Viskas, kas su mumis vyksta – nėra atsitiktinumas

Visi mes kažkodėl labai bijome suklysti ir kažką neteisingai pasirinkti. Dėl to dažniausiai apskritai nieko nedarome. Juk tas, kuris nieko nedaro, niekada ir neklysta, tiesa? Tačiau mes pamirštame, kad klaidos – tai labai svarbi mūsų gyvenimo dalis. Būtent klaidų dėka mes tapome tokiais, kokiais esame dabar – stipriais ir išmintingais. Su sąlyga, žinoma, kad iš padarytų klaidų mes pasidarėme išvadas.

O dar mes labai dažnai nežinia kodėl pamirštame, kad viskas, kas su mumis vyksta – vyksta anaiptol ne šiaip sau. Viskas turi savo priežastį. Ir dėl to dauguma mūsų klaidų buvo duotos mums dėl konkrečių priežasčių. Kaipgi kitaip sužinotumėte, pavyzdžiui, ką norėtumėte iš tiesų matyti greta savęs kaip mylimą žmogų, jei prieš tai nebūtumėte suklydę ir papuolę į toksiškus santykius, kur su jumis elgėsi visai ne taip, kaip jūs esate to verti?

Bet dabar jūs jau tiksliai žinote, ko norite, o ko niekada nepakęsite bendravime su žmonėmis. Ir visa tai – dėka klaidų, juk kiekvienas nusivylimas – tai didžiulė patirtis ateičiai. Kad pakui, tolimesniame gyvenime. Kad paskui, kai sutiksite jau savo žmogų, galėtumėte jį deramai įvertinti. Tik tada galėsite suprasti, kam reikėjo visų tų klaidų ir nusivylimų.

Dėl to visada drąsiai ženkite į priekį, nebijokite klysti, mėginti, kartais suklupti, tada vėl atsistoti ir žengti toliau savo keliu. Ir niekada nesiklausykite kitų žmonių pasmerkimo, jūs vis tiek niekada negalėsite visiems įtikti, neverta net mėginti. Tai jūsų gyvenimas ir jums jį reikės nugyventi. Neapribokite savęs kokiais nors rėmais. Priešingai – griaukite visus apribojimus ir stereotipus, stenkitės išsiveržti už jų ribų ir klausykitės, ką jums kalba širdis, o ne pašaliniai žmonės.

Nebijokite išeiti iš darbo, kuris jūsų netenkina ir neteikia jokio džiaugsmo. Nebijokite permainų. Juk net jeigu jus išvarė iš darbo ir dabar nežinote, ką toliau daryti, tai, tikriausiai, taip nutiko dėl to, kad jūs ir patys seniai norėjote iš ten išeiti, bet vis nesiryžote žengti šio žingsnio ir dėl to jums šiame reikale šiek tiek padėjo?

Pažvelkite į šią situaciją kitu kampu – dabar jūs galite pagaliau užsiimti tuo, apie ką seniai svajojote, ko troško širdis. Tuo, ką išties mėgstate ir kas jums puikiai gaunasi, tačiau anksčiau šiai veiklai niekaip neatsirasdavo laiko. Ir štai ji – galimybė. Pasinaudokite ja pilnu pajėgumu.

Atminkite – kai vienos durys užsidaro, būtinai kažkur atsidarys kitos. Čia svarbiausia nepražiopsoti šio momento, juk jūs dabar jau žinote, kad viskas vyksta neatsitiktinai?

Nebijokite megzti pažintis su naujais žmonėmis, netgi atsitiktiniais, gatvėje. Juk jūs nežinote, kuo jums baigsis ši pažintis ir kuo tas žmogus jums gali tapti vėliau, pavyzdžiui, po dešimties metų.

O juk kai tie metai praeis, jūs kaip ir anksčiau galite žvelgti į tokį mielą ir mylimą veidą, o širdis džiaugsis, kad tą kartą visgi ryžotės su šiuo žmogumi susipažinti ir suteikti jums abiem šansą.

Ir tada jūs dar sykį įsitikinsite, kad viskas šiame gyvenime, visi įvykiai ir atseit atsitiktinės pažintys iš tikrųjų nėra atsitiktinumai.

ŠaktinisNaujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.