Požymiai, kad pernelyg daug savęs išdalini kitiems žmonėms

Nėra blogai būti dosniam, maloniam žmogui, padėti kitiems, kai jiems to reikia. Tačiau dažnai esame kalti dėl to, kad išsekinome patys save, daug darydami kitų labui ir pamiršdami savo poreikius.

Viskame reikalingas saikas, kitaip emociškai išsekinsite save, niekam daugiau nebeliks jėgų. Pateikiame eilę požymių, rodančių, kad duodate kitiems daugiau nei derėtų, ir kad atėjo laikas sutelkti dėmesį į save.

Jaučiatės išsekęs. Jūs visada šalia tų, kuriems reikia pagalbos. Jaučiate, kad nebelieka laiko sau – atsipalaiduoti ir tiesiog pailsėti, nes nuolat kažką darote kitų labui. Jūs netgi pradėjote pamiršti, ką apskritai reikėtų nuveikti savo labui.

Pamiršote savo poreikius. Daugiau duodate kitiems, todėl nepasiekiate savo tikslų. Pamiršote savo siekius ir pomėgius, visa tai, kas jums svarbu. Paverskite save pačiu svarbiausiu prioritetu.

Leidžiate kitiems save skaudinti, patys to net nesuvokdami. Esate visada pasiruošę padėti kitiems, kadangi esate jiems neabejingi ir trokštate jiems laimės. Štai kodėl tapote jautresni jų žodžiams ir darbams. Jie gali jus sužeisti, bet jūs tai leidžiate, nes nesuvokiate, kad jie neatsako į jūsų meilę ir gerus darbus analogišku būdu.

Jūsų santykiuose atsirado pernelyg daug priklausomybės ir tai jus stabdo. Jūs leidžiate partneriui tiek pasikliauti jumis, kad santykiai tampa toksiški. Jie išsekina jėgas. Žinote, kad jums reikalinga jūsų asmeninė erdvė, tačiau tuo pat metu bijote jos paprašyti.

„Vienas sykis“ pavirto „kiekvieną dieną“. Kartą sutikote kažkam padėti, o dabar darote tai kiekvieną dieną. Žmogus visada sugalvos ko iš jūsų paprašyti. Jis tiesiog naudojasi jūsų gerumu. O jūs turite išmokti pasakyti „ne“ be kaltės jausmo.

Jaučiate, kad jumis manipuliuojama. Jei pradedate tai jausti, reiškia, taip ir yra. O juk turite tik vieną gyvenimą. Neleiskite kitiems žaisti su jūsų emocijomis ir išnaudoti jus savo poreikiams tenkinti.

Nukenčia visi jūsų santykiai. Atiduodate save kitiems iki tokio laipsnio, kad nukenčia visi kiti santykiai. Sugadinate santykius su šeima, draugais ir jus palaikančiais žmonėmis, nes sutelkiate dėmesį į žmogų, kuris nereaguoja į jūsų pastangas ir nevertina jūsų.

Esate per daug užsiėmęs, kad pasirūpintumėte savimi. Jeigu tiesiog nebeliko laiko sau ir savo gyvenimui – tai jau nerimą keliantis signalas. Ironiška, kad jūs negalite pakeisti kito žmogaus gyvenimo, jei blogai elgiatės su saviškiu. Viskas prasideda nuo jūsų.

Padedate netinkamiems žmonėms. Užmerkiate akis į akivaizdžiai bjaurų kitų žmonių elgesį, pateisinate juos. Štai kodėl aplink jus – netinkami žmonės. Ir iš tikrųjų jūs juk suprantate, kad negalite būti su jais laimingas, tiesa?

Nesijaučiate laimingi. Dienos pabaigoje jaučiatės visiškai išsekę. Turite nustoti dalinti save žmonėms, kurie nenusipelno jūsų laiko. Jūs taip pat esate svarbus. Bet jūs niekada netapsite laimingu ir patenkinti žmogumi, jei savo energiją skirsite tik kitiems, ypač tiems, kurie jums nieko neduoda mainais.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *