Motyvuojančios tiesos kiekvienai dienai

Teisingi žodžiai ir mintys gali lengvai pakeisti jus į gerąją pusę. Kasdien kartodami sau šias 10 Yves’o Saint Laurento tiesų, per mėnesį galite tapti visiškai kitu žmogumi:

Daryti – nereiškia padaryti

Pažvelkite į boksą. Dažnai kovos laimimos vienu smūgiu. Taip ir gyvenime. Galite bėgioti į susitikimus, atsakyti į tūkstančius el. laiškų, paruošti daugybę ataskaitų arba atlikti vieną veiksmą ir iškart gauti stambią sutartį. Padaryti – reiškia, pasiekti rezultatą.

Jūs ne to bijote

Žmonėms atrodo, kad pats baisiausias dalykas yra mirtis. Tačiau daug blogiau leisti sau užgesti dar gyvam esant. Jums davė gyvenimą ne tam, kad laikytumėtės į jį įsikibę ir nedarytumėte klaidų. Gyvenimas duotas potencialo vystymui ir atskleidimui. Dėl to – kuo energingiau veikite, siekite, darykite.

Šypsena – stiprybės požymis

Ką daro liūtas pajutęs pavojų? Jis šypsosi. Ir tai gali sukelti baimę kam tik norite. Pabandykite šypsotis. Tiesiog šiaip, be jokios priežasties. Ir pasivaikščiokite taip kokias 5 minutes. Ir iš karto pajusite kaip į jus liejasi jėga, energija ir pasitikėjimas.

Kiekviena sėkmė prasideda nuo nesėkmės

Skusdamiesi galite įsipjauti. Nors skutatės jau nebe pirmus metus. O ką jau kalbėti apie veiksmus, kurių dar niekad nedarėte. Dėl to nesėkmės – visiškai natūralus ir normalus dalykas.

Nėra nė vieno adekvataus vertinimo

Niekas jūsų nepažįsta visu 100%. Niekas nežino, kiek daug jūs patyrėte, išmokote ir kiek visko įveikėte. Dėl to galite nusispjauti į bet kokią kitų žmonių nuomonę. Jų vertinimai – neadekvatūs.

Dažnai žmonės sustoja likus vienam žingsniui iki triumfo

Kuo daugiau veiksmų atlikote, tuo didesnė sėkmės tikimybė. Nes netgi nesėkmės praturtina mus naujomis žiniomis ir patirtimi. Dėl to reikia eiti iki galo ir stengtis, kol pasieksite tikslą.

Jūsų veiksmų ir sprendimų suma yra tai, kas dabar esate

Jei norite atsidurti kitoje vietoje, teks priimti kitus sprendimus ir imtis kitokių, naujų veiksmų. Neveiklumas – irgi veiksmas. Nepriimti jokio sprendimo – irgi sprendimas. Taip kad – pirmyn.

Gyvenimas pralėks per 5 sekundes

Paklauskite bet kurio seno žmogaus, ir jis jums pasakys, kad jam irgi kažkada atrodė, jog visas gyvenimas vis dar priešakyje. O gaunasi taip, kad 50 metų prabėga kaip viena akimirka. Dėl to nereikia manyti, kad turite laiko įsisiūbavimui. Veikite dabar. Nes bet kuris gyvenimas gali pasibaigti bet kurią akimirką.

Praeitis neegzistuoja

Taip, yra kažkokių prisiminimų. Tačiau realybė vyksta dabar. Šiuo momentu. Egzistuoja tik tai, ką matote šiuo konkrečiu momentu. To, kas buvo praeityje, jau nebėra. Dėl to paleiskite visą negatyvią patirtį ir sutelkite dėmesį į tai, ką galite padaryti dabar.

Dėkokite visiems už viską

Iš gyvenimo gauname tai, ką patys duodame. Nereikia pasiduoti negatyvui, jei kažkas jums padarė ką nors blogo. Padėkokite jiems. Juk dabar jūs jau žinote, kad su tais žmonėmis negalima turėti reikalų. Padėkokite už tai, kad jie eilinį kartą leido jums pasitreniruoti, leidę išlikti ramiam ten, kur kiti pradeda pykti ir nervintis. Padėkokite visiems ir kiekvienam – ir visata atsidėkos tau už tai pozityvu bei naujomis galimybėmis.Naujienos iš interneto

Konfliktas – nuostabi santykių forma

Į žodį "konfliktas" dauguma mūsų reaguojame negatyviai - įžvelgiame jame agresiją, peštynes,…

Liaukitės kapstytis problemų priežastyse. Ieškokite sprendimų

30 metų stažą turintis psichiatras, knygos F*ck Feelings: One Shrink's Practical Advice…

Pasakyti „Man tai nepatinka” ir nesusibarti

Kaipgi sunku būna parodyti savo nepasitenkinimą! Ar tiesiog išdėstyti savo požiūrį, kai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *