Paprasti žmonės, turintys neįtikėtinų galių

Kiekvienas norėtų turėti tokių galių, kurios gerokai pranoksta įprastas. Pasirodo, superherojų galima sutikti ne tik komiksuose, bet ir realiame pasaulyje. Šie žmonės atrodo visai įprastai, ir gyvena įprastą gyvenimą. Žemiau pateikiami ryškūs pavyzdžiai – tiesioginis įrodymas, kad žmogaus kūnas turi kur kas daugiau galimybių, nei galime įsivaizduoti.

10. Ponas Visavalgis

Prancūzas mesjė Mangetou visame pasaulyje išgarsėjo savo visavalgyste. Šis superherojus per savo viešą karjerą sugebėjo suvalgyti ir suvirškinti kelis televizorius, dviračius, nedidelį lėktuvą ir netgi karstą. Kasdien mesjė Mangetou suvalgydavo po kilogramą stiklo ir metalo, o įprasti produktai jam sukeldavo skrandžio skausmus. Unikalių gebėjimų turėjęs prancūzas mirė 2007 m. sulaukęs 48 metų, todėl mokslininkai nespėjo ištirti jo virškinimo sistemos ypatumų.

9. Ugniniai vienuoliai

Himalajuose vienuoliai mokosi visatos ir savo kūno paslapčių, todėl gali lengvai sušildyti save minčių ir dvasios galia. Jie taip gerai įvaldę šį gebėjimą, kad netgi varžosi, kas greičiau išdžiovins šlapius drabužius, naudodamas kūno šilumą.

8. Jaunasis Heraklis

Liamas Hoekstra gimė, turėdamas retą genetinę ligą, kurią sukelia hormono miostatino trūkumas. Dėl šios ligos labai greitai deginami riebalai ir formuojasi raumenų masė, todėl jau būdamas 8 mėnesių Liamas galėjo atlikti rimtus jėgos pratimus.

7. Realus Betmenas

Kaip žinia, dauguma šikšnosparnių rūšių negali pasigirti puikiu regėjimu, tačiau echolokacijos dėka jie puikiai orientuojasi erdvėje. Danielis Kišas neteko regėjimo būdamas dar kūdikiu, tačiau gyvena aktyvų gyvenimą, kadangi sugebėjo įvaldyti echolokaciją. Iš esmės Danielis naudoja garsą, kad matytų. Kad atpažintų aplinką, Kišas liežuviu skleidžia trumpus, aštrius spragtelėjimus. Vyras pats eina į žygius ir net moko akluosius savo technikos.

6. Vyras, kuris nemiega jau 43 metus

Vietname gyvena ūkininkas, vardu Hai Ngoc, kuris nemiega jau ištisus 43 metus. Pasak paties vyro, jis negali užmigti dėl 1973 m. persirgtos ligos. Tuo pat metu vyras visiškai nepavargsta, todėl visą laiką praleidžia ūkyje.

5. Gyvenimas be skausmo

Žmonija yra sukūrusi neįtikėtinai daug vaistų tiems, kuriems kenčia skausmus. Tačiau tarp mūsų yra žmonių, kuriems niekada neprireiks nuskausminamųjų, nes jie paprasčiausiai nejaučia skausmo. Įgimtas nejautrumas skausmui su anhidroze yra retas paveldimas sutrikimas, kuriam būdingas įgimtas nejautrumas skausmui ir sutrikusi termoreguliacija. Jei žmogus nejaučia skausmo, jis gali nesuvokti, kad jo sveikatai ir gyvybei gresia pavojus, todėl apie tokią „supergalią” geriau nesvajoti.

4. Gyvoji Vikipedija

Amerikietis Kimas Pikas turėjo fenomenalią atmintį – jis atsimindavo iki 98 proc. perskaitytos informacijos. Pikas gimė su neproporcingai didele galva ir daugybe smegenų vystymosi defektų, tačiau tai lėmė keleriopą atminties resurso padidėjimą. Nepaisant intelektinių gebėjimų, Kimas sunkiai atlikdavo paprasčiausius buities darbus.

3. Super lankstumas

Ispanų aktorius Javieras Botetas – neįtikėtino lankstumo žmogus. Vyriškis kenčia nuo Morfano sindromo, kuriam būdingi raumenų ir skeleto sistemos organų pokyčiai ir ypatingas kūno lankstumas. Savo išvaizdos ypatumus aktorius naudoja kine, dažnai filmuojasi siaubo filmuose.

2. Elektrinis žmogus

Serbijos gyventojas Slavišas Paikičius neturi prakaito liaukų, todėl gali atlaikyti paprastiems žmonėms mirtiną milijono voltų įtampą. Ši supergalia padeda vyrui užsidirbti pragyvenimui: Slavišas elektra „įkrautomis” rankomis gydo artritą.

1. Ponas Sveikuolis, kad ir kas beatsitiktų

Ozzy Osbourne’as – dar vienas fenomenas. Muzikantas vis dar sveikas, nepaisant visko, ką jam teko patirti ir išbandyti: priklausomybė nuo narkotikų ir alkoholio, psichikos sutrikimai, nelaimingi atsitikimai ir t.t. Mokslininkai netgi išanalizavo jo genomą ir nustatė, kad Osbourne’o genai mutavo tokiu būdu, kad jo organizmas ypatingu būdu apdoroja alkoholį. Galbūt todėl roko atlikėjas ir nejaučia diskomforto išgėręs alkoholio ir pavartojęs narkotikų.Naujienos iš interneto

Konfliktas – nuostabi santykių forma

Į žodį "konfliktas" dauguma mūsų reaguojame negatyviai - įžvelgiame jame agresiją, peštynes,…

Liaukitės kapstytis problemų priežastyse. Ieškokite sprendimų

30 metų stažą turintis psichiatras, knygos F*ck Feelings: One Shrink's Practical Advice…

Pasakyti „Man tai nepatinka” ir nesusibarti

Kaipgi sunku būna parodyti savo nepasitenkinimą! Ar tiesiog išdėstyti savo požiūrį, kai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *