Priimti save

Priimti save – svarbi ir sunki užduotis kiekvienam žmogui.

Tai reiškia priimti save su visais trūkumais, privalumais, nes kiekvienas žmogus turi savų ydų ir dorybių.

Kai žmogus savęs nepriima, jis pareiškia, kad gamta padarė klaidą, jį kurdama. Taip jis stoja į kovą su pasauliu, įrodinėdamas, kad yra aukščiau jo. Jis nenaudoja tų įgūdžių, dovanų, kurias gavo gimdamas, ir kurios buvo skirtos padėti jam gyventi savo unikalų gyvenimą. Apakintas kovos, žmogus tiesiog nemato arba nenori matyti savo privalumų, savo unikalumo.

Priimdami save, susikursite sveiką gyvenimo būdą, santykių su savimi ir aplinkiniais harmoniją, įgysite emocinio stabilumo. Tik priimdamas save, žmogus gali augti ir tobulėti, produktyviau tvarkyti savo gyvenimą.

Kiekvienas žmogus unikalus, nepakartojamas, tokio kaip jis daugiau nėra ir niekada nebus. Ir jeigu jūs toks atsiradote šiame pasaulyje, su visais trūkumais ir privalumais, vadinasi, pasauliui jūs esate reikalingas būtent su savais įgūdžiais, unikalumu, netobulumais, kurie jums buvo duoti.

Mes neprivalome pateisinti kieno nors kito lūkesčių, o kiti žmonės neprivalo pateisinti mūsiškių. Nėra būtinybės sutikti su kito žmogaus nuomone, kuri prieštarauja jūsų pažiūroms, gyvenimo vertybėms ir jūsų gyvenimui.

Nereikia stengtis atitikti susigalvotą vaizdinį. Atleiskite sau už visas savo klaidas, dideles ir mažas. Klysti žmogiška, žmogus nėra tobulas. Kuo labiau siekiame idealo, tuo daugiau klaidų darome. Stengiamės tapti geresni nei esame, tobuli visame kame, bet idealumo vis tiek niekada nepasieksime.

Mes nepriimame savęs tokių, kokie esame. Mes norime būti panašūs į ką nors kitą, atitikti standartus, šablonus, pažeisdami savo vientisumą, kad patenkintume savo aplinką, kurioje gyvename. Mes įsitikinę, kad nesame verti meilės, kad kažkas su mumis negerai. Mes save teisiame griežčiau nei kitus. Gyvename bijodami kitų, bijome, kad jie pamatys mūsų trūkumus ir mus pasmerks, kritikuos ir nepriims, bet iš tikrųjų mes patys nepriimame savęs. O kai išgirstame mums skirtą kritiką, mus palieka energija, prarandame ramybę, tikėjimą savimi.

Štai kodėl mums gyvybiškai svarbu priimti save tokius, kokie esame, ir save mylėti. Tada ir žmonės mus priims, kad ir kokie būtume. Kad taip atsitiktų, darykite štai ką:

  • Mylėkite save ir priimkite savo trūkumus, nekritikuokite savęs;
  • Nebarkite savęs, pagirkite, žvalinkite, elkitės su savimi pagarbiai;
  • Leiskite sau būti savimi;
  • Pakelkite savivertę;
  • Didžiuokitės savo dorybėmis, gerosiomis savybėmis ir jas ugdykite;
  • Tobulėkite, būkite kūrybiški, pažinkite save;
  • Išsilaisvinkite nuo kitų nuomonės ir kritikos;
  • Dėkokite sau, švęskite savo pasiekimus, pergales.

Mylėkite save tiesiog todėl, kad esate toks nepakartojamas ir unikalus. Tobulėkite, vystykitės, vertinkite save ir savo norus bei poreikius. Priimkite save ir viską, kas su jumis vyksta ramiai, nesigailėdami ir nekritikuodami, visada būkite pozityvūs. Tada rasite laimę, sėkmę, pasitikėjimą, vidinę harmoniją.

.Naujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.