Kaip kreiptis į Visatą, kad ji jus išgirstų?

Visata nesikiša į mūsų gyvenimą iki to laiko, kol mes jai to neleidžiame. Kad gyvenimas būtų geresnis ir svajonės išsipildytų, tereikia paprašyti Visatos pagalbos, nuoširdžiai tikint, kad tai padės. Taip veikia traukos dėsnis.

Prašykite kaip mokate

Žmogui visai nereikia išgalvoti kažko naujo ar vadovautis aplinkinių patarimais. Su Dievu ir Visata reikia bendrauti taip, kaip atrodo teisinga. Kažkas atsiklaupia ir užmerkia akis, o kažkas, priešingai, žiūri aukštyn ir šypsosi.

Nėra jokių konkrečių ritualų ir formuluočių. Jei norisi kažką gauti, reikia tiesiog to paprašyti – iš širdies, be saviapgaulės, be sąlygų ir ultimatumų. Tai pati svarbiausia taisyklė.

Prašymai Visatai turi būti aiškūs ir konkretūs

Jei žmogus turi kažkokį norą, būtina jį išsakyti pačia suprantamiausia kalba: „noriu naujo darbo“, „noriu, kad pagerėtų santykiai su mylimu žmogumi“, „noriu pamilti save“ ir t.t.

Prašymas turi būti maksimaliai suprantamas ir konkretus. Geriausia sutalpinti jį į vieną sakinį. Tai padidins tikimybę, kad noras išsipildys kiek įmanoma greičiau.

Neigiamų minčių filtravimas

Visata ir Dievas girdi netgi mūsų mintis, todėl reikia galvoti apie ką nors malonaus ir teigiamo, netgi kai bloga ar liūdna. Aukštesnės jėgos fiksuoja mūsų emocinius išgyvenimus, poreikius, norus. Šis ryšys gali būti labai silpnas, tačiau jis visada egzistuoja ir nenutrūksta nė sekundei. Būtina atsikratyti nuoskaudų, negatyvo, pergyvenimų, reikia pradėti mąstyti pozityviau, nesijaudinti dėl smulkmenų ir tapti laimingesniems. Visata tai tikrai pastebės.

Prašymuose neturėtų būti negatyvo

Labai svarbu, kad formuluojant prašymą nebūtų dalelių „ne“ ir žodžio „ne“. „Aš nenoriu išvažiuoti iš šio miesto“ – neteisingas prašymas. Visata neigimo nefiksuoja, todėl pasielgs priešingai. Vietoj to geriau pasakyti: „Aš noriu pasilikti šiame mieste“.

Troškimai ir prašymai niekam neturėtų sukelti problemų, rūpesčių ir negatyvo. Jei paprašysite, kad viršininką užkluptų bėda, to neįvyks. Nuo negatyvaus signalo gali susilpnėti kontaktas su Visata.

Nenustatinėkite jokių terminų, laiko apribojimų

Norai išsipildo tiek greitai, kiek tai įmanoma. Kartais tenka ilgai laukti, tačiau tokiu atveju reikia apsišarvuoti kantrybe ir neskubinti likimo.

Aukštesnės jėgos padeda tik tiems, kurie neskuba, o ramiai laukia ženklų iš viršaus. Nepamirškite, kad daugeliu atvejų noras neišsipildo pats savaime. Visata bando mums padėti netiesiogiai, pastūmėdama teisinga linkme. Todėl reikia ne tik prašyti, bet ir patiems nesėdėti rankas sudėjus.

Prašykite pagalbos tinkamoje būsenoje

Klausti galima visada – ryte, dieną, naktį. Tačiau labai svarbu tai daryti tinkamai nusiteikus. Nereikia melstis ar kalbėtis su aukštesnėmis jėgomis esant blogai būsenai ar negatyviai nusiteikus. Iš pradžių reikia pailsėti ir pertvarkyti jausmus, būseną ir mąstymą.

.Naujienos iš interneto

Konfliktas – nuostabi santykių forma

Į žodį "konfliktas" dauguma mūsų reaguojame negatyviai - įžvelgiame jame agresiją, peštynes,…

Liaukitės kapstytis problemų priežastyse. Ieškokite sprendimų

30 metų stažą turintis psichiatras, knygos F*ck Feelings: One Shrink's Practical Advice…

Pasakyti „Man tai nepatinka” ir nesusibarti

Kaipgi sunku būna parodyti savo nepasitenkinimą! Ar tiesiog išdėstyti savo požiūrį, kai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *