Pražūtingi svetimi patarimai

Nereikia klausytis svetimų patarimų, jeigu jums ir taip gerai sekasi. Ir jei anksčiau viskas gerai pavykdavo.

Tegul nelabai suprantamu, neteisingu, keistu būdu – bet visada pavykdavo. Virėte sriubą, nežinodami recepto ir nesilaikydami proporcijų, sriuba gavosi kuo puikiausia.

Uždirbote pinigų prekiaudami, nelabai išmanydami ekonomikos ir rinkodaros taisykles, tačiau prekyba vyko kuo puikiausiai. Dainavote, grojote, kovojote, kad patektumėte į valdžią – ir viskas puikiai gavosi. Nors elgėtės intuityviai, klausydamiesi tik savo širdies.

Visais šiais atvejais kažkieno patys protingiausi ir teisingiausi patarimai gali pakenkti ir nuvesti jus tiesiai į nesėkmes, skurdą, nelaimes. Napoleonas prisipažino, praradęs sėkmę: iki šiol aš klausiausi tik savęs, savo intuicijos. Ir visada visur laimėdavau, taip besielgdamas. O paskui pradėjau klausytis patarėjų – ir viską praradau. Užgriuvo nesėkmė po nesėkmės.

Jei jums puikiai ir ilgą laiką sekasi kažką daryti – jūs turite gamtos dovaną. Talentą šiai savo vykdomai veiklai. Intuicija siunčia jums signalus. Ir jus lydi sėkmė, o tai reiškia, kad einate teisingu keliu.

Ir nereikia klausytis praeivių, kurie nori pasiųsti jus atgal, tada į kairę, paskui į dešinę, nežinodami jūsų ketinimų ir sugebėjimų …

Ilgalaikės sėkmės vienoje kurioje nors veikloje atveju, kitų žmonių patarimai gali pakenkti. Kartą sėkmingas verslininkas pasamdė verslo psichologą. Tasai viską pertvarkė įmonės veikloje pagal visuotinai priimtus standartus. Verslininkas bankrutavo. Nors patarimai buvo absoliučiai teisingi, moksliškai pagrįsti.

Arba moteris nutarė kepti savo firminius pyragėlius griežtai pagal receptą, pasinaudodama profesionalaus virėjo patarimais. Gavosi visiška nesąmonė, ne pyragėliai. O kokie jie buvo puikūs ir skanūs anksčiau!

Tas, kuriam sekasi jo veikloje, jau turi patį geriausią patarėją – intuiciją. O svetimi žmonės, net geriausiai išsilavinę ir patys protingiausi, lieka svetimais. Jie negali išgirsti jūsų vidinio balso.

Jei viskas klostosi gerai ir ilgą laiką, įsiklausykite į save. Ir padėkokite už įgimtą dovaną. Ir pernelyg neatviraukite apie tai su kitais…

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *