XX a. pradžios išradimai, kurių paskirtį ne taip paprasta atspėti

XX a. pradžia pasižymėjo pačiais įvairiausiais išradimais, kurie buvo skirti palengvinti kasdienį žmonių gyvenimą. Šiuo požiūriu neatsiliko ir grožio industrija.

Mokslininkai sukūrė daugybę įtaisų, pradedant makiažui skirta kauke ir baigiant garso nepraleidžiančiu šalmu.

Tačiau visi tie įtaisai atrodė kaip kankinimo įrankiai. O kai kurių prietaisų veiksmingumu amžininkai irgi smarkiai abejojo.

Duobučių skruostuose formuotojas

XX a. pirmoje pusėje visos moterys svajojo apie duobutes ant skruostų. O toms, kurių gamta neapdovanojo šiuo žaviu bruožu, 1923 m. buvo sukurtas specialus prietaisas. Tai buvo savotiškas treniruoklis, kurį reikėjo kasdien užsidėti ant veido. Laikui bėgant, dėl reguliaraus spaudimo ant veido, atsirasdavo realios duobutės.

Šepetėlis su galinio vaizdo veidrodėliu

Standus šepetys su ilga lenkta rankena ir dviem veidrodėliais, skirtas nugarai plauti. Nuostabus prietaisas, padėjęs XX a. moterims pasirūpinti kiekvienu savo kūno centimetru.

Makiažo kaukė

Šis gąsdinantis agregatas – visai ne kankinimo priemonė, o specialus prietaisas kosmetikai tepti. Šis keistas dalykėlis pasirodė 1937 m. ir jo pagalba buvo galima pasidaryti simetriškiausią makiažą, svarbiausia šiame procese – nejudinti galvos.

Pelių atbaidymo priemonė

Labai neįprastas prietaisas – stovas su katės galva, galintis skleisti įvairius katei būdingus garsus. Išradimas skirtas pelėms atbaidyti, tačiau informacijos apie jo veiksmingumą nėra.

Plikių poliravimo šukos

Tas, kas sukūrė šį stebuklą, buvo įsitikinęs, kad jis reikalingas nuplikusiems žmonėms. Prietaisas – tai lenktas šepetys su kempinėle, skirta nuplikusiai vietai poliruoti, ir šereliais plaukams šonuose šukuoti.

Izoliatorius

1925 m. visuomenė išvydo prietaisą, pavadintą „Izoliatoriumi”. Išradimas atrodė kaip šalmas, galintis sugerti visus išorinio pasaulio garsus. Vienintelė problema buvo ta, kad Izoliatorius nepraleido deguonies, todėl prie jo buvo pridedamas deguonies balionas, kuris šiek tiek ribojo laiką, kurį galima dirbti su šalmu.

Krūtų masažuoklis

Šitas keistokas daiktas buvo sukurtas 1930 m. Gamintojai teigė, kad reguliariai jį naudojant, bus atkuriamas po gimdymo prarastas krūtų elastingumas ir forma. Na, o moterims, kurių tokia problema dar nepalietė, jis tiesiog leis ilgai išlaikyti natūralią krūtų formą ir stangrumą.

Ledo kaukė

Visi žino, kad rytą po audringo vakarėlio veidas atrodo patinęs ir ne pačios geriausios būklės. Siekiant susidoroti su praėjusios nakties linksmybių simptomais, buvo išrasta ši vėsinanti kaukė. Ji buvo išrasta 1947 m. ir buvo skirta Holivudo žvaigždėms, kurioms reikėjo kiekvienoje situacijoje atrodyti nepriekaištingai.

Apsauginis dušo gaubtas

Šis genialus išradimas galėjo apsaugoti jūsų plaukus ir makiažą vandens procedūrų metu. Puikus daiktas tiems, kurie turi mažai laiko atsigaivinti.

Kiaušinių formavimo prietaisas

Dar praėjusiame amžiuje Kinija garsėjo savo keistais išradimais. Vienas iš jų – prietaisas, kuriuo galima pakeisti kietai virto kiaušinio formą. Į prietaisą įdedamas paprastas kiaušinis, o ištraukiame iš jo kubelį – genialu, ar gi ne?

Alkoholio skonio dantų pasta

Tiems, kurie mano, kad valytis dantis negali būti malonu, XX a. buvo išrasta viskio skonio dantų pasta. Tiesa, tie, kurie ją naudojo, tikriausiai turėjo pasiteisinti prieš kitus dėl alkoholio kvapo ryte.

Revolveris su fotoaparatu

1938 m. buvo galima nusipirkti unikalų revolverį su įmontuotu fotoaparatu. Kartu su šūviu prietaisas padarydavo nuotrauką. Tačiau nuotraukos buvo tokios, kad jas vargu ar buvo galima įdėti į šeimos albumą.

Pagalvėlės pirštams

Telefonistės, sekretorės ir pardavėjos visą dieną turėjo sukinėti pirštais tuometinių telefonų diskus. Specialiai joms buvo išrastos nailoninės pirštų pagalvėlės, kad apsaugotų jų manikiūrą ir pirštų pagalvėles nuo nepageidaujamos trinties.

Radijo kepurė

Radijo kepurė buvo išrasta 1931 m. JAV. Šis nuostabus šedevras leido jo nešiotojui bet kur klausytis naujienų ar muzikos.

Kompaktiška pirtis

Tikriems pirties fanams asmeninė mini sauna buvo išrasta XX a. Išoriškai šis išradimas atrodė maždaug kaip palapinė, į kurią reikėjo įlipti ir užsisegti. Pirtis turėjo specialias angas galvai ir rankoms, kad stebuklingo išradimo savininkai galėtų garinti kūną, skaitydami žurnalą ar knygą.

.Naujienos iš interneto

Kovinės senojo pasaulio kiaulės

Per visą žmonijos istoriją gyvūnai buvo efektyviai jaukinami ir naudojami kaip papildoma…

Venkite bendrauti su žmonėmis, kurie atima iš jūsų džiaugsmą

Visomis jums prieinamomis priemonėmis ignoruokite bet kokius kontaktus su negatyviais žmonėmis. Nedalinkite…

Visatos ženklai

Ar dažnai susiduriate su ženklais? Jeigu taip, tai tikriausiai žinote, koks jausmas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *