Ženklai, kad visata bando jums kažką pasakyti per sinchroniškumą

Viskas mūsų gyvenime yra tarpusavyje susiję. Praeitis, dabartis ir ateitis. Bet koks sutapimas ar netikėtas įvykis yra susiję su tuo, kas buvo, yra ar bus mūsų gyvenime.

Kiekvienas mūsų veiksmas siunčia energijos bangą į Visatą. Jūs nesąmoningai transliuojate savo mintis kitiems žmonėms. Sinchroniškumas – tai vienybės dėsnis. Tarp jūsų, kitų žmonių ir aplinkinių dalykų nėra jokių ribų ar sienų. Mes visi esame tarpusavyje susiję.

Sutapimų nebūna. Kiekvienas sutapimas – tai tam tikras konkretus mums skirtas signalas.

Mokytojas ateina pas žmogų būtent tada, kai jis, kaip mokinys, yra pasiruošęs jį priimti kaip mokytoją.

Būtent ši frazė paaiškina sinchroniškumo esmę. Kai nusistatome ta pačia banga su tuo, ko iš tiesų norime, šansai tai gauti padidėja. Štai kodėl vienas į kitą panašių žmonių susitikimai įvyksta „netikėtai“. Viskas dėl to, kad jie veikia nusistatę ta pačia banga. Sinchroniškumas įnirtingai dirba, kad suartintų šiuos žmones.

Žinomas psichologas Carlas Jungas (po kivirčo su Freudu) šiuo klausimu sukūrė ištisą teoriją. Būtent jis ir įvedė į apyvartą terminą „sinchroniškumas“, kurio pagalba paaiškino taip vadinamų reikšmingų sutapimų esmę.

Jūs netikėtai sutikote seną draugą, kurio nematėte keletą metų? Taip, šis susitikimas išties gali turėti didelę reikšmę jūsų gyvenimui. Tai – savotiška Visatos „užuomina“. Kalba eina apie tą keistą jausmą, kai staiga suprantate, kad nežiūrint į daugybę galimų gyvenimo posūkių, atsidūrėte tinkamoje vietoje tinkamu laiku.

Jeigu jums kilo klausimas, ar būta jūsų gyvenime panašių fenomenų, galite pasitikrinti. Pateikiame septynias dažniausiai pasitaikančius ženklus, bylojančius, kad Visata per sinchroniškumą bando jums kažką pasakyti:

Jums paskambina žmogus, apie kurį ką tik galvojote. Gaunate laišką arba netyčia sutinkate gatvėje asmenį, apie kurį galvojote visai neseniai. Galbūt daug metų nematėte žmogaus, o dabar staiga gavote iš jo žinutę.

Atsitiktinai suklupote, spręsdami seną problemą. Tai gali būti kažkas paprasto ir nelabai pastebimo. Tačiau jūsų vidinis balsas tiesiogine šaukte šaukia: „Štai! Štai ko tau reikia!“

Žiūrite filmą ar serialą, ir jums atrodo, kad ekrane klostosi jūsų paties gyvenimas. Jūs iš tiesų suprantate istorijos herojus, kadangi jūs pats esate išgyvenęs tą patį.

Išgirdote nepažįstamus žmones viešajame transporte aptarinėjant problemą, su kuria susiduriate jūs pats. Štai taip nelauktai išgirstate, kaip kiti kalba apie viską, ką jūs patys galvojate.

Kartais Visata atsiunčia žmogų, kurio mums reikia būtent tada, kai to prireikia. Staiga sutinkate žmogų, kuris turi žinių ir informacijos, padedančios susidoroti su esamais sunkumais ir problemomis.

Staiga (tačiau, be jokios abejonės, pačiu tinkamiausiu momentu) gaunate žinią, kad viską darote teisingai. Jums bloga nuotaika? Visiškai netikėtai koks nors draugas ar giminaitis gali jums paskambinti ir nudžiuginti. Patys to nežinodami, jie padės jums tada, kai jums iš tiesų to labai reikia.

.Naujienos iš interneto

Ar mano pagrindinė vertybė – būti naudingu kitiems?

Savo, kaip psichologo, praktikoje dažnai susiduriu su savigarbos, savivertės, vidinės stiprybės ir…

Ar žmonės gali išgyventi kitose planetose?

Mes visi įtemptai diskutuojame apie Marso teraformavimo galimybę, valdomo zondo nuskraidinimą į…

Paraleliniai pasauliai, apie kuriuos mažai ką žinome

Jeigu visatoje esame vieniši, tai galbūt mūsų proto broliai "gyvena" kituose -…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *