Yra artimi. Yra svetimi

Žmonių santykiai labai trapūs ir ne visada nuolatiniai. Artimieji gali išduoti. O tie, kurie įžengė į mūsų gyvenimą vos akimirkai, sugeba sušildyti, padrąsinti ir palaikyti. Šiame gyvenime mes visi esame keleiviai. Dėl to verta kalbėti svarbius žodžius ne tik artimiesiems, bet ir nepažįstamiems žmonėms.

Yra artimi. Yra svetimi. Yra tie, kurie netiesiogiai eina su tavimi per gyvenimą, neypatingai jį įtakodami, tačiau dėl ​​tam tikrų priežasčių būdami šalia. Yra tokių, kurie prisiartina prie jūsų ir pakeičia įvykių eigą jūsų istorijoje. Yra tokių, kurie ateina ir išeina. Vieni vos per akimirką paliks pėdsaką jūsų sielos dienoraštyje, kiti, būdami šalia ne vienerius metus, netgi nepalies jūsų širdies stygų.

Neįmanoma nuspėti, kas pasiliks su mumis

Kartais artimieji paleidžia mūsų ranką ant bedugnės krašto, o visiškai svetimi žmonės netikėtai ją ištiesia, kad išgelbėtų.

Galima eiti tuo pačiu keliu, tačiau žiūrėti į skirtingas puses. Galima eiti skirtingais keliais, tačiau netikėtai susitikti likimų kryžkelėje. Ir niekas negali žinoti, kas nutiks po minutės, mėnesio, metų.

Tačiau, įsibrovę į kažkieno gyvenimą ar netgi vos jį palietę, palikite jame tai, kas pačią tamsiausią naktį taps švyturiu kitam. Išlikusi širdyje, ši vos regima šviesa gali po kurio laiko įžiebti ugnį, pačiu reikalingiausiu momentu, kai, atrodytų, išsigelbėjimo jau nebėra. Būkite geresni, gailestingesni, nuoširdesni. Tai – ne silpnybė ir ne yda. Tai – neįkainuojama galia.

Svarbius žodžius brangiems žmonėms sakykite laiku, juk jie turi didžiausią vertę būtent tada, kai jų laukiama. Viskas, kas taip svarbu širdžiai, turi savo galiojimo laiką.

Viskam savas laikas: žodžiui – savas, poelgiui – savas. Kalbėkite svarbius žodžius nepažįstamiems žmonėms, galbūt per jus į juos kreipiasi jų angelas sargas. Šiame gyvenime visi esame klajūnai, iš dalies arba glaudžiai vienas su kitu susipynę. Ir nepaisant nuomonės, kad žmogus visada buvo, yra ir pasilieka vienas, aš visgi jums pasakysiu: jūs niekada nebuvote vienas, net jeigu patys tuo tikėjote.

Kiekvienas prisilietimas prie jūsų ar kito žmogaus širdies palieka pėdsaką likimo knygoje ir pakeičia įvykių eigą. Būkite dėmesingi, lieskitės labai atsargiai.

.Naujienos iš interneto

Informacinė masturbacija

Informacinė masturbacija - tai tada, kai žinių pritaikymas pakeičiamas vis naujos informacijos…

Pasitikrinkite, ar iš tiesų esate aktyvus žmogus?

1. Aktyvūs žmonės naudojasi internetu kaip saviraiškos ir juos supančio pasaulio pažinimo…

Tyrimas parodė, kad kūrybiškumas duotas ne kiekvienam

Tyrinėtojai nustatė, kad žmonių, kurie generuoja kūrybingas ir novatoriškas idėjas, smegenys veikia…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.