Tu gyveni taip, kaip tau patogu!

Apie tai nepriimta ir nemalonu kalbėti ir, juo labiau, nesinori apie tai skaityti, tačiau žmogus yra būtybė, kuri visada gyvena taip ir tiktai taip, kaip jai PATOGU.

Išgyvenimas – mūsų bazinė motyvacija. Ir išgyvename mes tik taip, kaip mums lengviau ir komfortiškiau.

Mums paprasčiausiai taip patogu gyventi. Ir mūsų padorus, išsiauklėjęs protas gali rėkti iki užkimimo: „Ne, ne, ką jūs! Man labai nepatogu būti ligotu, elgeta ir nelaimingu!!!” O iš tikrųjų mes jaučiamės tose būsenose netgi labai patogiai.

Todėl, kad tai naudinga.

Nuoskaudos

Jeigu jūs ant kažko užpykote, jums tai dėl kokios nors priežasties yra labai patogu. Kur kas patogiau laikytis įsikibus nuoskaudos, nei pripažinti savas klaidas. Kur kas naudingiau laikyti save neteisingai, nepelnytai nuskriaustu, negu prisiimti atsakomybę už savo paties veiksmus.

Ligos

Jeigu organizmas serga, dėl kažkokių priežasčių tai labai patogu arba mūsų fiziniam kūnui, arba emociniam. Iš visko sprendžiant, būtent tokiu būdu žmogus gauna būtino poilsio ir susilaukia taip trokštamo aplinkinių dėmesio.

Aukos vaidmuo

Daug metų niekaip negalėjau suprasti, kodėl žmonės įstringa aukos būsenoje, žvelgia į pasaulį ir žmones iš aukos pozicijų? Stebėdamas gatvėje vieną benamį, pagaliau supratau: juk jam tai labai patogu!

Mes pasirenkame aukos vaidmenį iš naujo ir iš naujo, kadangi tai kur kas lengviau, nei prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą! Labai patogu dejuoti ir inkšti, skųstis gyvenimu, blogais žmonėmis, svarbiausia, kad tik, neduok Dieve, pačiam nereikėtų nieko keisti savo viduje!

Jūs laikote save auka? Tai labai patogu. Būti tironu, kurį atseit visi skriaudžia, niekas neišklauso, nesupranta, kuriam visi viską skolingi…

Santykiai

Jeigu neturite šeimos, bet neva jos norite, patikėkite, jums paprasčiausiai labai patogu būti būtent vienišam, laisvam nuo buities ir pareigų, besiskundžiančiam, kad nėra normalių kandidatų į partnerius. Jeigu šeimą turite ir jaučiatės nelaimingi – jums patogu kentėti, vietoje to, kad prisiimtumėte atsakomybę už savo laimę ir kažką pakeistumėte.

Kančios

Jūs kenčiate tik dėl to, kad jums tai dėl kokių nors priežasčių patogu. Bet kuriuo momentu kiekvienas iš mūsų gali atsibusti ir atsikratyti kančių. Betgi ne! Juk tada reikės paaukoti tą šiltą, jaukią balą, kurioje taip malonu murkdytis.

Praradimai

Esate asketas, mintate vien duona ir vandeniu, gyvenate rūsčiomis sąlygomis? Esate ekstremalas ir nesibaiminate sunkumų? Ta pati istorija, jums taip patogu.

Pinigai

Jeigu neturite pinigų, laikas susimąstyti, kodėl jums tai patogu. Galbūt todėl, kad elgeta būti lengviau negu daug galvoti, kaip galima būtų užsidirbti? Lengviau, nei jausti atsakomybę už kažko naujo kūrimą ar jau uždirbto protingą paskirstymą ir disponavimą?

Kad ir ką jūs išgyventumėte, kad ir kokioje baloje būtumėte įklimpęs, jūs esate būtent ten, toje būsenoje, kuri jums išties atrodo naudingiausia ir patogiausia.

Užduokite sau tiesų klausimą: „Kodėl man tai patogu?” Ir atsakykite pagal sąrašą – pirmas punktas, antras, dešimtas…

Nuoširdžiai ir sąžiningai, be saviapgaulės, atsakę į visus klausimus, jūs rizikuojate atlikti milžinišką proveržį savo gyvenime.

Ir tegu jums visiems bus be galo patogu ir naudinga būti laimingais savo likimo šeimininkais ir kūrėjais.

.Naujienos iš interneto

Kovinės senojo pasaulio kiaulės

Per visą žmonijos istoriją gyvūnai buvo efektyviai jaukinami ir naudojami kaip papildoma…

Venkite bendrauti su žmonėmis, kurie atima iš jūsų džiaugsmą

Visomis jums prieinamomis priemonėmis ignoruokite bet kokius kontaktus su negatyviais žmonėmis. Nedalinkite…

Visatos ženklai

Ar dažnai susiduriate su ženklais? Jeigu taip, tai tikriausiai žinote, koks jausmas…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *