Protinės pusiausvyros žudikai

Pasaulis visą laiką keičiasi, o jame išgyvena tas, kuris suspėja pakeisti pasaulėžiūrą ir nuolat treniruoja protą. Deja, yra dalykų ir įpročių, kurie neigiamai veikia vystymosi procesą, juos psichologai vadina „proto žudikais“. Apie juos ir pakalbėsime.

To paties tipo informacijos vartojimas

Tie patys tinklaraščiai, tos pačios knygos, autoriai, laidos ir naujienų srautai verčia mąstyti vienpusiškai, neretai paverčia tikru zombiu, primeta savo nuomonę. Iš esmės tai panašu į sektą, kur visi pasekėjai aklai tiki vienu žmogumi.

Neužsiciklinkite ties vienu ir tuo pačiu šaltiniu. Užmegzkite naujas pažintis, atraskite naujų knygų ir žinių, tada sąstingis reikaluose ir gyvenime jums nekels jokio pavojaus.

Lengvo kelio ieškojimas

Žmogus instinktyviai ieško paprastesnio bet kokios problemos sprendimo. Tačiau ne visada tiesus kelias yra vienintelis teisingas. Jei gauni viską ir iš karto, smegenys paprasčiausiai atsipalaiduoja ir nebenori vargintis, kai siekiant tikslo bus būtina įgyti naujų įgūdžių ar žinių.

Ambicijų trūkumas

Negalima sustoti, pasiekus tai, ko norėjome, apie ką svajojome. Atverkite sau naujus horizontus, užsibrėžkite naujus tikslus, net minties tokios neprisileiskite, kad jau užkopėte į maksimalias viršūnes.

Nėra pasipriešinimo

Absoliutaus pritarimo atmosferoje, kai niekas iš aplinkinių nesiginčija, neišsako savo nuomonės, žmogaus smegenys užmiega. Ne veltui sakoma, kad tiesa gimsta ginčuose, kadangi norėdami įrodyti savo teisybę, turime mobilizuoti visas savo žinias ir atmintį.

Tobulėjimą taip pat stabdo pernelyg žemiškos smulkmeniškos svajonės, atsisakymas semtis žinių naujose srityse, taip pat smalsumo stoka.Naujienos iš interneto

Informacinė masturbacija

Informacinė masturbacija - tai tada, kai žinių pritaikymas pakeičiamas vis naujos informacijos…

Pasitikrinkite, ar iš tiesų esate aktyvus žmogus?

1. Aktyvūs žmonės naudojasi internetu kaip saviraiškos ir juos supančio pasaulio pažinimo…

Tyrimas parodė, kad kūrybiškumas duotas ne kiekvienam

Tyrinėtojai nustatė, kad žmonių, kurie generuoja kūrybingas ir novatoriškas idėjas, smegenys veikia…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.