Žiaurios gyvenimo tiesos, su kuriomis būtina susitaikyti

Kai kurias pamokas išmokti sunku, kitas daug lengviau, nei atrodė iš pirmo žvilgsnio, tačiau visas jas reikia priimti, kad surastumėte savo laimę.

Jūs patys atsakingi už savo gyvenimą

Jei neužsiimate tuo, ko norite, arba jaučiatės nelaimingas, esate patys dėl to kalti. Jūs – vieninteliai žmonės, kurie gali atlikti reikiamus pakeitimus gyvenime, kad pasiektumėte tai, ko norite. O dar – būtent jums teks gyventi su savo sprendimų pasekmėmis.

Pats savaime sunkus darbas negarantuoja pastangų produktyvumo

Kartais esame linkę pamiršti, kad sunkus darbas visiškai nereiškia, jog mūsų veikla yra produktyvi. Produktyvumas ir sunkus darbas ne visada eina koja kojon. Jei nuoširdžiai nedirbsite darbų, būtinų jūsų tobulėjimui, toks darbas tikrai nebus produktyvus.

Prieš pakildami, mes visi pirmiausia turime nukristi

Prieš sėkmę visada būna nesėkmės. Visi mes klystame ir bandome iš naujo. Tai gyvenimo dalis. Nesėkmės moko mus taisyti klaidas ir atlikti reikiamus pakeitimus.

Kartais teisingi žmonės mūsų gyvenime pasirodo netinkamu laiku

Ne visi, kuriuos sutinkame gyvenimo kelyje ir su kuriais esame priversti atsisveikinti, yra toksiški. Būna, kad gyvenime atsiranda mums tinkamas žmogus, tačiau netinkamu laiku, tada viskas griūna. Tačiau vien tik nepavykusių santykių fakto nepakanka, kad ką nors būtų galima pavadinti blogu.

Norint atleisti, nebūtinai reikia atsiprašyti

Kartais neįmanoma sulaukti atsiprašymo iš tų, kurie turėtų atsiprašyti, tačiau tai visiškai nereiškia, kad negalime jiems atleisti ir gyventi toliau. Jei tokius žmones laikysite per atstumą, galėsite jiems atleisti. Tai padės jums nusiteikti judėjimui į priekį ir ieškoti to, ko jums išties reikia.

Praeities nesugrąžinsi

Praeities pakeisti neįmanoma. Viskas labai paprasta – kas padaryta, tas padaryta. Gyvenimas tęsiasi, turime išmokti paleisti dalykus, kurių nebegalime kontroliuoti.

Be pastangų niekada nepajudėsite iš vietos

Jei nesistengiate, kad viskas gautųsi ir nepamėginsite pasiekti to, ką norite turėti, pažangos galite nesitikėti. Nesėdėkite vietoje ir nesiskųskite tuo, ko neturite, jei neketinate nė piršto pajudinti, kad gautumėte tai, ko norite. Visos pastangos laikui bėgant atsiperka.

Gyvenimas išties yra velnioniškai trumpas

Gyvenimas nesitęs amžinai. Mes visi anksčiau ar vėliau mirštame. Žinoma, 50 metų gali atrodyti labai ilgas laikotarpis, bet iš tikrųjų taip nėra.

Jūs – ne tas žmogus, kokį nori matyti aplinkiniai

Jūs patys sprendžiate, kas esate. Ir kitų žmonių nuomonė nebūtinai turi sutapti su jūsų požiūriu. Jūs pats žinote, kas esate, ir to užtenka.

Viskas keičiasi

Niekas šiame pasaulyje nestovi vietoje. Viskas palaipsniui keičiasi, norime to ar nenorime. Pokyčiai neišvengiami.

Šioje planetoje tobulų žmonių nėra. Taškas

Tobulumas – tai fantazija, išmonė. Niekas nėra idealus, ir visi mes tam tikru mastu esame netobuli. Kartais svetimoje pievelėje žolė atrodo žalesnė, nes iš savosios nesimato įvairiausio melo ir apsimetinėjimo.

Jūsų vertę lemia ne daiktai, kuriuos turite

Daiktai, kuriuos turite, nenulemia jūsų vertės. Galbūt esate turtingiausias žmogus pasaulyje, bet tai nereiškia, kad esate geresnis už bet kurį kitą. Visi esame vienodai verti būti laimingi.

.Naujienos iš interneto

Pagrindiniai žmonės mūsų gyvenime

Pagrindiniai žmonės mūsų gyvenime ir likime yra tie, su kuriais jaučiamės savimi…

Kaip kreiptis į Visatą, kad ji jus išgirstų?

Visata nesikiša į mūsų gyvenimą iki to laiko, kol mes jai to…

Nejaugi jiems negaila švaistyti visam tam laiko?

Jau seniai nebestebina mano gyvenimo aptarinėjimas man už nugaros, melagingos paskalos ir…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.