„Kontrasto efektas“: kaip bendra nuotrauka daro žmogų patrauklesniu

Kadrai su šeima ir draugais padidina tikimybę, kad žmonėms kils noras su jumis susipažinti, rašo Psychology Today. Tokios nuotraukos sudaro įspūdį, kad esate komunikabilus žmogus, su kuriuo bendraujant, neiškils sunkumų.

Amerikiečių mokslininkų atliktame eksperimente, dalyvių buvo paprašyta įvertinti žmonių patrauklumą grupinėse ir atskirose nuotraukose. Grupinių nuotraukų surinktų balų vidurkis buvo žymiai didesnis nei individualių kadrų.

Be to, suveikdavo „kontrasto efektas“. Nepatrauklūs veidai atrodo patrauklesni, kai juos supa žmonės, kurių išoriniai duomenys šiek tiek prastesni. Tačiau jei gamta jus apdovanojo seksualumu ir grožiu, kadre geriau neapsupkite savęs įprastais žmonėmis – tai mažina patrauklumą.

Lytis irgi vaidina svarbų vaidmenį grupiniuose kadruose. Jeigu nuotraukoje du tos pačios lyties asmenys, tai vidutiniškai ar netgi blogiau atrodantis žmogus ima atrodyti, geriau jei greta yra geriau atrodantis asmuo, o mažiau patrauklių žmonių kompanijoje jis vertinamas prasčiau.

Vyrams naudingos patrauklių moterų nuotraukos. Bet jei mergina apsupa save modelio išvaizdos vaikinais, tai neturės jokios įtakos jos nuotraukos suvokimui.

.Naujienos iš interneto

Laimės nesurasime. Laimė – tai kasdieninis mūsų pasirinkimas

Daugelis žmonių įsitikinę, kad laimę galima gauti iš išorinių šaltinių, kad ją…

Septyni žmogaus gyvenimai

Kaip tvirtina visa eilė teorijų ir religinių sistemų, žmogus šiame pasaulyje atgimsta…

Unikali siela

Kiekvienas iš mūsų yra unikalus ir nepakartojamas. Kiekvienas iš mūsų turi savo…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.