Kol laikotės įsikibę į praeitį – neturėsite ateities

Kaip dažnai iš visų jėgų laikotės įsikibę savo praeities, nors jau patys nusprendėte, kad laikas judėti toliau – į ateitį. Bet kažkodėl ši ateitis vis neateina ir neateina. Galbūt kaip tik todėl, kad vis dar nesate pasiruošęs atsisveikinti su praeitimi ir galutinai sudėlioti visus taškus ant „i“.

Protu galbūt ir suprantate, kad reikia eiti toliau, bet permainų baimė ir rizika prarasti tai, ką jau turi, nors tai tavęs visiškai netenkina – taip, tai tikrai labai didelė baimė ir kliūtis kelyje į geresnę ateitį. Tai baimė, kuri tikrai gali jus visiškai paralyžiuoti.

Tačiau nepamirškite, kad kai vienos durys uždaromos, kažkur būtinai atsidarys kitos. O štai tuo pačiu metu abi durys oi, kaip retai atsidaro, jei apskritai atsidaro. Todėl jei tikrai norite pradėti naują gyvenimo etapą – paleiskite praeitį, leiskite jai ramiai išeiti.

Paleiskite savo praeitį ir nustokite galvoti, kad tai buvo jūsų paskutinis šansas – taip nėra. Tai, kad jūs taip desperatiškai laikotės įsikibę į tai, kas jau pažįstama ir įprasta, yra tik jūsų vidinė naujų ir nežinomų dalykų baimė. Tai normali reakcija – protestas ir prieštaravimai. Bet jūs galite tai įveikti, ir tada viskas susitvarkys. Taip pat atminkite, kad nepabandę niekada nesužinosite, kaip viskas galėjo būti gerai.

Todėl niekada nepasiduokite ir tikėkite savimi, o tada mažais, bet pasitikinčiais žingsneliais eikite į priekį – į nuostabią ateitį, kuri jūsų taip ilgai laukė. Sukurkite ją savo mintimis ir rankomis, ir palikite visas savo baimes ir baimes kartu su savo praeitimi – ten, kur jai vieta.

Ir jokiu būdu neleiskite praeičiai jus įsitempti atgal pas save ir priversti suabejoti savimi ir savo jėgomis. Žmogus gali viską, reikia tik sukaupti jėgų ir žengti šį lemiamą žingsnį. Sėkmės!

Šaltinis</aNaujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.