Sugebėjimas duoti ir imti

Ką mums reiškia turtai ir gausa? Daugelis tai supranta kaip kalną pinigų ir visa tai, ką už juos galima gauti. Tačiau gausa ir gerovė iš tikrųjų reiškia ne tik žmogaus sugebėjimą išlaikyti turtus savo rankose, bet ir norą duoti kitiems.

Kad kažką gautum, turi iš pradžių duoti. Tai pagrindinis apsikeitimo energijomis dėsnis, bylojantis, kad gyvenimas vyksta ten, kur esama apsikeitimo. Kitaip sakant, kad taptum turtingas, turi padėti kitam žmogui tapti turtingu. Kad būtum mylimas, turit patys mylėti. Kad būtum sveikas, turi aprūpinti sveikais komponentais savo organizmą (fizinė veikla, miegas, režimas ir t.t.).

Ten, kur mainai – ten gyvenimas. Štai dėl ko dauguma turtingų žmonių supranta, kad norint pritraukti į savo gyvenimą pinigus, reikia dalį turto aukoti labdarai. Jie davė kažką savo visatai, ir ji su malonumu atsako tuo pačiu.

Geri žodžiai. Didžiulį vaidmenį vaidina dovanos ir geri palinkėjimai. Jeigu įprasite dovanoti dovanas kitiems, jie atsakys tuo pačiu. Apie ką eina kalba? Kalba eina ne apie brangius daiktus, dovana gali tapti jūsų geri žodžiai ar patarimas sunkiu gyvenimo momentu. Galite padovanoti šypseną ar suteikti nesudėtingą pagalbą. Galite duoti specialisto telefoną ar adresą. Padovanokite knygą, kuri duos atsakymus į daugelį klausimų, jaudinančių draugą. Dovana gali tapti bet kas, kas pasitarnaus kaip pagalba kitam žmogui. Tokios dovanos kaina nesvarbi. Svarbiausia – su kokiais ketinimais jį įteikta ir ko jūs ja linkite tam žmogui.

Santykiai. Gero linkėjimas kartais gali asocijuotis su religiniais palaiminimais, tačiau šiuo atveju mes turime galvoje geranorišką požiūrį į mus supantį pasaulį. Gausa ir gerovė – tai žmogaus sugebėjimas pozityviai sąveikauti su žmonėmis ir visu pasauliu.

Jeigu esate tikras, kad jus supa meilė ir šiluma, tada ir pasaulis ims palaikyti šį tikėjimą. Kai transliuojate aplinkiniams pozityvą, jie labai maloniai jaučiasi jūsų kompanijoje. Ir būtent šis pozityvas, skleidžiamas žmonėms ir pasauliui, pritraukia į jūsų gyvenimą lygiai tokius pačius pozityvius žmones, įvykius, situacijas.

Energijos mainų dėsnis. Apsikeitimas energija – pagrindinis pasaulio dėsnis. Jei galvojate praturtėti viską taupydami, nieko neišleisdami ir niekam nieko neduodami, gėrybės nustos atitekėti į jūsų gyvenimą. Tik tada, kai keičiamės mums trūkstamais dalykais su išoriniu pasauliu, galima atverti kelią analogiškų dalykų srautui į mūsų gyvenimą.

.Naujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.