Ko moko netektys

Netektys gali būti neįtikėtinai skausmingos. Niekam nesinori prarasti mylimo žmogaus, tačiau taip jau kartais nutinka. Nepriklausomai nuo to, kaip stipriai vienas kitą mylite, ne visada gaunasi taip, kaip norisi. Ne visada gausite trokštamą rezultatą. Kūrėte bendrus planus, nuoširdžiai vildamiesi, kad jie išsipildys, tačiau gyvenimas gali turėti kitų planų ir jūs pasiliksite su suskilusia gelda, jūsų svajonės ir viltys suduš. Teks iškentėti šį skausmą. Ir tai ne visada lengva.

Galbūt netgi atrodys, kad visas pasaulis apsivertė aukštyn kojomis. Labai sunku atsidurti pasaulyje, kuriame daugiau nebėra mylimo žmogaus. Kartais tenka viską pradėti nuo nulio. Teks iš naujo peržiūrėti visus savo principus, įsitikinimus.

Tačiau čia slypi svarbi paslaptis: nereikia įsikibti į žmogų. Taip, netektis dramatiška, tačiau jūs galite panaudoti ją kaip galimybę tapti geresniu. Yra visa eilė rimtų gyvenimo pamokų, kurias mums reikia išmokti po siaubingų netekčių ir praradimų.

Jūs imate geriau suprasti, kas išties turi reikšmę gyvenime

Taip, jūs galite pykti kiekvieną kartą, kai įstringate transporto kamščiuose. Galite baisiai nusivilti, kai kažkas iš kolegų darbe laiku neatliko savo darbo. Jūs pakęsti negalite, kai priešais jus eilėje stovintis žmogus užsakinėja ir užsakinėja be pabaigos. Visa tai veikia jūsų nuotaiką. Tačiau jeigu pergyvensite netektį, šitie smulkūs nepatogumai jums daugiau nebeturės didelės reikšmės. Dabar jūs jau suprantate, kad gyvenime esama kitų dalykų, žymiai vertesnių, kad eikvotumėte jiems savo laiką ir dėmesį.

Tampate jautresniu

Tenka įveikti dideles kliūtis, kad taptum labiau empatiškas ir jautresnis aplinkinių žmonių atžvilgiu. Jūs suprantate, kad visi šiame pasaulyje kovoja savo kovas, dėl to nebeteisiate žmonių taip greitai, kaip teisdavote ir pasmerkdavote anksčiau. Dabar jūs jau žinote, kad visi kaunasi kiekvienas savose kautynėse, ir būtent todėl rodote daugiau gerumo sutiktiems gyvenime žmonėms.

Labiau vertinate santykius

Jūs jau praradote kažką vertingo ir dėl to, po šios nesėkmės meilės reikaluose, imate labiau vertinti visus kitus santykius, kurių esama jūsų gyvenime. Dabar jūs jau nebelaikote santykių savaime suprantamu dalyku, kadangi žinote, kaip skauda juos praradus.

Tampate žymiai narsesni

Kai išgyvenate netektį, tenka susidurti su visomis savo silpnybėmis ir pažeidžiamomis vietomis. Ir tada lengviau suprasti, kad iš tikrųjų turite viską, ko reikia problemoms spręsti. Tampate žymiai narsesni. Jūs jau ne taip bijote rizikuoti, kadangi dabar jau žinote, jog turite viską, ko reikia, kad atlaikytumėte puolimą. Dabar jūs jau žinote, kad neverta bijoti nesėkmių.

ŠaltinisNaujienos iš interneto

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *