Kodėl nėra prasmės vadovautis kitų žmonių lūkesčiais? Neakivaizdžios priežastys

Tau atrodo, kad jei tapsi tokiu, kokį tave nori matyti aplinkiniai, tai jie pagaliau paliks tave ramybėje ir leis normaliai gyventi. Deja, taip nebus, o bus tik dar blogiau.

Nes tu jau leidai žmogui peržengti ribą ir įsibrauti į tavo asmeninę erdvę. Jis jau įsikūrė tavo gyvenime ir jaučiasi jame kaip namuose. Jis neturi jokios motyvacijos tavęs paleisti. Greičiausiai jis nutars brautis dar giliau.

Suteikei jam teisę spręsti, kur tau galima dirbti ir kiek reikia uždirbti? Toliau jis nutars imti kontroliuoti tavo asmeninį gyvenimą. Ir taip toliau.

Aš jau net nekalbu apie tai, kaip sunku gyventi svetimą, iš šalies įbruktą gyvenimą, viliantis ir svajojant, kad kada nors tau bus leista šiek tiek savarankiškai pakvėpuoti.

Dauguma žmonių patys nežino, ko nori. Arba nori visiškai nesuderinamų dalykų. Ir todėl, gavę iš tavęs tai, ko norėjo, jie vis tiek bus nepatenkinti.

Pavyzdžiui, žmona nori, kad vyras daug uždirbtų, suktų verslą ir tuo pačiu metu kiekvieną dieną jai skirtų daug laiko, spręstų visas jos problemas, važinėtų su ja apsipirktų ir t.t.

Mažai dirbi, daug būni namuose – tinginys ir nevykėlis. Daug dirbi, nelieka laiko namams – abejingas, beširdis stuobrys, kuriam nusispjauti į šeimą. Ką bedarytum, tokia nelabai adekvati žmonelė jausis nelaiminga.

Arba, štai, vyras reikalauja, kad žmona būtų kukli, tačiau lovoje ji turi būti, jo manymu, aistringa tigrė ir nereikalauti iš jo materialinių vertybių. Bet jei moteris sugniuždys savo „aš“ – ji neturės nei seksualinės energijos, nei pinigų.

Juk visa tai ne dėl to, kad esi kažkoks neteisingas žmogus, ir tavo norai bei vertybės – neteisingi. O dėl to, kad kiti nemoka matyti ir priimti tavęs tikrojo ir nemoka tenkintis nuosavais gyvenimais. Jie tikisi kažką realizuoti per tave. Pasinaudoti tavimi kaip įrankiu.

Žmonės nesupranta, ko nori, nemato prieštaravimų savo reikalavimuose. Šiandien jie nori vieno, o rytoj – kito.

O jeigu tau norisi įtikti keliems iš karto, pavyzdžiui, motinai ir partneriui, tai tavęs laukia visiškas chaosas gyvenime ir Armagedonas psichikoje.

Žmogus siekia pateisinti svetimus lūkesčius, kadangi bijo likti atstumtas. Taip iš tiesų gali atsitikti. Tačiau žymiai dažniau žmonės iš pradžių paniurzga, pamėgina didinti spaudimą, bet jeigu jam nepasiduosi ir nepalūši – laikui bėgant, jie visi prie tavęs prisitaikys.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Kodėl svarbu leisti sau patinginiauti

Ne tik galima, bet ir būtina! Leiskite sau padrybsoti ant sofos ir…

Nustoti griauti savo savivertę ir pradėti save gerbti

„Aš esu nevykėlis“ arba „Šis bandymas buvo nesėkmingas“. Ar jaučiate skirtumą? Kiti…

Žiūrėti į veidrodį kenksminga psichikai

Vieni žavisi savimi veidrodyje iš grynos tuštybės, kiti nekenčia savo išvaizdos ir…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *