Barnio metu žmogus parodo tikrąjį savo veidą

Jeigu su kažkuo susipykote, tai, žinoma, labai nemalonu. Bet užtat turite puikią galimybę suprasti žmogų iki galo. Suvokti, kas jis per žmogus, koks jis iš tikrųjų. Ir ko galima iš jo laukti.

Jei po barnio žmogus su jumis nesikalba ir neskuba taikytis – liūdna. Tačiau jis turi pilną teisę jausti, ką jaučia ir gali nelaikyti savęs kaltu. Arba nepasirengęs atsiprašyti. Siunta ant jūsų, įsižeidęs pasipučia, nekelia ragelio, neatsako į žinutes… Ką gi, tam ir barnis…

Net jeigu žmogus aiškiai pasakė: „nebeskambink man ir neberašyk! Tarp mūsų viskas baigta!” – netgi tai tėra pusė bėdos. Vis dar yra vilties atkurti santykius.

Blogiausia yra štai kas: žmogus nedelsdamas apipila jus purvais. Viešai. Savo Feisbuke rašo bjaurastis, paviešina susirašinėjimus, išpasakoja asmenines gyvenimo detales. Bendriems pažįstamiems ar giminaičiams išpasakoja intymiausius dalykus. Išduoda visas jūsų paslaptis, kuriomis kitados pasidalinote. Ne šiaip jus keikia ir visiems skundžiasi, o būtent – iškloja visas paslaptis. Specialiai išpasakoja, ką apie juos blogo pasakėte ar parašėte. Nuteikinėja prieš jus aplinkinius.

Toks žmogus būtinai įtrauks į konfliktą trečiąją pusę. Kartą vienas įsiutęs tipas persiuntė visą savo susirašinėjimą su moterimi jos vyrui. Kita meilužė po barnio ėmė ir paskambino žmonai. O žmogus, kurį tikriausiai laikėte draugu, gali nueiti pas viršininką ir papasakoti jam viską apie jūsų klaidas ir piktnaudžiavimus.

Tai štai. Kivirčo metu žmogus atsiskleidžia visu šimtu procentų. Parodo tikrąjį savo veidą. Jeigu jis padarė kažką iš to, kas čia buvo išvardinta, daugiau niekada jo prie savęs neprisileiskite, net jeigu jis be galo atsiprašinės ir siūlys taikytis.

Susitaikyti galima ir netgi reikia. Kariauti su tokiu žmogumi nėra jokio reikalo. Tačiau daugiau niekada juo ar ja nebetikėkite. Ir elkitės ramiai, kantriai, kaip su nuodinga gyvate. Galite būti tikri – iš tokio žmogaus sulauksite tik peilio į nugarą, tam galbūt net barnio neprireiks. Tai tik laiko ir aplinkybių klausimas.

Tai elgesio modelis, o elgesio modeliai praktiškai niekada nesikeičia. Štai toks jis žmogus, tokia jo niekinga sieliūkštė ir nieko čia daugiau nepadarysi. Kol esate artimi ir draugaujate, tokio žmogaus galima ir neatpažinti. O įsiutęs jis atsiskleis tą pačią akimirką.

Taikytis ir toliau bendrauti galima su tais, kurie tylėjo, nesikalbėjo, neatsakinėjo į laiškus, neatsiprašė, nepriėmė jūsų atsiprašymo. Tai nėra baisu. O štai su tais, kurie konflikto metu atsiskleidė kaip nuodingos gyvatės, derėtų būti atsargesniems. „Susitaikyti” su tokiu žmogumi galima – užmegzti savotiškus diplomatinius santykius. Tačiau apie tikrą draugystę ir meilę negali būti jokios kalbos.

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *