Neskubėkite keršyti, tegu likimas pats padaro visą juodą darbą

Galite jausti didelę pagundą atkeršyti tiems, kurie suteikė jums skausmo, tačiau tai ne visai teisinga. Likimas galiausiai visada suveikia, net jeigu jūs šito nematote. Pasaulis šiuo atveju visada stoja jūsų pusėn, ypač, jei negalite apsiginti patys.

Kai padarote kažką gero, šis poelgis nelieka nepastebėtas, kad ir ką jūs apie tai galvotumėte. Pasikeičia jūsų energija, o tai pozityviai atsiliepia jūsų gyvenimui.

Žengti toliau per gyvenimą ir neleisti jus skaudinantiems žmonėms įgyti vadžią jūsų atžvilgiu – štai kuo vertėtų užsiimti, jei norime įgyti tikros vidinės jėgos ir harmonijos. Nesusidūrę su problemomis ir nepatyrę skausmo, negalėsime surasti tikrojo savęs ar tapti geresne savo pačių versija, kurios taip siekiate. Šita mintis gali atrodyti keistoka, bet apie ją tikrai verta pamąstyti.

Užslėpta nuoskauda, kerštas, kurį planuojame ir apie kurį mąstome, tampa kliūtimi asmeniniam augimui. Mes patys kuriame sau gyvenimą, kurį norėtume gyventi, ir norint būti laimingu bei skleisti pozityvą, reikia žengti žingsnį ta linkme.

Pasikraukite energijos iš tų santykių, kurie jums svarbūs ir laikykitės toliau nuo tų, kurie jums nieko nereiškia.

Nors mes visi su visais susiję ir tenka turėti reikalų su savo poelgių pasekmėmis, neverta kankintis dėl dalykų, kurių neįmanoma kontroliuoti. Kartais pakanka tiesiog nutraukti santykius, kad pademonstruotume, ką manome apie žmogų ir kad širdimi pajaustume, kad likimas būtinai atliks savo darbą. Puikus būdas išsaugoti ramybę ir pasitikėjimą savimi.

Likimo dėsniai niekada nesikeičia. Ką duodame šiam pasauliui, tą gauname iš jo mainais. Jei darote gera, tai gėris galiausiai anksčiau ar vėliau sugrįš. Jei elgiatės blogai, pakenkiate visų pirma patys sau.

Pirmiausia reikia stengtis elgtis su kitais taip, kaip norėtumėte, kad elgtųsi su jumis. Ir jeigu aplinkiniai jus skaudina, nelaikykite pykčio širdyje, juk tuo tik suteikiate jiems dar didesnį malonumą, parodydami, kad jiems pavyko apčiuopti jumyse skausmingą vietą.

Ne viskas šiame pasaulyje veikia taip, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, turėkite tai galvoje. Tai, kas šiuo momentu teikia skausmą, ateityje padarys jus stipresniu.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Kodėl svarbu leisti sau patinginiauti

Ne tik galima, bet ir būtina! Leiskite sau padrybsoti ant sofos ir…

Nustoti griauti savo savivertę ir pradėti save gerbti

„Aš esu nevykėlis“ arba „Šis bandymas buvo nesėkmingas“. Ar jaučiate skirtumą? Kiti…

Žiūrėti į veidrodį kenksminga psichikai

Vieni žavisi savimi veidrodyje iš grynos tuštybės, kiti nekenčia savo išvaizdos ir…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *