Savo gyvenimo programavimas

Tiek knygų prirašyta, o ir internetas pilnas straipsnių apie pozityvias mintis. Atrodytų, kas gi čia sudėtingo? Imk ir galvok kaip viskas puiku, užmerk akis ir įsivaizduok kaip atrakini savo naujo buto duris, kaip pamatai testą su dviem juostelėmis, viskas gerai, viskas nuostabu… Tačiau!!! Visgi tai nėra taip paprasta.

Juk mes jau turime įdiegtą programą. Ir dažniausiai ši programa yra nukreipta į negatyvą. Tokia jau žmogaus prigimtis – mąstyti negatyviai jam yra svarbiausias įprotis, ir norint pradėti mąstyti kitaip, reikia smarkiai pasistengti!

Kas yra pozityvus mąstymas?

Tai yra laimėtojų mąstymas. Taip mąsto tie žmonės, kurie žino, kad anksčiau ar vėliau pasieks savo tikslus.

Visi žmonės iš pat pradžių yra daugmaž vienodi. Visi turi daugmaž vienodas galimybes. Tačiau kažkas pasiekia aukštumas, o kažkas kapanojasi, vos sudurdamas galą su galu.

Žinau daug sėkmingų žmonių pavyzdžių. Šios asmenybės yra skirtingo masto, tačiau turi vieną bendrą bruožą. Šitie žmonės programuoja savo gyvenimą. Kokiu būdu?

Kad programa pradėtų veikti jūsų gyvenime, pirmiausia padarykite viską, kas jūsų galioje. Įmerkite meškerę ir laukite. Tačiau ne šiaip laukite, kitaip nebus laimikio. Čia prasideda įdomiausia. Į darbą įsitraukia jūsų galva.

Kas būtų, jei būdami moksleiviais, į mokyklą eitume ne su baime, kad „šiandien mane pakvies prie lentos ir gausiu prastą pažymį“, o atvirkščiai – „viską puikiai išdėstysiu ir gausiu puikų įvertinimą“?

Greičiausiai mokytųsi vieni pirmūnai.

Tačiau apskritai schema yra identiška daugelio knygų apie sėkmę autorių idėjoms.

1. Pirmiausiai turi kilti mintis. Turite ją „pagimdyti”, patikėti, kad ji gali tapti realybe.

2. Mintis turėtų jus visiškai užvaldyti, turėtumėte įsivaizduoti, kad jau gavote tai, apie ką galvojate, kad jums viskas pavyko.

3. Jums pakyla nuotaika. Viltis apie pasiekimus visiškai užvaldo jūsų mintis, ir kažkokiu ne visai aiškiu būdu viskas susiklosto būtent taip, kaip planavote.

Nepaprastai sunku užprogramuoti save sėkmei, nežiūrint į nieką. Todėl mes daug kartų išklystame iš šio kelio. Labai dažnai įkvėpimą ir tikėjimą šia technika pakeičia baisus dalykas – savigaila.

Ji užtemdo protą, jūs nustojate suvokti savo veiksmus ir mintis, o galvoje giedrą dangų pakeičia niūrūs debesys.

Jūs nustojate tikėti apskritai viskuo. Ir iškrypstate iš pradinio kelio. O vienas kirvio smūgis medžio neišvers. Ir siena nebus sugriauta vienu stuktelėjimu. Jei esate stiprios valios žmogus, tai ir toliau einate savo tikslo linkui, po visų pralaimėjimų, su bloga nuotaika ir savęs gailesčiu. Tuo pačiu giliai savyje išlaikydami tikėjimą, kad tikrai laimėsite ir anksčiau ar vėliau gausite viską, ką tiek daug metų atiminėjote iš savęs.

Toli gražu ne visi tai sugeba. Štai jis – vienintelis sunkumas kelyje link tikslo.

Iškrypti iš kelio ir grįžti atgal, vėl susigrąžinti pasitikėjimą savimi ir nesustoti.

Jūs paprasčiausiai atsisakote pralaimėti. Tai ir yra savęs programavimas sėkmei. Savotiškas savo ateities kūrimas – tokios, kokios jūs norite.

.



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *