Iš šių sferų, arba burbulų, užgimsta visatos.

Mitologija ir šiuolaikinė fizika apie paralelinius pasaulius

Makso Planko observatorijoje Ranga-Ram Chari pavyko gauti nuotraukų iš kosmoso su blyksnių vaizdu, kurie, matyt, ir yra dviejų visatų sąlyčio vietos.

Šiuo atžvilgiu prisimintas senovės indų mitas apie dievą Višnu, kuris palaiko visą visatą ir suteikia impulsą kūrinijai. Kas sekundę jo kūno porose gimsta sferiniai „burbulai”, t. y. visatos. Kaip matome, šiuolaikinių mokslininkų atradimai savotiškai patvirtina senovės mitus.

Pagal dabar populiarią daugialypės visatos hipotezę, visatos gimsta nedideliu atstumu viena nuo kitos. Jų sąlyčio vietoje atsiranda ryškūs žiedai – visai kaip tie, kurie randami Chari nuotraukose.

Į paralelinius pasaulius mes tiesiog neįleidžiami

Apie kitos visatos egzistavimą senovės šaltiniai kalbėjo ne kartą. Pažymėtina, kad jos egzistavimu tikėjo ir kosmonautikos tėvai, tačiau jie taip pat teigė, kad mūsų ten niekada neįleis. Ką turėjo omenyje mokslininkai? Jei darysime prielaidą, kad mums žinomi fizikiniai dėsniai neveikia pasaulyje, kuris yra lygiagretus mūsų pasauliui, kaip mes ten pateksime? Juk visos technologijos, kurias gali sukurti žmogus, bus kuriamos pagal šio pasaulio, bet ne gretutinio pasaulio standartus. Mes apie jį apskritai nieko nežinome…

Gaunasi, kad eilinis mokslininkų atradimas neturi praktinės naudos žmonijai? Ne visai taip. Jis bent jau privers mus dar kartą susimąstyti: kaip iš tikrųjų sutvarkyta visata? Ir kokią vietą joje užima žmogus ir jo anaiptol netobula sąmonė?… Juk tai paaiškina tokius reiškinius kaip anomalios zonos, kurios gali būti laiko vartai arba vartai į paralelinius pasaulius.

.



Naujienos iš interneto

Skausmas turi būti išjaustas ir išgyventas

Žmonės dažnai kreipiasi į psichologus turėdami vieną tikslą - nedelsiant, tučtuojau numalšinti…

Paslaptinga civilizacija: pirminių Antarktidos žemėlapių šaltinių paslaptys

Antarktida - vienas paslaptingiausių mūsų planetos žemynų. Šis sniegu padengtas kontinentas vis…

Nesistenkite įtikti niekam, išskyrus save

Savo žmogui būsite brangūs ir vertingi tokie, kokie esate. Ir jums neteks…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *