Nejaugi jiems negaila švaistyti visam tam laiko?

Jau seniai nebestebina mano gyvenimo aptarinėjimas man už nugaros, melagingos paskalos ir kitoks purvas. Nestebina ir nekelia pykčio.

Aš suprantu, kodėl žmonės, o tiksliau ne visai žmonės, tai daro.

Tai vyksta dėl to, kad jiems trūksta emocijų ir laimės jų pačių gyvenime.

Mane stebina kitkas. Nejaugi jiems negaila švaistyti visam tam laiko?

Laiko, kurį jie galėjo panaudoti savo gyvenimo gerinimui.

O gal visas tas purvas ir tapo visu jų gyvenimu?!



Naujienos iš interneto

XX a. pradžioje tūkstančiai žmonių visame pasaulyje ėmė grimzti į neįveikiamą miegą. Keista „miego ligos” epidemija

Jei pamėgintume prisiminti maždaug prieš šimtmetį siautėjusias paslaptingas ligas, pirmiausia į galvą…

Svarbiausias žmogus jūsų gyvenime esate jūs pats

Svarbiausias žmogus jūsų gyvenime esate jūs pats. Ne jūsų partneris, ne jūsų…

Krakenas

Pagal skandinavų mitologiją, Krakenas - tai siaubingas milžiniškas jūros padaras (1 mylios…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *