Septyni žmogaus gyvenimai

Kaip tvirtina visa eilė teorijų ir religinių sistemų, žmogus šiame pasaulyje atgimsta septynis kartus. Tiek ciklų jam prireikia (idealiu variantu), kad visapusiškai įvykdytų savo misiją mūsų pasaulyje.

Tačiau mažai kas pasakoja apie tai, kodėl būtent septyni ciklai.

Nusprendžiau užpildyti šią spragą ir papasakoti, kodėl žmogus atgimsta lygiai septynis kartus.

Tiesą sakant, čia viskas labai paprasta. Yra lygiai septyni asmenybių tipai, kuriuose kiekvienas žmogus turi pagyventi per savo egzistavimą mūsų pasaulyje. Galite pasiskaityti, kokie tipai egzistuoja, ir išsiaiškinti, kokiame sielos raidos etape esate šiuo momentu.

Vaikas/kūdikis

Kaip iškart po gimimo visi vaikai pradeda tyrinėti juos supantį pasaulį, siela, gyvenanti „kūdikio“ stadijoje, irgi pirmą kartą pasirodė mūsų pasaulyje, ką tik jame gimė. Ji vis dar neturi absoliučiai jokio žinių bagažo.

Tokie žmonės retai pasiekia ką nors reikšmingo gyvenime, jie stengiasi tiesiog gyventi taip, kad pamatytų pabaigą. Būtent tai domina sielą pirmajame gyvenimo mūsų pasaulyje cikle.

Smalsus mokinys

Jeigu praeitas gyvenimas buvo skirtas jausmui, kad mes visiškai nesuprantame, kas vyksta, tai antrojo ciklo metu pradedame viską realiai tyrinėti. Dažniausiai būtent šiame etape sužinome daugiausiai informacijos apie Visatą, dvasingumą ir energetiką. Būtent šiuo laikotarpiu suprantame, kokie svarbūs šie dalykai. Tačiau nepergyvenkite, per visus 7 ciklus turėsime laiko visa tai pamiršti, o paskui iš naujo prisiminti.

Tyrinėtojas

Čia situacija gali pasukti dviem skirtingais keliais. Arba žmogus tęs dvasingumo studijas ir leisis tyrinėti savo pavyzdžiu. Arba suabejosime paskutiniame cikle įgytų žinių svarba ir eisime tyrinėti pasaulio nedvasingo žmogaus požiūriu.

Jei dabar esate šiame atgimimo etape, žinokite – niekada nevėlu grįžti į tą kelią, kuris bus naudingas jūsų sielai. Bet jeigu to nepadarysite trečiojo ciklo metu, viskas bus žymiai sudėtingiau.

Įsimylėjėlis

Jeigu atėjote į šią stadiją dvasingumo keliu, tai kaip tik dabar pirmą kartą pajusite amžinos meilės saldumą. Siela, kurios jums reikia, jūsų jau laukia. Jums tereikia atrasti ją šiame pasaulyje.

Tačiau jei praeitame gyvenime ėjote dvasingumo stokos keliu, dabartinė meilė jums gali virsti tikru košmaru. Jokia siela negalės ilgėliau užsibūti greta jūsų.

Nugalėtojas

Šiame etape mes visi vėl tampame lygūs. Nebėra susiskirstymo į dvasingus ar nedvasingus. Dabar sielai bus svarbi tik pergalė. Ir visai nesvarbu, apie ką eina kalba. Visada išliks noras užimti tik pirmąją vietą. Būtent šiame atgimimo ciklo etape gyvena absoliučiai visų sėkmę pasiekusių planetos žmonių sielos. Viskas dėl to, kad jokiame kitame etape nuolatinės pergalės mums nesvarbios. O be jų tapti realiai sėkmingu žmogumi neįmanoma.

Duodantis

Etapas, kuriame nedvasingi žmonės, pasirinkę tokį kelią „Tyrinėtojo“ etapo metu, vėl prisimins išties svarbius dalykus.

Taip pat absoliučiai visos, be išimties, sielos „atidavimo” stadijoje dalins kitiems tik pozityvą, kad pasikrautų energijos keliui į paskutinį atgimimo etapą.

Dvasios viršenybė (transcendencija)

Mes pasiekėme pasaulį, kuriame viešpatauja dvasia. Mums neberūpi materialus pasaulis. Mes pradedame susivienijimą su pačia visata.

.Naujienos iš interneto

Žmogus, kuris nežino žodžio „neįmanoma“

Kai pradedi gyventi su tikslu, viskas akimirksniu stoja į savo vietas. Gyvenimas…

Stresas – pagrindinis imuninės sistemos priešas

Stresas - tai mūsų organizmo reakcija į negatyvius aplinkos veiksnius. Jie gali…

Imperijos statomos ant kaulų

Nėra žmonėms nieko baisiau už nuosavų ribų, rėmų sulaužymą, kadangi tai -…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *