Keiskis, bjaurybe! Kaip neurozė skatina pokyčius

Ar žinote, kas yra neurozė? Tai organizmo spyris jums į užpakalį, kurio tikslas – priversti jus pagaliau keisti save ir savo gyvenimą.

Abejojate? Na, žinoma! Taip būna ne visada, visiems būna skirtingai, mano atveju viskas sudėtingiau, tiek daug įvairiausių faktorių… Būtent tokios mintys dabar sukasi galvoje, teisingai? O ir pats gyvenimas toks sudėtingas, tiek daug visokių problemų…

Arba galima dar aršiau užsipulti: tau lengva čia pliurpti, tau viskas (toliau seka visos tos gėrybės, kurių, jūsų nuomone, aš turiu)… o man viskas (toliau seka visos jūsų bėdos). O su tokiomis bėdomis bet kas nuleis rankas ir įsmuks į depresiją.

Štai čia galima būtų nustoti pagaliau lyginti, niršti ir eiti pasigydyti. Pas daktarą. O jeigu nuo streso dar ir visas organizmas išsiderino, negalavimai prasidėjo – tai iškart pas kelis daktarus.

Taip ir gyvenimas gali praeiti. Paskui sėdėsi senatvėje prie arbatos puodelio ir aimanuosi, kokį sunkų gyvenimą nugyvenai. Likimas sveikatos nedavė (ar girtuoklis vyras išsunkė visas jėgas), ar dar kokios nors priežastys…

O likimas jau spyrė tau tada į uodegą, tik nesugebėjai to teisingai suprasti – aiškiai ir giliai, iš esmės. Dėl to, kad niekas mūsų nemokė, kaip reikia teisingai suprasti. Užtat visi žino, ko norėjo, ir ko neleido pasiekti liga, būtent liga už tave viską nusprendė, teisingai?

Tai gal jau laikas pradėti teisingai suprasti kūno ir širdies signalus, kurie siunčiami lyg ir iš niekur nieko atsirandančių skausmų, ligų, nemalonių situacijų pavidalu?

Visa tai pasąmonės signalai, bylojantys, kad GALITE keistis, kad esate PASIRENGĘ keistis, o svarbiausia, kad tie pokyčiai – BŪTINI!

Priešingu atveju – kančios, problemos, ligos, kartais netgi ankstyva mirtis (priklauso nuo ligų).

Tai ką gi daryti? Mes juk ne kvailiai? Kodėl taip sunku tai suprasti?

Todėl, kad niekas mūsų to neišmokė.

Be to, sąmoningai gyventi bus žymiai sunkiau – teks spręsti realias gyvenimiškas problemas, o kartais kur kas paprasčiau pasitraukti, pasislėpti ligoje nuo visų negandų, mes visada kartais taip darome, kad turėtume galimybę atsikvėpti.

Iš savo ir kolegų patirties žinau, kad neretai neuroze sirgti žmogui žymiai lengviau, nei pripažinti realią situaciją, suprasti, kad, pavyzdžiui, gyveni su nemylimu vyru, nuo kurio esi materialiai priklausoma.

Rinkitės.

Arba laisvė nuo neurozės ir atsakomybė už savo gyvenimą ir drąsa pažvelgti tiesai į akis bei pačiam imti keistis. Ir perspektyvoje – laisvė, laimė, sveikata.

Arba daugmaž komfortiškas gyvaliojimas, ryjant tabletes, gyvenant ne savo gyvenimą, neturint laisvės, laimės, sveikatos.

Spręskite patys.

Šaltinis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *