Trys klausimai, kurie padės susirasti save

Pastaruoju metu žmonės apie tai daug kalba. Kalba, kaip svarbu atrasti save, o tai nėra taip paprasta. Bet manau, kad šis straipsnis galėtų tapti gera pradžia. Juk savęs ieškojimas gali užtrukti visą gyvenimą. Svarbiausia kuo anksčiau pradėti, kad gyventum savo, o ne svetimą gyvenimą.

Kokius gi klausimus reikėtų sau užduoti?

Kuo aš noriu būti? Tai yra, klausimas, susijęs su profesija. Kuo dirbti? Iš ko užsidirbti pinigų? Verta išstudijuoti šį klausimą, išbandyti įvairias veiklos rūšis, kad galėtumėte tiksliau atsakyti į šį klausimą. Ir, žinoma, gavus atsakymą, reikia tuo užsiimti.

Išduosiu paslaptį – kiemsargis, kuriam norisi sutvarkyti gatvę, bus daug laimingesnis nei pasiturintis verslininkas, kuris taip pat visą gyvenimą nori, kad gatvė būtų tvarkinga. Tačiau tai jau ne jo statusas, tuo užsiimti neįmanoma. Ir tai nėra kvailas pavyzdys, yra daug žmonių, kuriems tai išties patinka. Kiekvienam užsiėmimui egzistuoja savi žmonės. Svarbiausia, suprasti, kur save nukreipti.

Kokios mano vertybės, kas mane džiugina? Tai antras klausimas. Čia yra vienas niuansas. Mes dažnai reaguojame taip, kaip mums buvo primesta, o ne taip, kaip iš tikrųjų galvojame. Jei jūsų atsakymas į šį klausimą yra susijęs su pinigais, su kažkuo materialaus, galvokite toliau. Tai, kaip taisyklė, mums buvo primesta, tai – ne nuoširdus atsakymas.

Pavyzdžiui, mano atsakymas yra toks: laisvė, knygos, kelionės, galimybė dalintis žiniomis. Kai kas sakys, kad kelionės ir laisvė asocijuojasi su dideliais pinigais, tačiau taip nėra. Yra pigių kelionių variantų. O kai žmogus uždirba iš to, ką mėgsta daryti, jis yra laisvas. Manau, mintį pagavote.

Ir paskutinis klausimas, padedantis atrasti save – ​​kokia mano ideali diena? Kur tu dirbi, ar apskritai dirbi? Kuo užsiimi? Kur tu būni ryte, o kur – vakare? Su kuo ir kur leidi laiką? Kuo daugiau informacijos apmąstysi, tuo geriau. Ir vėlgi nereikia primestų dalykų, tokių kaip: „Visą dieną švaistysiu pinigus“. Po poros dienų šitas užsiėmimas įkyrės iki šleikštulio.

Stenkitės būti sąžiningi. Negalvokite apie aplinkinių nuomonę, apie tai, ką pasakys jūsų artimieji ir pan. Čia svarbi tik jūsų nuomonė. O sukūrę sau tokią dieną suprasite, į kurią pusę eiti, kaip gyventi geriau. Jei ilgai apie tai galvosite, suprasite, kokie yra jūsų tikrieji norai, o tai ir bus – tikrasis jūs.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Kodėl svarbu leisti sau patinginiauti

Ne tik galima, bet ir būtina! Leiskite sau padrybsoti ant sofos ir…

Nustoti griauti savo savivertę ir pradėti save gerbti

„Aš esu nevykėlis“ arba „Šis bandymas buvo nesėkmingas“. Ar jaučiate skirtumą? Kiti…

Žiūrėti į veidrodį kenksminga psichikai

Vieni žavisi savimi veidrodyje iš grynos tuštybės, kiti nekenčia savo išvaizdos ir…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *