Trys stiprios asmenybės savybės, kurias kiekvienas žmogus gali išsiugdyti savyje

Humoro jausmas

Visi mėgsta linksmus žmones, kurie gali pasijuokti iš savęs ir savo nesėkmių. Juokas sušvelnina situaciją, leidžia pamatyti pozityvią gyvenimo pusę ir lengviau užmegzti kontaktą su kitais. Šmaikštūs žmonės vertinami dar labiau, žmonės linksta prie jų, nes su jais lengva.

Norėdami išsiugdyti savyje šią savybę, nustokite į viską žiūrėti pernelyg rimtai. Stebėkite žmones: daugelis jų nuolat juokauja ir mainais priima juokelius. Neįsižeiskite dėl smulkmenų, mokėkite pasijuokti iš savęs. Praktikuokite asociatyvų mąstymą, nes daugelis juokelių yra pagrįsti žodžių žaismu.

Darbingumas

Kaip rodo tyrimai, patys produktyviausi darbuotojai anaiptol nepersidirba.

Viskas, ko reikia efektyviam darbui – tai susikoncentravimas. Išjunkite interneto pranešimų gaviklius, telefono garsą, neklausykite muzikos, jeigu ji blaško dėmesį. Visiškai pasinerkite į užduotį, kurią reikia atlikti. Kaip apetitas atsiranda bevalgant, taip ir įkvėpimas ateina bedirbant. Kai nuolat blaškotės, smegenims sunku vis iš naujo prisitaikyti prie besikeičiančių veiklų. O tai, kas smegenims atrodo kaip sunkus darbas, mums yra nemalonu. Todėl sumažėja motyvacija.

Be to, reikia koreguoti dienos režimą: pakankamai miegoti ir valgyti, kad tai netrukdytų darbui.

Gebėjimas pritraukti žmones

Kai kurie žmonės yra tokie žavūs, kad atrodo, jog jie patinka absoliučiai visiems. Šie žmonės turi charizmą – savybę, kurią gali išsiugdyti kiekvienas.

Bendraudami, pasistenkite užmegzti akių kontaktą: žiūrėkite į pašnekovą atsipalaidavusiu ir ramiu žvilgsniu, šypsokitės. Charizmatiški žmonės moka klausytis pašnekovo ir nusistatyti su juo ta pačia banga. Todėl neskubėkite iškloti informacijos apie save, geriau uždavinėkite klausimus. Neslopinkite savo emocijų, jei jums buvo pasakyta kažkas įžeidžiančio – parodykite, kad jums tai nepatinka. Bet tik ne nuobodžia paskaita, o tiesiog nutraukdami pokalbį. Nueikite į tualetą, prisipilkite prie baro taurelę ar tiesiog pakeiskite temą.

Jei norite, į atvirumą reaguokite atvirumu. Juk žmogus jums atsivėrė, atsiverkite ir jūs jam.Naujienos iš interneto

Konfliktas – nuostabi santykių forma

Į žodį "konfliktas" dauguma mūsų reaguojame negatyviai - įžvelgiame jame agresiją, peštynes,…

Liaukitės kapstytis problemų priežastyse. Ieškokite sprendimų

30 metų stažą turintis psichiatras, knygos F*ck Feelings: One Shrink's Practical Advice…

Pasakyti „Man tai nepatinka” ir nesusibarti

Kaipgi sunku būna parodyti savo nepasitenkinimą! Ar tiesiog išdėstyti savo požiūrį, kai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *