Laikas paleisti šiuos dalykus iš savo gyvenimo

Iš tikrųjų mūsų gyvenime yra labai daug nereikalingų dalykų. Nereikalingos mintys, nereikalingi žmonės, daiktai. Ir manau, kad daugeliui bus naudinga tiesiog šiek tiek pravalyti šią erdvę. Pašalinkite kai kuriuos dalykus iš savo gyvenimo. Juk kai kažką pašaliname, sukuriame vietos kažkam naujam. O kai pasišalina kažkas visiškai nereikalingo, jaučiamės geriau.

Pirmas dalykas – nerimas, kad negalime įtakoti rezultato. Pavyzdžiui, laikome egzaminą arba ateiname po pokalbio dėl darbo į naują darbovietę. Galime baisiai nerimauti laukdami rezultato. Bijome nemalonios situacijos. Tačiau būtina suprasti, kad mes jau padarėme viską, ką galėjome ir padarėme taip, kaip galėjome. Nebėra prasmės nerimauti.

Schema turėtų būti tokia: padarome viską, kas nuo mūsų priklausė ir laukiame. Jei negalime ko nors fiziškai įtakoti, tai ir pergyvenimus vertėtų paleisti iš savo gyvenimo. Tie pergyvenimai graužia mus iš vidaus tarsi koks parazitas. Nieko naudingo neduoda, tik įneša įtampą į mūsų gyvenimą, neleidžia nei mėgautis šia akimirka, nei bent minimaliai atsipalaiduoti.

Antras dalykas – jį taip pat labai svarbu pašalinti iš savo gyvenimo. Tai kitų žmonių kaltinimas dėl mano paties padarytų klaidų. Jei mums nieko nesigavo, kartais galime imti kaltinti kitus. Viršininką, artimą žmogų, bet ką, kas tuo momentu pasipainioja po ranka. Turime dažniau prisiimti atsakomybę už save, ypač tais momentais, kai patys esame kalti.

Tai efektyvu. Juo labiau, kad jeigu žmonės nėra kalti, o mes juos kaltiname, tada ir santykiai stipriai pablogėja. Reikia pagaliau tapti suaugusiu, subrendusiu žmogumi, kuris sugebėtų prisiimti kaltę ten, kur to reikia. Pavyzdžiui, jei buvome pažeminti pareigose, turėtume kaltinti ne savo viršininkus, o galvoti maždaug taip: „Ką reiktų padaryti, kad susirasčiau geresnį darbą arba susigrąžinčiau ankstesnes pozicijas?“ Tai žymiai konstruktyvesnis ir brandesnis elgesys.

Ir dar vienas svarbus dalykas, kurį reikia pašalinti iš savo gyvenimo – tai mūsų mintys apie praeitį. Kiek laiko, energijos ir emocijų tam skiriame? „O juk viskas galėjo susiklostyti štai taip!”, „Kodėl aš to nepadariau?”, „Kodėl aš tai padariau?” Ir taip toliau, pavyzdžių begalė. Turite priimti faktą, kad praeitis liko praeityje. Nereikia švaistyti savęs tokiems beprasmiškiems niekams.

Daug geriau galvoti apie planus arba gyventi šia akimirka.

Manau, kad jei paleisite šiuos dalykus iš savo gyvenimo, viskas bus žymiai geriau. Atsiras laiko naujiems, geresniems dalykams. Bus mažiau streso, o tai išties svarbu.

Šaltinis



Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *