Nešalinti blogų komentarų – tas pats, kas nekuopti purvo iš savo namų

Tinklapis, internetinis dienoraštis, paskyra socialiniuose tinkluose – tai toks savotiškas žmogaus mini namukas. Savęs pristatymas. Reziumė. Pasakojimas apie save ir savo gyvenimą. Jei nori suprasti žmogų, geriau jį pažinti, eini į jo puslapį. Ten paprastai yra netgi daugiau asmeniškumo, nei pats žmogus norėtų apie save pasakyti. Kartais prasikalba. Atsitiktinai.

O blogi komentarai jūsų virtualiuose namuose yra purvas. Jie užteršia tave ir visa tai, ką tu darai. Sugadina visą įspūdį apie tave. Jie verčia suabejoti, ar apskritai verta su tavimi bendrauti ir turėti reikalų. Nemalonu matyti šiukšles ir nešvarumus – iš karto kyla pasibjaurėjimas. Nuo blogų komentarų, kurie krito į akis ką tik atėjusiam, irgi labai nemalonu pasidaro.

Dar blogesnis variantas – barnis tarp puslapio savininko ir kokio nors eilinio neadekvato. Tarsi žmogus jus į svečius pasikvietė, į kokį nors renginį savo internetinėje erdvėje, kur visi kostiumuoti ir gražiai kalba, ir štai jūs atėjote, o šeimininkas pasitinka jus visas išsiterliojęs ir dvokiantis. Arba pats normalus, bet jo namuose – kažkokie nemalonūs žmonės šlaistosi.

O ir pats ginčas su tuo, kuris jums paliko blogą komentarą, yra tarsi bandymas priversti žmogų išnešti šiukšles, kurias jis suvertė į jūsų teritoriją. Jis to paprasčiausiai nedarys.

Bet štai, pavyzdžiui, jei teritorijoje būtų švaru – išmesti šiukšles joje būtų sunkiau. O jeigu jau purvina – niekam ne gėda.

Pavyzdžiui, pamatai prekės, kursų ar mokymų reklamą, eini į puslapį, o ten šis „guru“ su kažkuo pliekiasi komentaruose. Viskas, gerą įspūdį tarsi vėjas nupūtė. Sėkmingas žmogus tokiomis nesąmonėmis neužsiims.

O dar yra manančių, kad į tokius dalykus reaguoti – tai trypti savo orumą ir dėl to jie linkę tuos komentarus paprasčiausiai ignoruoti. Tai ypač madinga tarp įvairaus plauko „nušvitusių, patyrusių nušvitimą“. Tačiau nekreipti dėmesio į tai, jog esi visas purvinas – ar ne per daug? Nejaugi negalima šitų nešvarumų pašalinti? Čia kaip namuose. Jeigu nešalinsite šiukšlių, namai pavirs sąvartynu, kur pats velnias koją nusilauš. Chaosas ir suirutė. „Man tai nerūpi“, „Man vienodai rodo, ką jie ten rašinėja, aš ir taip apie save viską žinau“ – visa tai ne argumentai.

Jei vienodai rodo – apsišluok. Tu gi nesijaudini dėl šiukšlių, nepergyveni dėl jų, tačiau vis tiek jas valai, kad negyventum šiukšlyne. Kad namuose kvepėtų.

Prieš pradėdamas ignoruoti negatyvą, turi jį pašalinti. Tu paprasčiausiai negalėsi jo ignoruoti, jeigu jo pilna visur aplinkui. Negatyvas užgrobs valdžią visoje tavo teritorijoje.

Būna situacijų, kai mes nekontroliuojame negatyvo, tada iš tiesų geriau tiesiog ignoruoti. Bet jei galite jį pašalinti, turite tai padaryti.

Tegul ten, kur esate, būna švaru.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Kodėl svarbu leisti sau patinginiauti

Ne tik galima, bet ir būtina! Leiskite sau padrybsoti ant sofos ir…

Nustoti griauti savo savivertę ir pradėti save gerbti

„Aš esu nevykėlis“ arba „Šis bandymas buvo nesėkmingas“. Ar jaučiate skirtumą? Kiti…

Žiūrėti į veidrodį kenksminga psichikai

Vieni žavisi savimi veidrodyje iš grynos tuštybės, kiti nekenčia savo išvaizdos ir…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *