Požymiai, kad turite reikalą su energetiniu vampyru

Kiekvieno iš mūsų aplinkoje gali „įsiveisti“ energetinis vampyras. Žmogus, kuris tiesiogine prasme išsiurbia iš mūsų gyvenimo džiaugsmą ir verčia jaustis kaltais, nereikalingais. Tuomet kyla ne tik psichologinės, bet ir fizinės savijautos problemos. Ar leidžiate sau maitintis neigiamoms emocijoms? Sąžiningai atsakykite sau į keletą šiek tiek žemiau pateiktų klausimų.

Labiausiai pažeidžiami yra žmonės, turintys aukštą empatijos lygį. Tie, kurie visada pasirengę padėti, suprasti kitus. Būtent jie dažniausiai tampa energetinių vampyrų aukomis.

Galbūt darbe ar namuose esate apsuptas negatyvių žmonių, esate paniręs į liūdesį ir neviltį, tačiau negalite nustatyti savo psichinės ir fizinės sveikatos problemų priežasties? Būtina suvokti, kad dėl to kaltas kažkas iš jūsų aplinkos, ir kad reikia kuo greičiau nuo to žmogaus atsiriboti.

Išsiaiškinkite, į kokius signalus reikia atkreipti dėmesį

Požymiai, kad esate energijos vampyro auka:

  • Nuolat jaučiate nerimą;
  • Jaučiatės dėl visko kaltas;
  • Esate nepatenkinti savo gyvenimu, savimi, savo sprendimais;
  • Atgailaujate, kad kažko nepaisėte;
  • Skiriate labai daug laiko savo jausmų analizavimui, daugiausia dėmesio skirdami apgailestavimui – dėl savęs ir dėl kitų.

Ar kyla panika, kai liekate vieni su savo mintimis? Visos neigiamos emocijos, kurias sugėrėte, ėda jus iš vidaus. Tai, žinoma, atneša ir kitų problemų, pavyzdžiui, ima kamuoti nemiga. Atsiranda atminties sutrikimų, pradeda skaudėti galvą, sąnarius, skrandį. Galite pajusti, kad širdis plaka greičiau, raumenys trūkčioja, o kvėpavimas tampa paviršutiniškas ir greitesnis – akivaizdu, kad patiriate stresą.

Nustojote mėgti savo hobį?

Galite pastebėti, kad palaipsniui pradedate skirti vis mažiau ir mažiau laiko savo pomėgiams. Tiesiog nebeturite jėgų ar noro. Nieko keisto, kadangi energetinis vampyras išsiurbė visą norą gyventi. Neigiamos mintys atima visą energiją. Jos gali priversti jus pasijausti emociškai išsekusiais ir prarasti džiaugsmą, patiriamą iš mažyčių kasdienio gyvenimo detalių, tame tarpe iš pomėgių ir hobių.

Esate lengvai išvedamas iš kantrybės?

Netekote kantrybės, esate irzlus ir kaprizingas. Reikia visai nedaug, kad būtumėte išmušti iš pusiausvyros, o kai emocijos sprogsta, pradeda graužti sąžinė, imate savęs gailėti. Tai užburtas ratas, iš kurio negalite ištrūkti, kadangi trūksta teigiamos energijos.

Pradedate kritikuoti kitus?

Turite žemą savivertę ir vertinate save labai negatyviai. Laikui bėgant, pradedate blogai galvoti apie kitus. Galbūt, kaltinate juos dėl savo būklės, pamiršdami, kad jūs pats pirmiausia esate atsakingas už savo laimę. Tai puiki idėja, padedanti atsiriboti nuo negatyvių žmonių, tačiau turite būti atsargūs, kad netyčia neišbrauktumėte iš gyvenimo ir gerųjų.

.Naujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.