Penki protingų žmonių požymiai

Ar laikote save protingesniu už kitus? Būkite nuoširdus ir sąžiningas, kas gi nenorėtų būti protingesnis už visus likusius? Žinoma, mes to norime, todėl bandome susirasti kokį nors protingą žmogų, iš kurio galėtume pasimokyti. O mes turime atsakymą, kaip nustatyti, kad kažkuris žmogus yra protingesnis, o kažkuris – ne.

Protingi žmonės daugiau daro, negu kalba. Dėl tos paprastos priežasties, kad jie žino, jog tik klausydami kitų tampa protingesni.

Protingi žmonės žino daugybę kitų dalykų, nepriklausančių jų profesijos sričiai. Jų talentas slypi tame, kad jie nuolat gauna naudingų resursų savo protui, domėdamiesi tuo, kuo užsiima kiti.

Protingi žmonės sumaniai žongliruoja darbu, namais ir savo asmeniniais interesais. Ir tuo pat metu niekada nepavargsta išlaikyti šį balansą. Kai jie žongliruoja, jie kažkaip įsigudrina susidoroti visu 100% tuo, kuo yra užsiėmę tuo pat metu ir visais frontais.

Protingi žmonės maitinasi pačia aktualiausiam informacija. Jie ne visada, tačiau dažniau naršo socialinių tinklų ir populiarių svetainių sklaidos kanalus, kad nepražiopsotų aktualios informacijos, gaudo pasaulines tendencijas ir visuomenės nuotaikas.

Netgi tada, kai jų gyvenime prasideda nesklandumai – jie šypsosis. Protingo žmogaus neįmanoma niekuo priblokšti ir apstulbinti, užklumpant iš pasalų, kadangi jų protingos smegenys generuoja galimus įvykių plėtotės variantus greičiau, nei tie blogi variantai realizuojasi tikrovėje.Naujienos iš interneto

Informacinė masturbacija

Informacinė masturbacija - tai tada, kai žinių pritaikymas pakeičiamas vis naujos informacijos…

Pasitikrinkite, ar iš tiesų esate aktyvus žmogus?

1. Aktyvūs žmonės naudojasi internetu kaip saviraiškos ir juos supančio pasaulio pažinimo…

Tyrimas parodė, kad kūrybiškumas duotas ne kiekvienam

Tyrinėtojai nustatė, kad žmonių, kurie generuoja kūrybingas ir novatoriškas idėjas, smegenys veikia…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.