Praėjus šimtui, metų Bermudų trikampio paslaptis vis dar neatskleista. Daugelis mano, kad laivų ir orlaivių dingimas šioje vietovėje – paprasčiausias atsitiktinumas, kiti tiki, kad ši vieta susijusi su paranormaliu aktyvumu. Apie realią tiesą galima tik spėlioti, tačiau faktas lieka faktu, kad šioje vietoje dingo daugiau žmonių nei bet kur kitur žemėje.
1. „Ciklopas”
Amerikiečių laivas „Ciklopas”, gabenęs dešimt tūkstančių tonų mangano rūdos, dingo be žinios 1918 m. kovo 4 d. Bermudų trikampio rajone. Laive buvo 306 žmonės – įgulos nariai ir keleiviai. 1918 m. vasario 16 d. garlaivis išplaukė iš Rio de Žaneiro uosto ir pasuko Amerikos link. Yra daugybė teorijų, aiškinančių, kodėl laivas nuskendo. Manoma, kad labiausiai tikėtina priežastis buvo laivo perkrova. Jokių „Ciklopo” pėdsakų niekada nebuvo rasta. Šis incidentas buvo didžiausio masto toje vietovėje žmonių žūtis.
2. „19-asis reisas”
„Flight 19” – mokomasis penkių torpedinių lėktuvų skrydis, kuris be pėdsakų dingo 1945 m. gruodžio 5 d. virš Atlanto. Kiekvienas lėktuvas buvo trivietis, taigi dingo keturiolika žmonių. Mokomojo skrydžio maršrutas buvo visiškai standartinis – buvo pakankamai orientyrų, kad navigacinės klaidos tikimybė sumažėtų iki nulio. Tačiau lėktuvai taip ir negrįžo į bazę. JAV karinio jūrų laivyno tyrėjai mano, kad priežastimi tapo pilotų klaida, dėl kurios bombonešiai pasiklydo, pritrūko degalų ir nukrito į vandenyną. Kad ir kaip ten būtų, 19-asis reisas laikomas paslaptingiausiu dingimu aviacijos istorijoje.
3. „Star Tiger”
Keleivinis lėktuvas „Star Tiger”, priklausęs „British South American Airways”, 1948 m. sausio 30 d. dingo be pėdsakų virš Atlanto vandenyno, skrisdamas tarp Azorų ir Bermudų salų. Iš viso „Star Tiger” lėktuve buvo 31 keleivis. Lėktuvo dingimo paslaptis, kaip ir 1949 m. dingusio lėktuvo „Star Ariel”, iki šiol neišaiškinta. Šių dviejų orlaivių dingimas padėjo suformuoti ir įtvirtinti Bermudų trikampio legendą.
4. „Dakota DC-3
1948 m. gruodžio 28 d. „Douglas Dakota DC-3” pakilo iš San Chuano oro uosto Puerto Rike ir pasuko į Majamį. Po vienuolikos minučių oro uosto dispečeriai užmezgė ryšį su orlaivio pilotais, kurie pranešė, kad skrydis vyksta normaliai. Paskutinis pranešimas iš DC-3 gautas ketvirtą valandą ryto. Iki Majamio buvo likę tik penkiasdešimt mylių. Nepaisant to, lėktuvas taip ir neatvyko į oro uostą ir nepavyko užmegzti ryšio. Masinė paieškos ir gelbėjimo operacija nedavė jokių rezultatų.
5. „441 reisas”
„Flight 441” buvo stambus Jungtinių Valstijų kariniam jūrų laivynui priklausantis oro vežėjas. 1954 m. spalio 30 d. orlaivis iš Azorų salų išskrido su 42 keleiviais. Esant maždaug 400 mylių atstumui, ryšys su orlaiviu nutrūko. Kaip ir kitų Bermudų trikampyje įvykusių incidentų atveju, 441-ojo reiso lėktuvas po įprasto ryšio staiga dingo iš radarų. Lėktuvo konstrukcijoje buvo daug plūduriuojančių elementų, tačiau nuolaužų taip ir nebuvo rasta.
6. „Witchcraft„
1967 m. gruodžio 22 d. naktį Bermudų trikampio rajone dingo 23 pėdų kruizinis kateris. Laivo savininkas Danas Barakas (Dan Barrack) nutarė trumpam išplaukti laivu pasigėrėti naktinėmis Majamio šviesomis. Žinoma, kad techniškai laivas buvo visiškai tvarkingas. Laivas plaukiojo netoli kranto ir iš pažiūros niekas nepranašavo bėdos. Netikėtai pakrančių apsaugos tarnyba sulaukė skambučio. Barakas radijo ryšiu pranešė, kad į jo valtį atsitrenkė kažkoks objektas, tačiau jo balse buvo mažai nerimo. Po dvidešimties minučių Pakrančių apsaugos tarnyba atvyko į apytikslę valties buvimo vietą, tačiau tuo metu laivas jau buvo dingęs be pėdsakų.
7. „Trislander„
2008 m. gruodžio 15 d. iš Santjago į Niujorką išskrido trimotorinis lėktuvas „Trislander” su 12 keleivių. Praėjus maždaug 35 minutėms po pakilimo jis dingo iš radarų. JAV pakrančių apsaugos tarnyba pradėjo plataus masto paieškos operaciją, tačiau lėktuvas taip ir nebuvo rastas. Paskutinė žinoma vieta buvo už keturių mylių į vakarus nuo Vakarų Kaikoso salos. Šis dingimas – vienas iš pačių naujausių Bermudų trikampyje.