Paleiskite šiuos dalykus ir tapkite laimingi

Esame linkę įsikabinti į tuos dalykus, kurie iš tikrųjų neturi jokios reikšmės. Kai suvoksite, kad visa tai – ne daugiau kaip miglota perspektyva, turite šansą pirmą kartą gyvenime tapti laisvu žmogumi. Įgysite ramybę, nebereikės stengtis daryti to, ką, jūsų manymu, „privalote“ daryti, pajusite tikrąją laimę.

Jūs negalite kontroliuoti visko, kas vyksta gyvenime, tačiau esate pajėgus pasirinkti, kaip reaguoti. Galite išmokti įžvelgti galimybes ten, kuri kiti mato vien nesėkmes. Viskas priklauso nuo to, kaip suvokiate įvykius.

Nelaimingi jūs jaučiatės dėl savo mąstymo būdo, dėl tų dalykų, į kuriuos laikotės įsikibę ir dėl būdų, kuriais save klaidinate. Jūs turite neribotą talentą ir potencialą, tačiau negalėsite realizuoti jų pilna jėga, kol neišlaisvinsite proto.

Kai tik išsilaisvinsite iš smegenų paspęstų spąstų, galėsite užsiimti išties jums reikšminga veikla. „Būk dėkingas už tai, ką turi, džiaukis tuo, kur dabar esi. Kai suprasi, kad nėra kuo skųstis, tau priklausys visas pasaulis“ – moko senovės išmintis.

Jeigu iki galo perskaitysite šį tekstą ir pasinaudosite pateiktais patarimais, gyvenime atsiras daugiau džiaugsmo ir produktyvumo.

Kad taip įvyktų, reikia paleisti 20 dalykų. Tai nebus lengva, kad pakeistume mąstymą, reikia laiko. Galima pradėti jau šiandien, žengiant žingsnį po žingsnio.

Taigi, susikaupkite ir pasiruoškite išgirsti tiesą.

Paleiskite praeitį

Gyventi praeitimi – tai apskritai negyventi. Toks egzistavimas atima daug jėgų, suteikia skausmo ir šiek tiek varo iš proto. Neleiskite senoms klaidoms ar prarastiems dalykams gadinti jums gyvenimo. Visa tai liko jums už nugaros. Praeitis neturi prasmės. Ši iliuzija mums gali padėti įvesti tvarką pasaulyje aplink mus, tačiau tai ne realybė.

Praeities nesugrąžinsi, yra tik dabartis ir tai viskas, ką kada nors turėsite. Reikia gyventi čia ir dabar. Galbūt dabartis siaubinga, galbūt praeityje turėjote „idealią“ moterį ar gerą darbą, tačiau dabar viso to neturite. Ką daryti? Neįmanoma grįžti į tokią pat laimę, jeigu dabar esate įklimpęs ir negatyvą. Pasidarykite išvadas ir pradėkite veikti dabartyje, kad susikurtumėte geresnį rytojų.

Būti čia ir dabar – štai kas iš tiesų svarbu. Laikas – labai apgaulingas. Viskas, kas kada nors bus – tai šis momentas. Praeitis padovanojo mums konkrečią patirtį, kurios nebegalime pakeisti. Mes galime dėti viltis į ateitį, tačiau netgi nežinome, ar ji apskritai bus.

Priimkite tai, kas buvo anksčiau, žvelkite į gautą patirtį kaip į pamokas, kurias buvo būtina išmokti pakeliui į šviesią ateitį. Susikurkite tokį ateities vaizdinį, tačiau gyvenkite čia ir dabar.

Paleiskite darbą, kurio negalite pakęsti

Vidutiniškai žmogui atmatuota 30 000 dienų gyvenimo. Iš jų 10 000 jis praleidžia darbe. Jeigu šis darbas jį slegia, tai šitaip gyventi – visiška beprotybė. Kodėl žmonės savanoriškai atiduoda trečdalį gyvenimo tam, kad jaustųsi nelaimingais?

Įsiklausykite į savo širdį bei intuiciją, susiraskite užsiėmimą, kuris įkvėps ir jus, ir aplinkinius žmones. Darbą, kuriame jausite malonų nuovargį. Iš kurio gausite maksimalią naudą. Reikia mylėti tai, kuo užsiimate.

Galite kardinaliai pakeisti visą savo gyvenimą, metę darbą, kurio negalite pakęsti, ir užsiėmę tuo, ką mėgstate.

Ką jūs paliksite po savęs? Jūsų darbas – tai jūsų indėlis į visuomenę. Dėl to tobulinkite savo įgūdžius, užsiimkite pasitenkinimą teikiančiais darbais, kad jaustumėte įkvėpimą, ir patys pamatysite, kaip viskas palaipsniui stos į savo vietas.

Neleiskite, kad pareigos imtų jums diktuoti, kaip gyventi. Galite dirbti dieną, o per išeigines ar vakarais įgyvendinti idėjas, kurios jums išties patrauklios. Nepasiduokite pagundai viską daryti išimtinai dėl pinigų ir užsiimkite tik tuo, kas turi realią reikšmę, kas verčia jus šypsotis ir jautis laimingu.

Paleiskite įprotį visada jaustis teisiu

Niekas negali visą laiką būti teisus, egzistuoja begalė požiūrių į vieną ir tą pačią situaciją. Jei pastebėjote, kad įsitraukėte į audringą diskusiją, turėkite galvoje, kad realiai nugalėti joje neįmanoma. Tiesiog paleiskite šią situaciją. Kalbos pernelyg dažnai perauga į rungtyniavimą, kuris, savo ruožtu, baigiasi rietenomis, kurios galį tęstis amžinai.

Vietoje to, kad pasimėgautume sveiku apsikeitimu idėjomis, mes kartais pradedame įrodinėti, kad esame patys protingiausi ir geriausiai susigaudome kokioje nors srityje. Savo pašnekovo mes, kaip taisyklė, nesiklausome, kadangi kol jis kalba, apmąstome, ką sakysime toliau. Reikia išmokti klausytis ir žmonės ims vertinti jus kaip dėmesingą pašnekovą, kuris nuoširdžiai domisi tuo, ką jie kalba.

Paleiskite negatyvius žmonės iš savo gyvenimo

Vieni žmonės padeda jums tapti geresniais, o kiti siurbte išsiurbia iš jūsų visas jėgas. Jūs pats turite pasirinkti, kokiais žmonėmis save apsupsite, ir visiškai neprivalote tęsti santykių su tais, kurie tempiasi jus žemyn.

Žmonės, su kuriais artimai bendraujate, turi jus mylėti ir skatinti jūsų norą tapti geresniu.

Negatyvios mintys užstringa mūsų galvose dėl to, kad mes jomis tikime, o ne dėl to, kad mes jų norime ar jas pasirenkame. Tie, kurie neša į mūsų gyvenimą negatyvą, trukdys jaustis laimingais ar kažko pasiekti – kaip ir sau patiems. Nedarykite jiems paslaugos, palikdami juos savo bendravimo rate. Paprasčiausiai paleiskite. Pasaulyje pilna įvairiausių žmonių, kurie padės jums pasiekti savo tikslus, kurie jus mylės ir supras. Negailėkite jiems savo laiko ir energijos, jie to nusipelnė kaip niekas kitas.

Paleiskite poreikį viską kontroliuoti

Jūs esate viso labo žmogus. Jūs ne Dievas. Švaistydami energiją įvairiems nereikalingiems dalykams, tiktai kenkiate savo sveikatai. Vienas iš tokių dalykų – bandymai viską kontroliuoti. Daugelis mūsų daro tai pastoviai, netgi patys to nesuvokdami.

Susitaikykite su mintimi, kad žmogus ribotas. Supraskite – gyvenime yra begalė dalykų, kurių jūs negalite kontroliuoti. Pats svarbiausias dalykas – jūsų reakcija. Prisitaikykite prie gyvenimo srauto. Jeigu atsirado kliūtis – plaukite pro šalį. Jeigu pasitaikė galimybė – griebkite ją. Jūs negalite kontroliuoti visko, kas aplink jus vyksta, savo artimųjų, nepažįstamų žmonių ar kolegų. Neverta švaistyti laiko beprasmiškoms pastangoms. Nepakliūkite į šiuos spąstus, leiskite, kad viskas paprasčiausiai vyktų. Kai paleisite poreikį viską kontroliuoti, pasijusite gerokai laimingesni. Atsiras daugiau laiko nuveikti reikšmingesniems darbams.

Paleiskite poreikį visada daryti gerą įspūdį kitiems žmonėms

Žmonės visų pirma vertina nuoširdumą, nors daugelis to ir nesuvokia. Kiekvienas iš mūsų instinktų lygmenyje sugeba atpažinti apsimetinėjimą.

Kai jaudinatės, ką apie jus pagalvos kiti žmonės, tampate jų belaisviu. Nereikia stengtis būti tuo, kuo nesate, kad padarytumėte įspūdį. Tai nesuveiks. Niekada. Tai elementari tiesa, kurią žino visi populiarūs žmonės. Aplinkiniai ims burtis aplink jus tik tada, kai nusiimsite kaukę ir nustosite apsimetinėti. Patraukliais mus dar mūsų unikalūs charakterio bruožai ir įgyta patirtis. Tai patys vertingiausi mūsų aktyvai.

Kuo daugiau jėgų švaistote, stengdamiesi padaryti įspūdį, tuo labiau apgailėtinas atrodote jų akyse. Reikia tikėti savimi, būti atvirais ir skirti laiko bei dėmesio tiems, kurie vertina jus tokius, kokie esate. Jeigu susidursite su žmonėmis, kurie jūsų nevertina, kurie nori, kad jūs taptumėte kitokiu, nereikia dėl to pergyventi. Pagalvokite apie tai, ar išties jums reikalingi žmonės, siekiantys diktuoti, koks jūs turėtumėte būti ir ką turėtumėte daryti.

Paleiskite pasipriešinimą permainoms

Jūs greičiausiai tikite, kad ateitis gali būti geresnė už dabartį. Tikriausiai turite siekių, troškimų ir tikslų. Taip ir turi būti. Tačiau, paradoksas – daugelis bijo permainų, nors labai jų laukia.

Išmokite žvelgti į kiekvieną pokytį gyvenime, pageidaujamą ar nepageidaujamą, kaip į galimybę atsirasti kažkam didesniam. Jūs negalite numatyti ateities, dėl to priimkite realybę ir leiskite jai būti. Pokyčiai padės jums užlipti ant sekančio laiptelio. Gyvenimas – tai natūralių ir spontaniškų pokyčių serija. Nesipriešinkite jiems, tai gali baigtis tik nusivylimais ir apgailestavimais. Leiskite realybei būti realybe. Tegu vyksta tai, kas turi vykti.

Visada ženkite į priekį pozityviai nusiteikę, tieskite savo kelią ir priimkite pokyčius nesipriešindami. Ir tada jie taps labai svarbiu jūsų ginklu prieš monotonišką kasdienybę ir vidutinybę.

Paleiskite savo baimes

Baimė – tai iliuzija. Baimė netgi neegzistuoja, jūs patys ją sukuriate. Jos negalima pamatyti ir paliesti. Jos negalima atsikratyti tablečių ar pinigų pagalba.

Tai paprasta žmogaus gyvenimo realybė. Baimė gyvuoja tik jūsų galvoje. Kiekvienas žmogus ją jaučia, tačiau nugalėtojai neleidžia, kad ji juos paralyžuotų, jie baimę įveikia ir daro viską, kas įmanoma, kad pasiektų savo tikslus. Gyvenimas pernelyg trumpas, kad užsiciklintume ties tuo, kas kelia baimę.

Pažvelkite į veidą savi didžiausiai baimei. Po to baimė jau nebeturi jums jokios valdžios. Jūs laisvas. O iš kitos pusės, baimė – tai augimas. Išsikuopkite savo protą, pažvelkite į perspektyvas ir suvokite, kad nieko nedarymas baisiau už pačią baimę, nieko nedarymas užtrenkia jums duris į ateitį.

Paleiskite visus pasiteisinimus

Kaip dažnai dėl kokių nors priežasčių atidedate vėlesniam laikui tai, ką turite padaryti dabar? Taip vyksta dėl to, kad protas siekia išsaugoti komforto būseną ir išvengti skausmo. Tokiu būdu, pradeda ieškoti pasiteisinimo, kad neužsiimtumėte veikla, kurią jūsų pasąmonė laiko rizikinga ar keliančia grėsmę komfortui.

Pasiteisinimai trukdo daryti tai, ko bijote, jie jus apsaugo – bent jau iš pirmo žvilgsnio taip atrodo. Tačiau mes žinome, kad jie viso labo riboja mūsų augimą ir tobulėjimą.

Reikia išmokti atpažinti momentus, kai nevalingai pradedate ieškoti pasiteisinimo. Geriau susikoncentruokite ties augimu ir tobulėjimu. Kiekvieną kartą, kai kyla noras pasakyti sau „Neturiu laiko“ ar „Aš labai pavargau“ ar kada atsiranda pagunda prastumti laiką nieko neveikiant, priminkite sau, kokio tikslo šiuo metu siekiate. Priminkite sau, kad pasiteisinimai neleis jums šio tikslo pasiekti. Jeigu nenorite, kad gyvenimas pasikeistų, tada teisinkitės. Jei norite žengti į priekį – patraukite visus pasiteisinimus sau iš kelio ir eikite, nesidairydami.

Paleiskite mintis apie tai, kad esate nepakankamai geras

Jūs geras žmogus ir nusipelnėte visko, ką norite turėti. O taip pat jūs esate pats pikčiausias savo paties priešas ir kritikas. Jei norite susitikinėti su mergina – siekite jos. Jei matote galimybę verslui plėtoti – čiupkite ją. Kai pats sau tvirtinate, kad nieko nesigaus, esate teisus. Jūs arba galite, arba ne. Spręsti jums patiems.

Iš kitos pusės, kai sakote sau, kad galite padaryti bet ką ir tapti kuo tik norite, jūsų jau niekas nesustabdys.

Pasaulis priklauso jums. Neegzistuoja jokios magijos, kad kažko pasiektumėte, reikia dirbti, įveikti problemas ir nesėkmes. Tačiau jūs galite kontroliuoti savo nusiteikimą, reakciją į įvykius ir tolimesnius veiksmus.

Paleiskite prisirišimus

Bet kurią sekundę, bet kurią dieną, bet kuriuo momentu jūs galite kažką prarasti. Namus, automobilį, telefoną, santykius – tai netikri daiktai, nė vienas iš jų negali padaryti jūsų 100% laimingu.

Laimė ateina iš vidaus, ir tai puiku. Tai reiškia, kad galite būti laimingas tiesiog dabar, su sąlyga, kad pakeisite mąstymo būdą ir paprasčiausiai paleisite nereikalingus prisirišimus. Patys maloniausi gyvenime pergyvenimai užgimsta tada, kai esate laisvas nuo prisirišimo jausmo.

Žinau, lengva pasakyti, sunku padaryti. Tačiau įmanoma. Kaip byloja Rytų išmintis, visas kančias gimdo prisirišimai. Atkreipkite dėmesį, kad prisirišimas neturi nieko bendro su meile. Prisirišimą gimdo baimė kažką prarasti, o meilė yra skaidri, nesavanaudiška. Ten, kur meilė, ten nėra vietos baimei.

Paleiskite poreikį, kad jums pritartų

Jūs pažįstate save geriau už bet ką kitą pasaulyje. Taip pat žinote (instinktų ir intelekto lygmenyse), kas geriausiai jums tinka. Tačiau pasaulyje pilna žmonių, kurie mėgsta nurodinėti kitiems, ką tie turi daryti. Neklausykite jų.

Nepasiduokite savo aplinkos įtakai, pakilkite aukščiau šito, tapkite savarankiški ir eikite savo keliu. Susikurkite savas elgesio taisykles, savą garbės kodeksą ir gyvenkite jų laikydamasis. Kaip sakė Konfucijus, „tobulas žmogus visko ieško savyje, o menkysta – kituose“.

Tas pats pasakytina apie kitas sferas. Jums nereikalingas alkoholis, kad gerai praleistumėte laiką ir taptume priimtinu miniai. Jūs galite kontroliuoti savo nuotaiką ir ta nuotaika neturi priklausyti nuo išorinio poveikio.

Paleiskite pyktį

Kiek kartu gailėjotės, prisimindami tuos momentus, kai demonstravote pyktį? Pyktis – natūralus jausmas, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje jis, kaip taisyklė, menkai produktyvus, nenaudingas ir skausmingas.

Pyktis grauš jus iš vidaus, įtakos fizinę ir psichinę sveikatą.

Kiekvieną kartą, kai apima pyktis, sustokite ir pagalvokite: ar verta ši situacija jūsų eikvojamos energijos? Ar prisiminsite šį incidentą po mėnesio? O po metų? Kai piktai reaguojate į įvykį, jūs tik padidinate to įvykio įtaką sau. Jūs leidžiate jam save užvaldyti.

Dar daugiau – pyktis gimdo pyktį. Kiekvieną kartą, kai pasiduodate pykčiui, didėja tikimybė, kad ateityje jūs dar lengviau užsiplieksite.

Pasaulyje pakanka blogio. Netapkite jo dalimi. Vietoje to, pagalvokite apie savo tikslus, kuriuos reikia pasiekti. Pyktis nukreipia jus nuo to, kas išties svarbu gyvenime.

Paleiskite blogus santykius

Tikriausiai pažįstate daugybę vyrų, kurie nelaimingi savo santykiuose. Jie skundžiasi savo moterimis, pastoviai kivirčijasi, visi aplinkui nesupranta: jeigu jiems nieko nesigauna, kodėl jie vis dar kartu?

Priežastis, kaip taisyklė, tokia: 1) jiems nepakanka drąsos nutraukti santykius ir likti vieniems; 2) jie turi reikalą su nesveika tarpusavio priklausomybe.

Nė vienas iš šių dviejų variantų nėra geras, abu užkerta kelią laimei, kurios esate nusipelnęs.

Baigti santykius visada nelengva, tačiau kuo greičiau tai padarysite, tuo geriau. Sulig kiekviena diena prasti santykiai darosi vis blogesni ir destruktyvesni abiem partneriams. Jūs klimpstate vis labiau ir labiau, kol nebegalite išnarplioti susidariusio mazgo.

Niekada nebandykite išsaugoti santykių dėl sekso. Taip, fizinis potraukis – tai dalis laimingų santykių formulės, tačiau ne jos pagrindas. Nesveiki santykiai laimės neatneš. Rinktis žmogų, kurį norėtumėte regėti šalia savęs, visada reikia su protu.

Paleiskite visus trumpalaikius stimulus

Korporacijos investuoja milijardus, siekdamos įtikinti jus pirkti savo produkciją. Esama daugybės žmonių, kurie uždirba nemažus pinigus, kurdami istorijas, kurios įtakoja mūsų kaip pirkėjų įpročius. Kiekvieną dieną mums tvirtina, kad privalome žiūrėti populiarias programas, kad susigaudytume įvykiuose, pirktume šiuolaikinius automobilius ir namus, išbandytume naujausius kulinarinius šedevrus ir nešiotume pasaulinių prekinių ženklų drabužius.

Visa tai – gero gyvenimo požymiai, dėl to mums sakoma, jog turime tai vartoti, kad gyventume laimingai.

Tačiau ką jūs iš tikro gausite, kai įsigysite geriausią automobilį, stilingiausius drabužius ir prašmatnų namą? Ar tapsite geresniu žmogumi, peržiūrėję madingą serialą? Ar priartins jus prie svarbių gyvenimo tikslų kompiuteriniai žaidimai? O kaip dėl kiurksojimo baruose, klubuose, išleistų pinigų gėrimams (kad įsidrąsintumėte susipažinti)?

Kai pataikavimas žemiems instinktams žmogų visiškai užvaldo, žmogus nustoja veikti ir tobulėti. Jūs pavirstate pasyviu informacijos ir produkcijos vartotoju, vietoje žmogaus, kuris pats kažką kuria ir tarnauja kilniems tikslams.

Neaukokite savo gyvenimo svetimų sukurtų produktų vartojimui, vietoje to, stebinkite ir džiuginkite pasaulį savais nuostabiais ir unikaliais kūriniais.

Paleiskite savo nepasitikėjimą

Nepasitikėjimas neneša jokios naudos. Jei sakote sau, kad esate nepakankamai geri – taip ir bus. Nepasitikėjimas gimdo neveiklumą ir vaikišką elgesį, jis atstumia žmones, ypač moteris.

Visi turime silpnų vietų, kur trūksta pasitikėjimo savimi, tačiau laimingas ir sėkmingas žmogus skiriasi nuo nelaimingo ir nesėkmingo tuo, kad laimingasis priima nepasitikėjimą ir neužsiciklina ties juo. Užuot leidę nepasitikėjimui gadinti gyvenimą, jis kovoja su juo ir tampa pasitikinčiu, energingu, pozityviu, kuo pritraukia kitus žmones. Jis tampa nugalėtoju bet kokioje situacijoje.

Yra toks dalykas, vadinamas „automatiniu negatyviu mąstymu“, jis paralyžuoja daugybę žmonių, kai smegenys nuo ryto iki vakaro be paliovos generuoja neigiamas mintis. Sunku nuveikti kažką gero, kai galvoje viešpatauja negatyvas.

Tuo tarpu „automatiškas pozityvus mąstymas“ padės pakilti į naują laimės ir produktyvumo lygmenį. Jūs visiškai kontroliuojate savo protą. Kai pozityvus mąstymas taps įpročiu, rezultatų ilgai laukti nereikės. Pradėkite tiesiog dabar.

Paleiskite poreikį atitikti kitų žmonių lūkesčius

Draugai, šeima, priešai, mokytojai, valdžia, žiniasklaida ir tūkstančiai kitų bevardžių ir beveidžių organizacijų mano, kad geriau už jus žino, ko jums reikia. Tik ar tikrai?

Jeigu įsiklausysite į save – paaiškės, kuo iš tikrųjų norite užsiimti gyvenime. Daugelis žmonių nuolat ignoruoja šį vidinį balsą ir jis galiausiai nutyla visiems laikams, o kartu su juo išnyksta šansai tapti laimingu.

Būkite sąžiningas pats su savimi, kai aiškinatės, kas jums patinka, kas daro jus laimingu ir ko išties norite. Jeigu gyvensite tenkindami svetimus lūkesčius, tapsite nelaimingais, šios pastangos atitrauks jus nuo išties svarbios veiklos.

Neįmanoma įtikti visiems. Paradoksalu, tačiau ir aplinkiniai linkę žavėtis tais, kurie nelaukia jų pačių – aplinkinių – pritarimo. Ir tai – dar viena priežastis nukreipti savo gyvenimą ta kryptimi, kuri jus išties traukia. Gyvenate vieną kartą, nepamirškite to.

Paleiskite visus skundus

Ką gero duoda skundai? Nieko. Jie atima iš jūsų laiką ir nervus. Vietoje to, kad panaudotumėte energiją naudingiems reikalams, jūs kiekvieną sekundę skundžiatės, o tai tik gadina nuotaiką.

Neleiskite išoriniams faktoriams daryti jums įtakos. Niekas negali padaryti jūsų nelaimingu, jeigu pats to neleisite. Kas verčia jus jaustis nelaimingu, kitam žmogui gali sukelti susižavėjimą, viskas priklauso nuo požiūrio. Kai kažkuo skundžiatės, tampate tam „kažkam“ pavaldus. Pakilkite aukščiau problemų ir neleiskite joms jūsų įtakoti. Pradėkite tiesiog šiandien. Jūs pernelyg užimtas savo tikslais, kad kvaršintumėte galvą niekais.

Paleiskite visas nesėkmes

Kartais žmonėms nepasiseka, ir tai normalu. Kuo greičiau tai suprasite, tuo greičiau imsitės išties reikšmingų darbų. Nesėkmės – neatskiriama augimo ir tobulėjimo proceso dalis, iš jų galima pasimokyti, įgyti patirties, būtinos siekiant galutinio tikslo.

Jeigu suklydote praeityje – visiškai nereiškia, kad taip nutiks ir ateityje. Svarbu tik tai, ką darote tiesiog dabar, šiuo momentu. Baimė ir nepasitikėjimas savimi gimdo neveiklumą, dėl to išvalykite savo protą ir ženkite į priekį. Nesėkmės kartais ištinka ir šito kontroliuoti neįmanoma. Nežiūrint į tai, eikite į priekį ir leiskite nesėkmėms tapti jūsų sėkmės istorijos dalimi.

Paleiskite poreikį lyginti save su kitais

Jūs turite unikalius gabumus ir talentus. Tokio žmogaus kaip jūs šioje planetoje daugiau nėra. Be to, laimės ir pasisekimo pakaks visiems. Lygindami save su kitais, tuščiai gaištate laiką, geriau susikoncentruokite ties darbu su savimi, kad taptumėte geresne savo paties versija. Ką jaudina, kuo užsiima kiti? Sufokusuokite dėmesį į savo privalumus, tobulinkite įgūdžius, tapkite dar geresniais savo veikloje.

Jūsų gyvenime daugybė dalykų, kurie gali atnešti jums laimę.

Paleiskite mintis apie tai, kad pinigai atneš laimę

Kaip byloja gausūs psichologiniai tyrimai, laimės už pinigus nenusipirksi. Visi girdėjome šią tiesą milijoną kartų, ir vis tiek užsispyrę ją ignoruojame.

Pinigai nėra blogi patys savaime, jie gali labai palengvinti gyvenimą daugybėje sferų, tačiau išties laimingu žmogų padaro nematerialūs dalykai. Draugai, šeima, santykiai, įspūdžiai, savirealizacija. Štai kur slypi tikra ir ilgalaikė laimė.

Turtų kaupimas niekada nesuteiks tikro pasitenkinimo, kadangi pastoviai norėsis dar daugiau. Dabar atrodo, kad esate laimingiausias žmogus pasaulyje, kadangi turite milijoną, tačiau rytoj norėsis dviejų, trijų, dešimties.

Reikia išmokti vertinti santykius ir patirtį labiau už materialias vertybes.

Saviugda – puikus laimės rodiklis. Kai sužinote kažką naujo ir siekiate savo tikslų, ši veikla suteikia gyvenimui prasmę ir suformuoja optimistiškas tendencijas. Mes žinome, kad rytojus bus šviesesnis ir su džiaugsmu žengiame jo pasitikti.

Pabaigai

Jeigu paleisite išvardintus dalykus, gausite puikų šansą tapti laimingesniais. Galite pradėti tiesiog dabar, o ne miglotoje, neaiškioje ateityje.

Atminkite šią tiesą: šis momentas reiškia daugiau už bet kurį kitą laikotarpį jūsų gyvenime, kadangi būtent dabartiniai jūsų veiksmai lemia, kuo ir kokiais tapsite ateityje ir nubrėžia jūsų tolimesnio gyvenimo kryptį.

Atsakomybės, kurią prisiimate už savo poelgius laipsnis yra lygus jūsų galios, kuri leidžia keisti ar kurti kažką naujo savo gyvenime laipsniui.

Nesvarbu, kas kaltas, svarbiausia, kad esame kupini ryžto palikti praeitį už nugaros ir gyventi taip, kaip norime, pradedant nuo šios dienos. Ne rytoj, ne sekančią savaitę, ne kitą mėnesį. Jūs turite šiandien priimti sprendimą dėl pokyčių, kad galėtumėte susikurti gyvenimą, apie kurį visada svajojote.

Jūs pasiruošę tai padaryti?

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *