Yra tokių žmonių…

Yra tokių žmonių – sunkių, tvankių, troškių, kurie atima iš mūsų visą džiaugsmą. Jie slegia, gniuždo, laužo. Vien jų buvimas šalia jau užpildo širdį nerimu ir slegiančiu liūdesiu. O yra kitokių – lengvučių, gaivių, tarsi tyro oro gurkšnis.

Jie įsiveržia tarsi gaivus vėjas į atvirą orlaidę ir užpildo širdį ramybe ir pasitikėjimu.

Jie ateina netgi nekviesti, tiesiog todėl, kad jaučia jus ir žino, kada jums jų iš tiesų reikia. Jie suranda tokių žodžių, kurie sugrąžina jus į gyvenimą – paprastų ir tuo pat metu labai svarbių žodžių.

Gyvenime yra labai daug įvairių žmonių, tarp visų jūs būtinai sutiksite ir ypatingų, kurie užpildys jūsų širdį džiaugsmu ir laime, padovanos nepamirštamas, greta su jais praleistas akimirkas. Jie padės jums tapti geresniais, o jūsų gyvenimą padarys žymiai turiningesniu ir ryškesniu, kupinu įspūdžių ir emocijų. Nuostabūs žmonės – tai tie, kurie įžengia į mūsų gyvenimą tyliai ir be įspėjimo. Tai tie, su kuriais jums norėsis pasilikti visam gyvenimui.

Šie žmonės – jūsų silpnybė ir jūsų stiprybė. Nuo pat pirmo susitikimo iki šios dienos jie visą laiką su jumis ir dėl to jums taip ramu širdyje. Todėl visada vertinkite tokius gerus ir šviesius žmones.

Tačiau turėkite galvoje, kad be žmonių, kurie pajėgus priversti jus šypsotis pačią bjauriausią dieną, yra ir tokių, kurie gali pravirkdyti. Nors, manau, šie žmonės mums reikalingi tik tam, kad galėtume dar geriau įvertinti tuos pirmuosius – nuostabius žmones.

Juk mes taip smarkiai nesidžiaugtume šviesa, jei nežinotume, kad egzistuoja dar ir tamsa. Ir patikėkite, jūs tikrai verti turėti greta savęs šviesius, nuostabius žmones. Tik vertinkite ir tausokite juos, juk jie irgi be jokios abejonės to verti.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.