Bumerango dėsnis

Kaip veikia bumerango dėsnis ir kaip jį panaudoti laimei pritraukti

Bumerango dėsnis – vienas iš pagrindinių visatos dėsnių, drauge su traukos dėsniu. Jis skelbia: viskas, ką padarėme, sugrįžta atgal. Žinoma, tai neveikia pačiu akivaizdžiausiu būdu. Pavyzdžiui, jei išdavėte draugą, visiškai nereiškia, kad ir jus kažkas išduos po poros dienų, savaitės ar metų. Tai tik reiškia, kad ateityje, neapibrėžtu momentu, atsitiks kažkas tokio, kas privers žmogų susimąstyti ir pasigailėti dėl šio poelgio.

Bumerango dėsnis nereiškia, kad turi atsitikti kažkas konkretaus. Tai gali būti kelios nedidelės problemos, kurių svoris bus identiškas anksčiau šio asmens sukurtoms problemoms. Štai kodėl šis dėsnis taip gerai koreliuoja su Visatos pusiausvyros dėsniu. Šiame pasaulyje viskas, kas gera ir bloga, turi būti pusiausvyroje. Geras poelgis lems tai, kad ateityje žmogus gaus kokią nors dovaną iš visatos.

Kaip panaudoti šį dėsnį, pritraukti laimę

Savaime aišku, reikia daryti gerus darbus, tačiau labai svarbu turėti galvoje, kad geras darbas – nevienareikšmiška sąvoka. Dažnai atsitinka taip, kad matome tik vieną kokio nors įvykio pusę ir neatkreipiame dėmesio į kitą.

Pavyzdžiui, kažkas nori įdarbinti giminaitį, kuris netrukus susilauks vaiko, tačiau ant jo „pakabinta” būsto paskola. Jis turi problemą ir jam reikalingi pinigai. Žmogus ką nors atleidžia iš darbo, o į jo vietą paima giminaitį. Jam atrodo, kad padarė gerą darbą, bet jis nežino, kad tas, kurį atleido, gyvenime taip pat turi didelių sunkumų.

Tai reiškia, kad poelgis neturėtų vienam kenkti, o kitam padėti. Reikia pasielgti taip, kad neigiamos pasekmės būtų minimalios. Tokiu atveju bumerango dėsnis jums bus jums tik į naudą.

Jei ką nors padarėte blogo netyčia, bumerango dėsnis neveiks

Svarbiausia šiuo atveju – nuoširdžiai atsiprašyti, kadangi žmogų gali įžeisti netaktiškumas. Jeigu netyčia kam nors užlipome ant kojos, netyčia sukėlėme kam nors dvasinį skausmą, turime nuoširdžiai atsiprašyti. Net jeigu netyčia ką nors pakirtote automobilių sraute, geriau atsiprašyti žmogaus, bent jau mintyse. Visata priims šį atsiprašymą.

Stenkitės nekeršyti. Kerštas – tai mėginimas vaidinti Dievo vaidmen. Kaip minėta aukščiau, mes nežinome, kodėl žmogus pasielgė būtent taip, o ne kitaip. Net jeigu tai buvo tyčinis blogas poelgis su sąmoningai planuotomis pasekmėmis, geriau palikti viską taip, kaip yra. Kuo greičiau atleisite žmogui, tuo greičiau Visata pati viską sutvarkys. Kai kas nors atkeršija, jis automatiškai atima iš savęs kompensaciją už gautą žalą.

Jeigu jums kažkas pakenkė, tai įvyko ne be priežasties, tačiau pasitaiko ir atsitiktinumų. Jei Visata leidžia atsitiktinai suteiktą skausmą, ateityje tai bus kompensuota. Deja, neįmanoma tiksliai žinoti, ar įvykis buvo pelnytas, ar atsitiktinis.

Kad jūsų gyvenime nuolat vyktų teigiami įvykiai, labai svarbu išmokti dėkoti. Žodis „ačiū“ turi milžinišką galią. Kai kam nors dėkojame arba dėkojame Visatai už pagalbą, tai – tarsi grįžtamasis ryšys, bylojantis kad teigiama energija buvo sėkmingai gauta. Ir tai labai svarbu.



Naujienos iš interneto

Skausmas turi būti išjaustas ir išgyventas

Žmonės dažnai kreipiasi į psichologus turėdami vieną tikslą - nedelsiant, tučtuojau numalšinti…

Paslaptinga civilizacija: pirminių Antarktidos žemėlapių šaltinių paslaptys

Antarktida - vienas paslaptingiausių mūsų planetos žemynų. Šis sniegu padengtas kontinentas vis…

Nesistenkite įtikti niekam, išskyrus save

Savo žmogui būsite brangūs ir vertingi tokie, kokie esate. Ir jums neteks…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *