Keletas įdomių pastebėjimų iš psichologijos srities

Mes dažnai įsimylime žmones, kurie panašūs į mūsų tėvus, su kuriais turime neišspręstų vaikystės problemų. Patys to neįtardami, šias problemas mes siekiame išspręsti suaugę.

Netgi teigiami įvykiai, tokie kaip universiteto baigimas, santuoka ar naujas darbas, gali sukelti depresiją.

Tiesioginiai tėvų pokalbiai apie rūkymo žalą yra mažiau veiksmingi, nei visi mano. Kaip taisyklė, pradedantys rūkyti paaugliai turi draugų, kurie patys mėgdžioja suaugusius rūkalius, kurie teigiamai kalbėjo apie rūkymo pojūčius ir siūlė cigarečių.

Psichologijoje yra principas: kuo daugiau lūkesčių dėl kokio nors įvykio, tuo didesnė tikimybė patirti gniuždantį nusivylimą. Daugiau lauki – gausi mažiau; mažiau lauki – gausi daugiau. Principas gelžbetoninis, jokių išimčių.

Dauguma žmonių nepažįstamoje vietoje pasuka į dešinę. Žinoti šį faktą naudinga: jei nenorite maltis minioje ar ilgai stovėti eilėje, drąsiai pasukite į kairę arba užimkite kairiau esančią eilę.

Pasakykite merginai, tartum nupirkote jai dovaną ir pasiūlykite atspėti, kokią. Ji išvardins tai, ko trokšta gauti dovanų.

„Žodinis viduriavimas“, kai žmogus pliurpia, negalėdamas sustoti, turi mokslinį pavadinimą – koprolalija.

Jeigu naktį kankina košmarai, yra tikimybė, kad miegodami sušalote. Mokslinis faktas – kuo šalčiau miegamajame, tuo didesnė tikimybė, kad sapnuosite blogą sapną.

Specialistų atliktų stebėjimų duomenimis, mėlynakiai žmonės gali įsimylėti vos per kelias minutes, o rudaakiai gali tuo pat mylėti du žmones. Su žaliaakiais viskas kitaip, jiems įsimylėti prireiks daug laiko, kartais prireikia ne vienerių metų. Visų kitų spalvų akių žmonės gali įsimylėti viso labo per valandą.Naujienos iš interneto

Informacinė masturbacija

Informacinė masturbacija - tai tada, kai žinių pritaikymas pakeičiamas vis naujos informacijos…

Pasitikrinkite, ar iš tiesų esate aktyvus žmogus?

1. Aktyvūs žmonės naudojasi internetu kaip saviraiškos ir juos supančio pasaulio pažinimo…

Tyrimas parodė, kad kūrybiškumas duotas ne kiekvienam

Tyrinėtojai nustatė, kad žmonių, kurie generuoja kūrybingas ir novatoriškas idėjas, smegenys veikia…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.