1. Posakis „Tu kvailys, ir tavo ausys šaltos” moksliškai ne visai korektiškas: absoliučiai visų (o ne vien kvailių) žmonių ausų temperatūra yra 1,5-2 laipsniais žemesnė už kūno temperatūrą.
2. Kai Europoje buvo įvestas euras, monetų saugumas buvo kruopščiai patikrintas. Jos netgi buvo tirpinamos skrandžio sultyse. Patvirtinta monetų versija buvo visiškai netirpstanti skrandyje (Miuncheno vaikų ligoninėje buvo atliekami eksperimentai su naujomis euro monetomis, kadangi 80 proc. vaikų nuryjamų svetimkūnių sudaro būtent monetos).
3. Vienatvę sunkiausia ištverti laikotarpyje nuo 20 iki 22 valandos.
4. Nagai ir plaukai intensyviausiai auga tarp 16 ir 18 valandos.
5. Skonis, klausa ir uoslė aštriausiai jaučiami tarp 17 ir 19 valandos – tai pats geriausias laikas eiti į restoraną!
6. Skonio suvokimo subtilumas priklauso nuo maisto temperatūros. Aštriausiai skonis juntamas, kai maisto temperatūra siekia 24 laipsnius Celsijaus.
7. Centrinės Afrikos furu tautybės atstovai labai vertina kepenis, kadangi tikima, kad būtent ten sielos buveinė. Todėl valgydamas gyvūno kepenis žmogus gali praplėsti savo sielą. O štai moterims šis delikatesas neleidžiamas, kadangi tikima, jog jos neturi sielos.
8. Praradus skysčių, kurie sudaro 6-8 % kūno svorio, žmogus pusiau apalpsta, 10 % – haliucinacijos ir rijimo reflekso sutrikimas. Praradus 12 % skysčių, sustoja širdis.
9. Antakių, blakstienų ir pažastų plaukai gyvena 3-4 mėnesius, galvos plaukai – 4-6 metus.
10. Prancūzų neurologų atliktų tyrimų duomenimis, kai žmogus verkia, šiame procese dalyvauja 43 veido raumenys, o kai žmogus juokiasi – tik 17.