Kodėl svarbu leisti sau patinginiauti

Ne tik galima, bet ir būtina! Leiskite sau padrybsoti ant sofos ir nieko neveikti bent savaitgalį, po savaitės darbo tikrai to nusipelnėte. Be to, tinginiavimas duoda daug naudos.

Jėgų ir energijos sugrąžinimas. Neįmanoma nuolat dirbti ir būti geros formos 24/7 režimu. Anksčiau ar vėliau organizmas norės pailsėti, ir geriau neatidėlioti iki to momento, kai jėgų visai nebeliks. Poilsis naudingas tiek suaugusiems, tiek vaikams. Laiku susigrąžinkite jėgas, suorganizuokite sau valandas ir net dienas dykinėjimo be sąžinės graužaties.

Gerų idėjų generavimas. Kai smegenys nesistengia spręsti eilinės darbui reikalingos užduoties, gali kilti puikių idėjų. Atkreipkite dėmesį – be jokios prievartos ir išsekimo. Todėl po biuro trumpam šluokime lauk iš galvos visus darbinius reikalus ir relaksuojame. Visai gali būti, kils tokia idėja, apie kokią nuovargio būsenoje net nesvajojote.

Gilus miegas ir plieniniai nervai. Naktį svarbu gerai išsimiegoti. Tik taip galima pajusti žvalumą, pasitikėjimą savo jėgomis. Ir nuraminti nervų sistemą.

Svajonės apie idealią ateitį. Nieko neveikimo valandomis galite pagalvoti apie tai, ko gyvenime trūksta, ką norėtumėte realizuoti, ką veikti ir kur nuvažiuoti. Malonios, jaudinančios planavimo akimirkos pakelia nuotaiką ir verčia judėti toliau.

Laikas dalykams, kurių niekaip negalėjote pradėti. Jei drybsoti ant sofos nuobodu, pakeiskite šį užsiėmimą tuo, ko jau seniai norėjosi. Skaitykite knygą, gaminkite pagal močiutės receptus, skirkite laiko dalykams, kurie neprivers jūsų dirbti, bet suteiks daug malonumo.

Tinginiavimas sugeba sugrąžinti jėgas, nuotaiką ir norą gyventi toliau. Nepamirškite patinginiauti!

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Jūs neatsakingas už kieno nors laimę

Supraskite tai tiesiog dabar. Jūs nesate atsakingas už kieno nors laimę. Jūs…

Atleisti – nereiškia nustoti reikalauti

Kai mus kas nors įskaudina, ši patirtis užgula mus kaip sunki našta.…

Išsipildžiusi svajonė – tai Blogis

Pasaulyje yra tik du tikri skausmai ir kančios. Kai jūsų noras niekaip…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.