Kodėl paprašius laimės, mus užgriūna nemalonumai

Taip atsitinka, kad nesėkmių ruožas gyvenime užsitęsia. Ir kai nusprendžiame pakeisti savo gyvenimą ir prašome pagalbos iš aukštesnių jėgų, pasidaro dar blogiau. Kodėl taip atsitinka?

Kai keičiame mintis ir susikuriame jose nuostabią realybę: stipri šeima, patikimas mylimas žmogus šalia, geras darbas… – Visata pradeda ruošti dirvą jūsų svajonėms įgyvendinti. Ir štai tada prasideda tai, ko negalime iš karto suprasti.

Kodėl mus užgriūna dar didesni rūpesčiai? Toks įspūdis, kad likimas specialiai prikuria mums dar daugiau kliūčių. Juk aš norėjau geriausio! Kodėl viskas įvyko atvirkščiai?

Taip yra todėl, kad mes prašome ne šuniuką padovanoti, mes prašome, kad pasaulis realizuotų kažką globaliai šviesaus. Tik, prašydami, neatsižvelgėme į faktą, jog iš pradžių turime pasikeisti viduje, o jau paskui keičiasi realybė!

Mes neatitinkame tos realybės, kurią patys užsisakėme!

Pateiksiu pavyzdį. Panorome verto vyriškio, apdovanojome jį nuostabiomis savybėmis, paprašėme, taip sakant, beveik idealo. Mes gi neprašysime iš Dievo alkoholiko. Tačiau šiuo metu mes pačios nepasiruošusios savo svajonių vyrui. Ir jei Visata mums jį duos, santykiai bus labai trumpi, kadangi pačios neturime tų savybių, kurios tiks šiam mūsų „užsakytam” žmogui.

Ir Visata ima mus ruošti! Pažeria šūsnį sunkumų, moko mus, keičia. Sutikite, kuo sunkesnis likimas, tuo tampame išmintingesniais. Visi patirties ir išminties sukaupę žmonės, kaip taisyklė, turi sunkų likimą.

O kai būsime pasiruošusios ir atitiksime savo svajonių vyrą, tada su juo ir susitiksime.

Tas pats mechanizmas – darbo ar pinigų sferose.

Visata paklupdo ant kelių stipriuosius, nes žino, kad jie atsistos ir taps dar stipresni.

Jei norite pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, priimkite šį grūdinantį gyvenimo testą su dėkingumu.

Nes tai reiškia, kad Visata jus išgirdo ir ruošia kažką labai gero. Tiesiog reikia eiti į priekį ir nesustoti. Jūs patys užsisakėte tą kelią, kuriame išsipildys visos jūsų svajonės.

Norint atrasti teisingą kelią, pirmiausia reikia pasiklysti. Norint pamatyti šviesą, būtina pabuvoti tamsoje. Kad būtų su kuo palyginti…

.Naujienos iš interneto

Dvi užuojautos rūšys

Užuojauta - puikus dalykas. Tačiau užuojauta gali būti dvejopa. Dviejų rūšių. Pirmas…

Trys priežastys, kodėl tinginiai pasiekia daugiau

Jie meistriškai naudoja technologijas Norint optimizuoti procesus, visai nebūtina išrasti kažką naujo,…

Apie meilę sau

Pakankamai dažnai tenka skaityti ar girdėti raginimą „pamilk save“ arba „išmok mylėti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *