Trys sėkmės ir pralaimėjimo dėsniai

Kartais viskas būna gerokai paprasčiau, nei priimta manyti. Kodėl tavo gyvenime vyksta visa tai, kas vyksta? Kodėl tau nesiseka ar kodėl sekasi nugalėti?

Viskas turi savo priežastis

Kad ir kas bevyktų, visa tai turi priežastį praeityje. Ta viena, kurioje dabar esi – tai tavo ankstesnių veiksmų rezultatas.

Nesėkmės ir pralaimėjimai – ne atsitiktiniai. Žmogus patingėjo, nebuvo deramai pasiruošęs ir visko nenumatė, ką reikėjo numatyti. Sėkmė ir pergalės – irgi ankstesnių aktyvių ir teisingų veiksmų rezultatas.

Tai, ką dabar turi – susikūrei sau pats. Gyvenimas – tavo pasirinkimo ir tavo sprendimų rezultatas. Rytojaus dieną lemia tai, apie ką galvoji ir ką darai šiandien. Niekas neatsiranda iš niekur, tiesiog šiaip sau. Jeigu žmogus tingi arba nori gauti labai greitą rezultatą be didelių pastangų, nieko jam iš to neišeis. Jeigu žmogus atkakliai žengia link tikslo, tikslą jis pasieks.

Stabdantys bei ribojantys įsitikinimai

Labiausiai paplitusi žmonių klaida – tenkintis mažesniu, negu jie yra verti iš tikrųjų. Žmogus netiki savimi. Tai – ribojantis, stabdantis įsitikinimas, jis neleidžia realizuoti potencialo. Žmogus buksuoja, mirksta savo pelkėje, bijo pradėti kažką naujo, pabandyti, išmėginti – laiko tai pernelyg didele rizika.

Realybe tampa tai, kuo žmogus tiki. 95 procentais atvejų žmogus gali pasiekti tai, apie ką paslapčia svajoja. Pasiekti absoliučiai viską jam trukdo abejonės, baimės ir pasitikėjimo savimi stoka. Žmogų stabdo ne realūs sunkumai, o baimė, kad nieko nesigaus.

Mintys turi atitikti realybę

Pasaulis aplink tave atitinka tavo vidinę būseną. Žmogus laiko save protingu, pasitikinčiu ir sėkmingu? Jis toks bus ir realiame pasaulyje. Kai žmogus laiko save nevykėliu ar vidutinioku, toks jis bus ir tikrovėje.

Suvokimas, kad mintys turi atitikti realybę, skatina koreguoti savo vidines nuostatas. Žmonės siunta ant išorės faktorių ir problemų, net neįtardami, kad dėl visko patys yra kalti. Žmonės nenori keistis, iš paskutiniųjų priešinasi permainoms, tačiau būtent jie yra viso to, kas vyksta jų gyvenime, kūrėjai. Žmogaus mąstymo būdas lemia jo realybę.

Kas tavęs laukia – sėkmė ar pralaimėjimas, priklauso tik nuo tavęs. Nors daugumai žmonių paprasčiau suversti visą kaltę aplinkiniams, piktam likimui ar nepalankiai nusiteikusioms aukščiausioms jėgoms…

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *