Plačiai paplitę metodai, kurie suveikia atvirkščiai

Sąrašas „Ko aš noriu?” neduoda tokio efekto kaip sąrašas „Ko ar nenoriu”

Jei nuo troškimų ir norų sąrašo svaigsta galva, o gyvenimas nė kiek nepagerėja, tai iš pradžių apsispręskite, ko nenorite. Mūsų norai – tai sudėtinga mišrainė iš asmeninių siekių, pareigų, klaidingų įsitikinimų, tėvų, partnerių ar visuomenės lūkesčių. Tokius sąrašus tenka ilgai nagrinėti. Užtat tai, ko nesinori, aprėpia visiškai konkrečius dalykus. Darbas su jais duos maksimalų efektą.

Žinojimas ir suvokimas? Jis nieko nekeičia

Rūkoriai puikiausiai žino ir suvokia, kad rūkymas kenksmingas sveikatai. Ir nepaisant suvokimo, mes elgiamės atvirkščiai. Už informacijos suvokimą ir mūsų veiksmus atsakingos skirtingos smegenų sritys. Neįmanoma sugalvoti teisingo veiksmo. Vienintelis būdas – liautis daug galvoti ir imti daryti.

Grandioziniai tikslai? Jie nepadės ko nors pasiekti

Negalima įkimšti neįkemšamą. Kad kažką nuveiktum, turime atitikti to „kažko” matmenis, sutalpinti savyje visą tikslą. Iš pradžių mes didėjame, plečiamės, o jau tada galime sutalpinti savyje savo norus. O jeigu noras ar tikslas labai dideli, iš pradžių teks priaugti iki jų, valgant mažus kąsnelius, pakeliui link didesnių.

Jėgų antplūdis? Iš pradžių – jėgų eikvojimas

Atidėliojate dėl to, kad trūksta jėgų įgyvendinti sumanymą? Energijos taupymas – normali organizmo būsena. Organizmas negeneruoja energijos tiesiog šiaip sau, jis reaguoja į prasidėjusį aktyvumą. Iš pradžių eina pirmasis veiksmas, o jau paskui pradedama gaminti energija sumanymo įgyvendinimui.

Atlygis? Iš pradžių išankstinė įmoka

Jei vis dar stimuliuojate save pradėti kažką daryti būsimu atlygiu, būtų pravartu susimąstyti apie natūralią atranką. Ji suderino žmogaus organizmą tokiu būdu, kad mes toliau tęstume tą veiklą, kuri teikia pasitenkinimą. Tai – išgyvenimo pagrindas. Tas dalykas, kuris baugina ar neskanus, vertinamas kaip potenciali grėsmė sveikam gyvenimui ir giminės pratęsimui. Dėl to tegu apdovanojimas ateina pirmas. Motyvuotis pasitenkinimu, gaunamu iš proceso paprasčiau, nei hipotetiškai mėgautis kol kas dar efemeriška ateitimi.

Patikrinti ir dar kartą pertikrinti? Tuščias laiko švaistymas

Patarlė „Septynis kartus atmatuok, o aštuntą – kirpk” – anaiptol ne universalus vaistas nuo klaidų. Užtat ji tiksliai garantuos tuščiai švaistomą laiką be jokios garantijos, kad bus kažkoks rezultatas. Daug programinės įrangos gamintojų šiuo metu leidžia į rinką savo produkciją anaiptol ne tobulą, be papildomų opcijų, kurios paskui pritempiamos prie jau gatavo produkto. Toks metodas užtikrina maksimaliai efektyvų resursų panaudojimą užduočiai atlikti. Liaukitės švaistyti laiką juodraščiams – iškart viską rašykite į švarraštį ir gaukite gatavą rezultatą, kurį paskui galima bus tobulinti.

.



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *