Kaip teisingai pasiduoti

Kartais reikia pasiduoti. Protingai įvertinkite situaciją, pripažinkite, kad pergalė šiuo konkrečiu metu neįmanoma ir pasiduokite.

Oriai. Nelaikydamas savęs bailiu ir nevykėliu. Jūs juk blaiviai įvertinote situaciją? Reiškia, veikėte protingai, be isterijos ir baimės.

Pasiduoti reikia, suformulavus pasidavimo sąlygas. Pasiduodu, bet mainais gaunu ramybę, atokvėpį, galimybę sukaupti jėgų ir sutaupyti išteklių.

Būtina pasilikti pergalės galimybę – vėliau, kitą kartą. Dabar esu priverstas pasiduoti. Kol kas neturiu pakankamai jėgų ir laiko laimėti ir gauti tai, ko noriu. Aš pasidaviau, bet paskui galėsiu tęsti kovą ir laimėti!

Štai trys sąlygos, kai pasiduodame teisingai, išlaikydami savigarbą.

Kartais tenka pasiduoti. Net didieji karvedžiai kartais pasiduodavo, retkarčiais, bet jie turėjo tai padaryti. Tada vėl kovoti ir laimėti. Jūs turite atsitraukti, bet tai dar ne gyvenimo pabaiga.

Pats blogiausias dalykas – pasiduoti anksčiau laiko. Kai iki pergalės beliko vienas žingsnis, kai liko vos keli centimetrai prisikasti iki aukso gyslos.

Visi sėkmingi žmonės, daug pasiekę gyvenime, turėjo sugebėjimą tęsti darbą net beviltiškomis, iš pirmo žvilgsnio, aplinkybėmis. Jie turėjo galvoje galimybę pasiduoti, tačiau atidėliojo ją iki paskutinės akimirkos.

Jie pamėgindavo dar vieną kartelį. Jie neklausė tų, kurie bandė įtikinti pasiduoti ir nutraukti kovą. Jie kartojo sau patiems: „Niekada ne vėlu pasiduoti! Galbūt man būtent taip ir teks padaryti. Bet pabandysiu dar vieną kartą. Žengsiu dar vieną mažą, iš paskutinių jėgų, žingsnelį tikslo linkui!” Ir žengdavo. Ir laimėdavo!

Pagrindinis nugalėtojo bruožas – sugebėjimas atidėti kapituliaciją. Neatsisakyti minčių apie ją, bet atidėti. Mėginti kovoti toliau – dar truputį, dar lašelį, pajudėti dar per vieną centimetrą, ištverti dar vieną dieną, žengti dar vieną žingsnį tikslo link… O pasiduoti visada suspėsime. Kartais pasiduoti ne tik galima, bet ir reikia.

Tik pasiduoti reikia teisingai. Suvokiant skirtumą, kad štai čia – paskutinis momentas, kai dar galima kažką padaryti, o čia – paskutinis šansas išsigelbėti.

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *