Laiku išeiti

Tai pati svarbiausia pamoka, pats svarbiausias patarimas, kurį tau gali duoti likimas. Tau reikia išmokti išeiti. Tegu tai sunku, tačiau reikia. Nukirsk Gordijaus mazgą, ženk link savo sėkmės, svajonės, laimės.

Kai tik išmoksi laiku išeiti, ateis ir sėkmė, ir laimė. Visi mes turime tokių savotiškų lagaminų be rankenų – ir nešti sunku, ir išmesti gaila. Kol neišmoksime minimizuoti nuostolių, teks patirti dar daugiau pralaimėjimų. Kaip išeiti?

Laiku išeiti iš santykių

Niekas nieko nemeta ir nepalieka, tiesiog kažkas nueina toliau į priekį, o tas, kuris atsiliko, galvoja, jog jį paliko, metė.

Būkime sąžiningi ir atviri. Geri santykiai labai reti, jie greičiau išimtis negu taisyklė. Daugelis mūsų esame įklimpę į santykius, kurie yra pernelyg sunkūs, be jokios perspektyvos, kurie abiem bendraujančioms pusėms teikia skausmą. Abu žmonės supranta, kad nieko nesigauna, tačiau ir toliau kankinasi. Jūs esate skirtingi žmonės, su visiškai priešingais norais, planais, svajonėmis. Kam jums visa tai? Ženk pirmą žingsnį ir nutrauk tą bendravimą. Išeik pats, kol viskas galutinai nesusipainiojo. Susirasi sau tinkamesnių žmonių. Sukaupk drąsos prisipažinti ir leiskis ieškoti kito žmogaus.

Laiku išeiti iš ne savo bendravimo rato

Kartais būna labai naudinga sugrįžti ten, kur niekas nepasikeitė, kad pamatytum, kaip pasikeitei tu pats.

Pažįstami ir draugai palaipsniui išnyks iš tavo akiračio sulig kiekvienu nauju gyvenimo posūkiu. Ir visai ne dėl to, kad taps tavo priešais. Daugeliu atveju jums paprasčiausiai ne pakeliui. Skirtingi idealai, planai, skirtingas gyvenimo būdas… Kažkam pakaks išgerti alučio ir pažiūrėti televizorių. O kitiems to per mažai. Kažkas pasitenkina tuo, ką jau pasiekė, o kiti veržiasi į priekį, kopia į dar neįveiktas viršūnes. Kai tik tavo svajonės tampa didesnės, kai tik išaugi iš savo kompanijos – pradedi tolti nuo buvusių bičiulių. Tai visiškai normalu. Ieškok naujų draugų, su kuriais bus bendros mintys, nuotaikos.

Laiku išeiti nuo blogų žmonių ir iš blogų vietų

Kaip išsireiškė vienas kino herojus: „Aš pakankamai save gerbiu, kad nebūčiau ten, kur manęs nenori. Jeigu manęs paprašo išeiti, tai aš paprastai taip ir padarau“.

Ne visi žmonės yra verti ir geri. Pasaulyje labai daug tokių, su kuriais nesinori turėti reikalų. Vertink save labiau, nei tave vertina kiti. Jei tau kažkas nepatinka, išeik iš to žmogaus gyvenimo. Nėra reikalo bendrauti, jei tas bendravimas veikia tave negatyviai.

Laiku išeiti iš prasto darbo

Išeiti labai sunku – iki to laiko, kol neišeisi. O paskui suprasi, kad nebuvo nieko lengvesnio pasaulyje.

Visą gyvenimą dirbti neapkenčiamame darbe, keltis ryte su pasibjaurėtina nuotaika, dirbti už centus ir užsiimti ne savo reikalais? Velniop! Tu ne apie tai svajojai. Užsiimk savo reikalais, į kuriuos linksta tavo širdis. Tai svarbiau už visus pasaulio pinigus.

Praeis 20 metų ir tu imsi labiau gailėtis dėl to, ko NEPADAREI, negu dėl to, KĄ PADAREI. Dėl to velniop abejones ir tingulį. Išplauk iš savo ramaus uosto. Gaudyk savo burėmis palankų vėją. Keliauk. Svajok. Atrask.

Gyvenimas trumpas. Senatvėje tu pats savęs nekęsi už silpnumą. Už tai, kad iššvaistei geriausius metus neryžtingumui, abejonėms, svetimoms svajonėms. Laiku išeik iš ten, kur tavęs nelaukia nieko gero. Surizikuok tapti laimingu.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.