Laimės nesurasime. Laimė – tai kasdieninis mūsų pasirinkimas

Daugelis žmonių įsitikinę, kad laimę galima gauti iš išorinių šaltinių, kad ją galima rasti gražioje ir įspūdingoje antroje puselėje, populiarume ar, tarkime, užsidirbus daug pinigų.

Tokie žmonės nuolat vaikosi dalykų, kurie turėtų juos padaryti laimingais, o kai to neįvyksta, palieka savo buvusio troškimo objektą likimo valiai ir puola į ne mažiau karštligišką naujo analogiško objekto siekimą. Ir taip tęsiasi be pabaigos, kadangi tokie žmonės nesugeba atskirti tikrosios laimės nuo laikino pasitenkinimo…

Laimė nėra kažkas tokio, ką galima surasti kažkur išoriniame pasaulyje, laimė yra tai, ką mes sukuriame savyje. Jei tikrai norite būti laimingi, laimę būtina padaryti savo svarbiausiu prioritetu – jūs turite nuspręsti būti laimingi kad ir kas atsitiktų.

Pernelyg dažnai mes patys visiškai nevalingai pasmerkiame save nelaimei. Mes užsidarome nuo visų gerų dalykų šiame gyvenime ir sutelkiame dėmesį tik į negatyvą. Užuot pasidžiaugę ir pasididžiavę savo pasiekimais, net jei jie nėra grandioziniai, mes sutelkiame dėmesį tik į savo klaidas ir tamsiąją dalykų pusę. Taip, labai sunku pakeisti savo požiūrį į pasaulį, bet vieną kartą pasirinkus laimę, bus daug lengviau panaudoti šį pasirinkimą dar kartą, vėl ir vėl.

Žemiau rasite keletą patarimų, kurie savo laiku padėjo man tapti laimingesniu, tikiuosi, jie padės ir jums:

Paleiskite praeitį

Tegul praeitis lieka praeityje. Kad ir kas joje atsitiko, tai jau įvyko, ir niekaip negalite to pakeisti – ir niekada negalėsite, kad ir kaip norėtumėte. Dėl to nustokite galvoti apie dalykus, kuriems neturite jokios įtakos. Gyvenimas tęsiasi, o užuot trypčioję vienoje vietoje, užuot žvelgę atgal, turėtumėte judėti pirmyn – į naujas galimybes.

Nustokite save menkinti

Jūs jau daug pasiekėte šiame gyvenime, net jeigu jums taip neatrodo. Todėl nustokite elgtis taip, tartum jūsų pasiekimai nieko nereiškia. Jūs pasiekėte žymiai daugiau, nei manote, ir nusipelnėte pritarimo – bent jau iš savęs.

Išvalykite savo gyvenimą nuo toksiškų žmonių

Tai jūsų gyvenimas, ir jūs turite jį gyventi taip, kaip norite, ir gyventi vardan savęs. Niekas iš šalies neturi nė menkiausios teisės nurodinėti, kaip jums gyventi ir kuo būti. Jūs ir tik jūs esate atsakingas už savo mintis, žodžius ir darbus, todėl negyvenkite pagal kažkieno nurodymus, nes vargu ar šiems žmonėms jūsų laimė svarbesnė už jų pačių laimę.

Parodykite sau tą patį gerumą, kurį taip dosniai dovanojate kitiems

Liaukitės būti griežčiausiu ir negailestingiausiu savo paties kritiku. Mes visi darome klaidų, ir tai normalu. Šis pasaulis pilnas netobulų žmonių, kurie niekada netaps idealiais, nes šis idealas egzistuoja tik jų vaizduotėje. Būkite sau geresni ir geranoriškesni.

Stenkitės mažiau skųstis

Užuot nuolat skundęsi pasaulio neteisybe ir piktadariu likimu, pasistenkite kiekvienoje iš jus nuliūdinusių nemalonių situacijų surasti ką nors gero. Taip, dabar jūs galite žingsniuoti juodu savo gyvenimo ruožu, tačiau tamsa retai kada būna išties visiškai juoda.

Tikriausiai net šiame juodame gyvenimo ruože yra kažkas tokio, kas gali priversti nusišypsoti. Juk jūs gyvi, turite stogą virš galvos, jums dar viskas prieš akis. Argi nepakanka tai suvokti, kad taptumėte dar šiek tiek laimingesni?

Nustokite gyventi ateitimi, o ne dabartimi

Jūs nežinote, kas laukia ateityje – pripažinkite šį akivaizdų faktą. Nė vienas iš mūsų to nežino. Ir jeigu jei be galo ir be pabaigos galvosite apie potencialias bėdas, jūs tik veltui susigadinsite nuotaiką. Gyvenkite dabartimi o su ateitimi tvarkysitės tada, kai ji ateis.

Vertinkite save

Neleiskite, kad kiti žmonės su jumis elgtųsi blogai, jeigu jūs to nenusipelnėte. Jūs dovanojate šviesą ir malonią energiją kitiems ir esate verti, kad ji jums būtų grąžinta.

Žinokite savo vertę ir niekada nepasitenkinkite kažkuo mažesniu. Atminkite, kad žmonės elgsis su jumis taip, kaip leisite jiems su savimi elgtis.

o



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *