1903 m. Delio mieste (Indija) įvyko renginys, vadinamas „Delio durbaras” – didelio masto šventė, skirta britų monarcho Edvardo VII karūnavimo iškilmėms.
Jame turėjo dalyvauti pats karalius, bet dėl kažkokių priežasčių jis atsisakė atvykti, todėl buvo nuspręsta renginį padaryti dar spalvingesnį ir puošnesnį, kad būtų kompensuotas švenčiančiojo nedalyvavimas.
Pasirengimas šventei užtruko beveik dvejus metus, o 1902 m. gruodžio 29 d. prasidėjo ceremonija.
Pirmiausia Delio gatvėmis pražingsniavo ryškiai apsirengę drambliai, kuriuos entuziastingai stebėjo ir paprasti piliečiai, ir daugybė iš įvairių vietų atvykusių Indijos valdovų bei jų kronprincų.
1903 m. sausio 1 d. didžiuliame lauke Delio pakraštyje buvo atidaryta daugybė paviljonų, skirtų pabrėžti britų monarchijos ir milžiniškos Britų imperijos šlovę.
Be kita ko, čia buvo eksponuojama retai vienoje vietoje matoma brangakmenių kolekcija. Pasak vieno liudininko, britų lordo Curzono, Indijos princai ir jų tėvai buvo sužavėti šių brangakmenių vaizdais.
Pats Curzonas kartu su jais atvyko į paviljonus, sėdėdamas ant dramblio, kurio iltys buvo papuoštos auksu. Tačiau įspūdingiausias reginys šioje vietoje buvo ne brangakmeniai ir puošnūs drambliai, o du didžiuliai sargybiniai, kurie visiškai pavergė visą susirinkusiųjų dėmesį.
Buvo kalbama, kad šiuos du milžinus į Durbarą atvežė Džamu ir Kašmyro maharadža. Daugelis, žvelgdami į juos, drąsiai juos vadino „aukščiausiais iš visų gyvųjų žemėje“.
Vienas iš Kašmyro milžinų buvo 2,36 (8 pėdų) metro ūgio, o kitas – 2,23 (7,7 pėdų). Pasak šaltinių, jie buvo broliai dvyniai. Ant galvų jie specialiai dėvėjo aukštas kepures, kurios sudarė dar didesnio ūgio iliuziją.
Broliai buvo elitiniai šauliai, savo gyvenimą paskyrę tarnystei savo maharadžai. Buvo pranešama, kad jie kilę iš vietovės, vadinamos Balmokandu, tačiau ši vieta šiuolaikiniams istorikams ir geografams nieko nesako, niekas iki šiol neišsiaiškino, kur ji buvo.
Broliai atvyko į Durbarą apsiginklavę ietimis, durklais ir netgi rankinėmis granatomis. Atrodė, kad jie pasiruošę bet kokiai situacijai, kad bet kokia kaina apgintų savo maharadžą.
Kiekvienas iš jų turėjo po asmeninį dramblį ir lydėjo Maharadžą visur, kur tik jis keliavo. Durbare susirinkę tarptautiniai žurnalistai ir fotografai taip pat žavėjosi šiais milžinais ir parašė apie juos daug entuziastingų straipsnių. Šie milžinai išgarsino Kašmyro valdovą visame pasaulyje.
Buvo padaryta daugybė šių brolių nuotraukų, tačiau garsiausia buvo nuotrauka, kurioje tarp milžinų įamžintas amerikiečių keliautojas ir fotografas Jamesas Rickaltonas.
Jo galva – žemiau brolių krūtinės. Po Durbaro Rickaltonas ir jo kolega fotografas Džordžas Rouzas (George Rose) keliavo į Kašmyrą, kur padarė daugiau milžinų nuotraukų.
Kas nutiko broliams milžinams vėliau, nežinoma. Be kita ko, iki šiol nežinoma, kokia liga lėmė, kad jie tapo tokie dideli, ar turėjo sveikatos problemų, kokio amžiaus mirė ir ar turėjo vaikų.