Pasakykite, kas jus siutina ir aš pasakysiu, kas esate

Kai susiduriame su žiauriai mus erzinančiais žmonėmis, pradeda atrodyti, kad neturime su jais nieko bendro. Ar tikrai taip yra? Išsiaiškinkime.

Taigi, jūs pabendravote su žmogumi ir jis jums sukėlė didžiulį pasibjaurėjimą. Kas tai galėtų būti?

Yra du variantai.

Pirmasis – žmogus labai skiriasi nuo jūsų

Galbūt tai banalus pavydas. Kai žmogus gali sau leisti tai, ko jūs negalite leisti sau. Kaip tai nutinka?

Ne ypatingai išsilavinusius žmones visada siutina „intelektualai“, kadangi šie turėjo galimybę ar surado savyje jėgų išsimokslinti ir dabar gali nedirbti laukuose, statybose ar fabrike.

Apkūnokas moteris neretai siutina „grakštuolės“, ypač, jei tos dar ir visokeriopai demonstruoja savo idealias formas, ar priekaištauja draugei arba kolegai dėl jos papildomų kilogramų.

Darboholikes damas siutina namų šeimininkės. Kurgi ne! Jos gali saldžiai miegoti, kiek tik lenda, kai tuo tarpu dirbanti moteris net normaliai papietauti nespėja per visus rūpesčius – sukasi, vargšė, tarytum voverė rate! O šitai vyras dar ir algą savo atiduoda!

Antrasis – žmogus turi tų savybių, kurių nepriimate savyje

Pavyzdžiui, pastoviai slopinate savyje pyktį, stengdamiesi visiems patikti, būti visiems geri.

O čia staiga apsireiškia žmogus, kuris visiškai nebijo jūsų nuomonės, jam apskritai vienodai šviečia, ką apie jį pagalvos kiti.

Jus klaikiai siutina žmonės, kurie gali leisti sau patingėti ar pavėluoti. Juk jūs visą gyvenimą mokėtės punktualumo ir, jeigu atvirai ir sąžiningai – ne visada tai gaunasi. Tik jus tai labai neramina, jaudina, o šitam žmogėnui – nusispjauti!

Stengiatės būti padori moteris, o šita vulgari ypata visus šokiruoja savo seksualumu? Kaip gi šitaip? „Išvyti, užblokuoti, pašalinti iš draugų šitą bjaurybę! Nes dar, neduok Dieve, vyras aptiks ją jūsų socialiniame tinkle!“

Pastaba. Aš neraginu keistis ir keisti savo požiūrį į kokius nors reiškinius. Tik sekantį kartą, kai niršti – pagalvokite, kas slypi už šių emocijų jūsų gyvenimo kontekste.

.Naujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.