Visi taip gyvena…

Argumentas „visi taip gyvena“ mus nuginkluoja, paguldo ant menčių, atima iniciatyvą ir laisvę. Jei parodysime silpnumą ir pasiduosime šiai nuostatai, nieko gyvenime nepasieksime. Nes patys atimsime iš savęs teisę į kažką geresnio ir vertesnio.

Kas gi nori gyventi taip, „kaip visi“?

Neparodykite žmogui kitokio gyvenimo, jei norite, kad jis liktų paklusnus. Įtikinkite jį, kad visi taip gyvena. Ir netgi blogiau! Tai yra pagrindinė pavergimo taisyklė. Jums pasakys, kad visi taip gyvena. Visiems mažai moka. Ne daugiau, negu tau, gal net mažiau. Ir visi laimingi! Jie supranta, kad tai ne „mažai“, o „pakankamai“. Jei esi taupus ir dėkingas, ir jei supranti, kad tu daugiau nevertas.

Jei norite, kad žmogus būtų nuolankus, nerodykite jam kitokio gyvenimo.

Visi neištikimi. Tai normalu. O tie, kuriuos išdavė, nekelia skandalų, nedemaskuoja neištikimybės. Jie patenkinti, kad su jais palaiko santykius ir kartais skiria dėmesio. Absoliučiai visa žmonija taip gyvena ir nesiskundžia.

Ant visų rėkia viršininkai.

Visi stovi eilėse eilėse ir niurna.

Visi supranta, kad kvaila švaistyti pinigus kurortams, juk užmiestyje yra sodas ir daržas.

Visi serga. Ir visi po kelias dienas laukia gydytojo. O pas kai kuriuos gydytojas apskritai neateina. Visi taip gyvena!

Žmonės, kurie vieni kitus vadina „visais“, gyvena siaubingai. Jiems mažai moka, iš jų tyčiojasi, juos apgaudinėja, su jais aplinkiniai nemandagūs, jiems siūlo viską, kas blogiausia, pigiausia, neskaniausia, o jie bučiuoja duodančias rankas ir dūsta iš dėkingumo. Šitie „visi“ visada patenkinti. Ir klaikiai kantrūs.

Ar norite prisijungti prie šios genties, priklauso tik nuo jūsų. Pakanka būti tokiam kaip visi, priimti „visų“ taisykles ir pagal jas gyventi.

Kai kuriuos žmonės dar vaikystėje įtikino, kad visi taip gyvena.

Praregėjimas ateina tada, kai žmogus pamato, jog egzistuoja kitas gyvenimas. Jis tai anksčiau ar vėliau pastebės. Kitoje gatvės pusėje – kitas darbas, kur atlyginimas normalus. O viršininkas psichiškai adekvatus, ne isterikas.

Už tuos pinigus, kurie buvo išleisti šiltnamiams ir būdelei su širdute duryse, prie jūros galima buvo ilsėtis trejus metus iš eilės, tegu ir kukliai, be išsidirbinėjimų.

Yra vyrų, kurie nemiega su svetimomis moterimis. Jiems net į galvą tokia mintis nešauna! Ir yra moterų, kurios isteriškai nesivolioja ant grindų, svaidydamos prakeiksmus. Ir nereikalauja pinigų, tuo pat metu žemindamos ir įžeidinėdamos…

Yra normalių ligoninių ir gerų gydytojų, juk tikrai yra! Egzistuoja skanus maistas ir gražūs drabužiai. Tiesiog jų jums neduoda šiaip sau, be niekur nieko, už ačiū.

Nereikia mums pasakoti apie tuos „visus“. Vargšai jie, nelaimingi žmonės. Tačiau, galų gale, tai jų pačių pasirinkimas.

O pasirinkimas yra! Turite jį pamatyti ir juo tikėti, štai kokia esmė. Reikia žiūrėti, kaip gyvena kiti, tai naudinga. Ne „visi“, o normalūs kiti žmonės. Ir gerinti savo gyvenimą, reikalaujant normalaus elgesio su jumis. Normalaus apmokėjimo už atliktą darbą. Nes jūs – ne visi.

Nors šitų „visų“ labai gaila, žinoma…

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.